انگلستان PM بیمارستان بستری بیش ویروس علائم


نخست وزیر بوریس جانسون شده است و بستری در بیمارستان برای آزمون 10 روز پس از آزمایش مثبت برای coronavirus خیابان داونینگ ،

او گرفته شده بود به یک بیمارستان در لندن یکشنبه شب با “مداوم علائم” – از جمله دما ،

گفته می شود یک “گام احتیاطی” گرفته شده در مشاوره از دکتر خود.

نخست وزیر باقی می ماند در اتهام از دولت, اما وزیر امور خارجه انتظار می رود که به صندلی یک coronavirus جلسه در صبح روز دوشنبه.

آقای جانسون است که انتظار می رود به شب و آنچه را که به عنوان “آزمایشات روتین” با توجه به BBC سیاسی ویرایشگر لورا rafael melo.

در بیانیه ای در یک خیابان داونینگ سخنگوی گفت: “در مشاوره از دکتر خود را نخست وزیر کرده است امشب شده بستری در بیمارستان برای آزمایش.

“این یک گام احتیاطی به عنوان نخست وزیر در ادامه به علائم مداوم coronavirus 10 روز پس از آزمایش مثبت برای ویروس.”

او افزود: “نخست وزیر با تشکر از کارکنان بیمه خدمات درمانی برای همه باور نکردنی خود را کار سخت و انگیزش عمومی برای ادامه به دنبال دولت را توصیه به ماندن در خانه محافظت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی می کند.”

آقای جانسون مشغول به کار از خانه پس از آن اعلام شد که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در 27 مارس.

او در گذشته دیده می شد در کف بیمه خدمات درمانی و دیگر کارگران مشاغل کلیدی از تخت خود را در خیابان داونینگ روز پنج شنبه و به ریاست یک coronavirus جلسه از راه دور در صبح روز جمعه.

همچنین در روز جمعه نخست وزیر ارسال شده در توییتر تصویری که در آن گفت که او هنوز هم نمایش علائم جزئی.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

“من هنوز هم متوسط. بنابراین مطابق با دولت توصیه من باید همچنان خود من انزوا را تا زمانی که علامت خود را می رود,” او گفت:.

“اما ما در حال کار به وضوح تمام وقت در برنامه های ما به ضرب و شتم ویروس.”

در شنبه باردار خود را شریک کری Symonds توییتی که او به صرف یک هفته در رختخواب با علائم اصلی.

او گفت که او تا به حال نه تست شده برای ویروس.

وزیر بهداشت مت Hancock نیز آزمایش مثبت برای این ویروس و در بازگشت از خود انزوا در روز پنج شنبه به میزبان روزانه در خیابان داونینگ در کنفرانس خبری.

دولت رئیس پزشکی مشاور پروفسور کریس Ersin نیز تا به حال به خود منزوی پس از بروز علائم ،

ماه گذشته نخست وزیر گفت: اگر نخست وزیر ناخوش شد و قادر به کار وزیر امور خارجه Dominic Raab به عنوان اولین وزیر امور خارجه خواهد ایستاد.

اخبار آقای جانسون ورود به بیمارستان آمد و در مدت کوتاهی پس از ملکه تحویل یک صف آرایی پیام به ملت گفت: انگلستان “موفق خواهد شد” در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im