یک مرد مرده است در فلوریدا در حالی که در بازداشت ایالات متحده مهاجرت و گمرک (ICE) آژانس تایید کرد به بی بی سی.

بن جیمز اوون, 39, داشت العملی در سلول خود در 25 ژانویه و اعتقاد بر این است که زندگی خود را گرفته.

اوون دستگیر شد 12 ژانویه در چندین اتهام از جمله تشدید تعقیب و حمله های داخلی.

یخ گفت: علت مرگ هنوز تحت بررسی است.

اوون وارد آمریکا قانونی اما اعتقادی نداشته ویزای خود را که معتبر تا 10 دسامبر 2019. او در انتظار رسیدگی به اخراج از کشور در زمان مرگ او یخ بی بی سی گفت.

او دستگیر شد و در پورت اورنج ایالت فلوریدا و به اتهام جنایت تشدید وسیله حبس نادرست داخلی حمله و نقض شرایط خود را قبل از محاکمه آزاد است. او پس از انتقال به یخ بازداشت 15 ژانویه.

اوون نیز در انتظار محاکمه های مختلف داخلی شارژ باتری از نوامبر سال 2019.

یخ گفت: بعد از قوم و خویش شده بود اطلاع از مرگ او به عنوان به خوبی به عنوان وزارت امنیت داخلی و انگلستان کنسولگری. آژانس گفت که اعضای ارشد خود را رهبری خواهد انجام یک “بررسی جامع” از این حادثه.

“یخ است بصورتی پایدار و محکم متعهد به سلامت و رفاه از همه کسانی که در آن بازداشت است و تعهد جامع آژانس گسترده بررسی این حادثه به عنوان نشانی از آن را در تمام این موارد” آژانس در بیانیه ای گفت.

“مرگ و میر در یخ بازداشت آماری هستند بسیار نادر رخ می دهد و در کسری از میانگین ملی برای آمریکا بازداشت شده جمعیت” به آن اضافه شده است.

با توجه به آژانس داده و هشت نفر فوت در سال گذشته در حالی که در یخ بازداشت کرده است. اوون مرگ سومین آشکار از بازداشت شدگان خودکشی پس از مهر و آغاز سال مالی جاری.

آژانس مواجه انتقاد و خواستار تحقیقات در شرایط امکانات آن است. یک گزارش در ماه ژوئیه گذشته از امنیت داخلی دفتر بازرس کل هشدار داد “خطرناک ازدحام” در مرز آمریکا و مکزیک اشاره کرد که برخی از بزرگسالان برگزار شد تا یک هفته در امکانات است که ایستاده بودند اتاق تنها.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که مهاجرت یک بخش کلیدی از انتخاب مجدد او پیشنهاد منجر به افزایش در یخ بازداشت. در مرز جنوبی آمریکا گشت مرزی دستگیر و بیش از 850,000 مهاجران در سال 2019 – بالاترین تعداد سالانه در دهه گذشته است.

در سال گذشته بیش از 50000 نفر بازداشت شدند. متوسط طول اقامت در یخ بازداشت نیز افزایش یافت و از سال های گذشته منجر به ازدحام بیش از حد جدی مسائل در یخ بازداشتگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im