تیوی انگلستان خارجه (FCO) به توصیه انگلیسی ها علیه همه اما ضروری سفر’ در خارج از کشور برای 30 روز آینده برای جلوگیری از گسترش coronavirus معنی بسیاری از ما اقامت قرار داده است. نخست وزیر نامیده می شود برای این کشور برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ و همچنین تعاملات کوچکتر فضاهای عمومی مانند, بارها, سینما, رستوران ها, تئاتر, کافه ها و باشگاه ها.

مشاوره از دولت نیست و به طور خاص ذکر است هتل ها و هر چند بسیاری همچنان باز باقی می ماند. ما صحبت کرد و به برخی از هتل پیشرو گروه برای پیدا کردن آنچه شما می توانید انتظار از اقامت در انگلستان هتل تحت شرایط فعلی و چگونه آن باقی مانده باز در حال برنامه ریزی برای فعال کردن مهمانان با خیال راحت به تمرین های اجتماعی فاصله.

هتل ها در انگلستان هنوز باز برای کسب و کار ؟

بسیاری از انگلستان هتل ها باز باقی می ماند در حال حاضر, اما در حال مصرف معقول اقدامات در برابر گسترش coronavirus. رابین Hutson صاحب محبوب بوتیک گروه خوک, در بیانیه ای گفت: “اولویت ما این است که به نگه داشتن مهمانان و کارکنان به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است اگر شما انتخاب می کنید به ماندن, نوشیدنی و شام خوردن با ما. ما انجام می دهند ما تمام تلاش خود را برای سوار کردن این نامشخص و دشوار بحران جهانی و پس از تیم اختصاص داده شده ما از مردم برای اطمینان از هتل ما خواهد شد و می تواند با ارائه یک گرم خوش آمدید فرار به حومه شهر.”

Health و اقدامات ایمنی اجرا شده در خوک ها که در Dorset, سکس جدید در جنگل, در میان مکان های دیگر عبارتند از متوقف کردن تماس فیزیکی مانند تکان دادن دست بین مهمانان و همکاران و رعایت دو متر فاصله قانون تا آنجا که ممکن است. آنها نیز خواهد شد در نظر گرفتن متوسط هر کارمند ورود به ساختمان. هر عضو تیم است که ارائه علائم هرچند خفیف نمی خواهد از ورود به هتل به مدت هفت روز (پشتیبانی توسط خود بیمار پرداخت سود).

توجه اضافی داده خواهد شد و برای تمیز کردن به خصوص سطوح از قبیل دستگیره درب. در لندن چول سرویس لوکس آپارتمان پارک لین شهر, خانه داری فرکانس می تواند اصلاح شود و بر این اساس در حالی که وسایل عمومی مانند دستگیره درب و آسانسور سوئیچ ها تمیز بودن بر اساس ساعات روز:.

همه از Marriott International UK هتل ها از جمله طراحی هتل و لوکس, مجموعه, دقیق ‘تمیز کردن برنامه’ بر اساس CDC و WHO مشاوره نصب شده در خواص خود را. حتی کلید اتاق کارت را ضد عفونی. خود را در انگلستان هتل های باز باقی می ماند با وجود گزارش در ایالات متحده است که این شرکت در حال حاضر شروع به قرار دادن کارکنان هتل در مرخصی بدون حقوق.

در چهار فصل’ دو مکان در لندن ضد باکتریایی دست sanitisers قرار داده شده در فضاهای عمومی و مهمانان خواهد بود قادر به دریافت ماسک صورت از کارکنان باید از آنها احساس می کنند نیاز به حفاظت اضافی.

آنچه در مورد هتل رستوران?

