انگلستان می پردازد £20m برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مالاریا مواد مخدر ‘Covid درمان’

تلگراف | No comments

دولت بریتانیا صرف £20 میلیون خرید سهام از مواد مخدر بوق و کرنا توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان پتانسیل درمان برای Covid-19 در هفته های اخیر.

رئیس جمهور ایالات متحده به دفاع و پشتیبانی تعدادی از داروهای ضد ویروسی به عنوان پتانسیل coronavirus درمان از جمله هیدروکسی کلروکین به داروی ضد مالاریا است که تا کنون بی اثر ثابت در درمان coronavirus در مراحل آخر. آزمایشی از این دارو در افراد مسن و آسیب پذیر coronavirus بیماران در انگلستان شد نورد از این هفته.

بیش از دو ماه گذشته انگلستان وارد شده به 16 قرارداد برای داروهای کلروکين, هیدروکسی کلروکین و کلروکين فسفات استفاده می شود برای مالاریا و بیماری های دیگر قرار می گیرد و دستورات اصلی برای لوپیناویر-ریتوناویر است که به طور معمول استفاده می شود برای درمان HIV با توجه به سوابق منتشر شده در اتحادیه اروپا پایگاه داده عمومی تدارکات دیده می شود توسط نگهبان.

یک مطالعه از فرانسه منتشر شده در BMJ شب گذشته نشان داد که هیدروکسی کلروکین کمک نمی کند به طور قابل توجهی کاهش بستری در بخش مراقبت یا مرگ در بیماران مبتلا به ذات الریه با توجه به Covid-19.

یک مطالعه کارآزمایی بالینی انجام شده در چین گزارش BMJبه این نتیجه رسید که خفيف تا متوسط مداوم Covid-19 که دریافت هیدروکسی کلروکین نیست پاک کردن این ویروس با سرعت بیشتری از آن دریافت استاندارد مراقبت.

دولت گفت: شکست به ضربه محکم و ناگهانی داروهای خواهد توانست به آنها فروخته شده به کشورهای دیگر است.

“لوپیناویر/ریتوناویر قرص یکی از داروهای انتخابی در سراسر جهان برای درمان Covid-19, کمیاب است در عرضه و قدرت انقباض داشتن شناسایی تامین کننده بود که آماده, مایل و قادر به تامین لوپیناویر/ریتوناویر قرص نیاز به حرکت به سرعت به امن این عرضه” دولت گفت: در آن حساب تدارکات چاپ شده در مجله رسمی اتحادیه اروپا است.

یک مطالعه جدید در مجله پزشکی انگلستان منتشر شده در این هفته در بر داشت لوپیناویر-ریتوناویر درمان نشان داد هیچ “قابل رؤیت سود برای بیماران مبتلا به کروناویروس 2019 فراتر از استاندارد مراقبت”.

عقد قرارداد با تعدادی از شرکت های بریتانیا شد قرار نیست برای شرکت در مناقصه بر اساس “اضطرار شدید”.

یک سخنگوی وزارت بهداشت و مراقبت اجتماعی گفت: تدارکات را به بیمه خدمات درمانی بیماران دسترسی سریع تر به دارو اگر آنها ثابت می شود موثر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>