Mهر هتل از جمله خوک و آهک چوب را کاهش چگالی جداول در رستوران ها و کافه ها. آنها گفتند: “آخرین توصیه این است که برای جلوگیری از رستوران ها و کافه ها بدون تعیین بان کی مون در این سالن بنابراین تا زمانی که دستور ما خواهد بود باقی مانده باز است که ما را قادر به حمایت از کارکنان ما به عنوان طولانی به عنوان امکان پذیر است و استقبال از مهمانان به هتل ما.” در Wiltshire, Lucknam پارک افزایش یافته است و فضای بین جداول در رستوران خود را به عنوان به خوبی به عنوان در دیگر بخش های عمومی.

یکتی نگهداری میفیر لندن, Jason Atherton را Michelin منو در دسترس است از طریق غیر-تماس با خدمات اتاق. برخی از هتل ها و رستوران ها را کاهش کل ارائه به تحویل و دور و تنها خدمات مانند انگلیس کافه در لندن مرزی هتل متعلق به آقا Terence Conran. دیگران در ضمن بسته اند به طور کامل برای زمان حال مانند Red Rooster در پرده هتل La Dame de Pic لندن و مه Ume در هتل چهار فصل لندن در ده تثلیث مربع است.

هتل چشمه های معدنی هنوز باز است ؟

در آهک چوب آبگرم وجود خواهد داشت روزانه ‘تمیز کردن عمیق’ از مناطق. درمان, اما, لغو شده اند, و سونا و اتاق بخار بسته شده است. بدنسازی کلاس منتقل شده اند خارج اجازه می دهد تا برای دو متری قانون است. عنوان شده است که هیچ خاص مشاوره در مورد ایمنی از چشمه های معدنی در زمان حاضر است.

چه اتفاقی می افتد اگر من هتل بندد یا من نیاز به انصراف از من بماند ؟

صنعت تشویق مهمانان به تاخیر به جای لغو می ماند اگر لازم است در این زمان. نیک روند ما مصرف کننده, ویرایشگر می گوید: “اگر یک هتل را می بندد شما باید پول خود را دریافت کنید, اما اگر آن را می رود از کسب و کار شما تنها به احتمال زیاد به دریافت پول خود را به عقب اگر شما پرداخت با کارت اعتباری.

منf شما موفق به نوبه خود برای یک اقامت شما رزرو به هر دلیل پس از آن شما هنوز هم ملزم به پرداخت هزینه کامل مگر اینکه این هتل می تواند re-فروش اتاق یا آن را لغو سیاست ارائه می دهد که بازپرداخت. اگر شما در حال حاضر یک سیاست بیمه مسافرتی و شما بیمار است [از جمله از coronavirus] و نمی تواند سفر پس از آن بیمه باید پوشش هزینه از تعطیلات شما را از دست داده اند.” همچنین توجه داشته باشید که در اکثر طول سال بیمه مسافرتی شما خواهد شد تحت پوشش در برابر coronavirus مربوط به اختلال برای هر چیزی در حال حاضر رزرو, اما نه برای هر رزرو.

Do بررسی با هتل خود را در هنگام رزرو به عنوان برخی از هتل ها هستند که بیشتر انعطاف پذیر در آب و هوای فعلی. خوک و آهک چوب به عنوان مثال هنوز هم حفظ معمول خود را 72 ساعت در سیاست لغو, اما خوشحال هستند به حرکت رزرو کنید اگر شما سقوط بیمار است که در آن پنجره. ماریوت و چهار فصل یک 24 ساعت تغییر و یا لغو سیاست جدید یا موجود رزرو تا زمانی که این کار انجام شود قبل از 30 آوریل. مهمانان از هتل ها مطابق یک سیاست مشابه اما تاریخ جدید باید قبل از 31 دسامبر. گروه هتلهای بین قاره ای است waiving هزینه برای لغو می ماند بین 9 مارس و آوریل 30 در حالی که در لندن Lanesborough نیز لغو باقی می ماند رایگان.

Tشلنگ که کتاب را از طریق اشخاص ثالث باید مخاطب خود را رزرو دهنده به طور مستقیم به بررسی لغو سیاست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de