انگلستان خدمات امنیتی داده می شود قدرت های اضافی پس از محکم روسیه گزارش

امنیت خدمات هستند مجموعه ای داده می شود قدرت های اضافی سعی کنید برای جلوگیری از دخالت خارجی در دموکراسی پس از محکم گزارش از نمایندگان مجلس در این تهدید بالقوه مطرح شده توسط روسیه است.

این قابل درک است نخست وزیر بوریس جانسون را تقویت ضد جاسوسی قوانین در پی بمب مطالعه توسط عوام هوش و کمیته امنیت (ISC).

این حرکت همراه با نیروی کار آماده برای رفتن در حالت تهاجمی در شماره روز چهارشنبه مجلس نهایی نشسته روز قبل از تعطیلات تابستانی.

کار کرده است دولت را متهم به شکست در پاسخ به این تهدید امنیتی مطرح شده به انگلستان دموکراسی روسیه پس از مدتها تاخیر ISC گزارش اصرار لندن بود بیش از حد آهسته به تشخیص مسکو را تهدید به فرایندهای دموکراتیک.

صحبت های پیش از یک سوال فوری در مجلس روز چهارشنبه, کار, را, سایه, صفحه اصلی, منشی, نیک توماس-Symonds گفت که “در هر سطح دولت در پاسخ به نظر نمی رسد به برابر تهدید”.

آقای جانسون است که به احتمال زیاد به صورت یک کباب در مورد وضعیت در آخرین نخست وزیر سوالات جلسه مجلس.

Mr Thomas-Symonds گفت: “هوش و کمیته امنیت گزارش در روسیه در معرض سیستمیک نقایص در دولت رویکرد به امنیت.

“این گزارش به تشریح مقیاس کاستی های دولت در پاسخ به حفظ امنیت ملی ما در برابر آنچه که به وضوح در حال رشد و تهدید قابل توجهی از روسیه است.

“در این گزارش به تشریح مناجات خصمانه دولت فعالیت از جنگ سایبری دخالت در فرایندهای دموکراتیک اعمال خشونت در انگلستان خاک و غیرقانونی امور مالی.

“در هر سطح دولت در پاسخ به نظر نمی رسد به طور مساوی به تهدید.

“در حالی که در مورد مسائل کلیدی روشن است که هیچ کلی استراتژیک پاسخ به این چالش کمی تعجب دولت شده اند و بسیار مشتاق به تاخیر انتشار است.

“بریتانیا پیشرو در جهان از سرویس های امنیتی و در عین حال این گزارش روشن می سازد آنها را دریافت نکرده اند راهبردی حمایت از این ابزار قانونی و یا منابع لازم برای دفاع از منافع ما.

“دولت باید به فوریت طرح چگونه آنها را به آدرس این سیستمیک شکست.”

آن پیشنهاد شده است که انگلستان می تواند در معرفی “ثبت عوامل خارجی” مانند آنهایی که در جای خود در آمریکا و استرالیا به عنوان بخشی از یک قوی تر حرکت می کند در برابر دخالت خارجی در امور داخلی.

تحت سیستم آمریکایی که برای دولت های خارجی و مقامات را مجبور به ثبت نام با ما در وزارت دادگستری و فایل گزارش در مورد فعالیت های خود را.

در انفجاری تفسیر های ISC گفت: دولت بود آهسته به تشخیص پتانسیل تهدید ناشی از روسیه به فرآیندهای دموکراتیک و نه به درستی در نظر بگیرید که آیا مسکو می تواند دخالت در مبارزه با تروریسم در اروپا رفراندوم تا پس از این رویداد.

در ISC گزارش به این نتیجه رسیدند انگلستان تنها دیر متوجه تهدید به فرآیندهای سیاسی با وجود زنگ زنگ زنگ بیش 2014 همه پرسی اسکاتلند.

سازمان های اطلاعاتی و ادارات دولتی درمان این موضوع به عنوان یک “سیب زمینی داغ” با هیچ کس به طور موثر مقابله با این مشکل این کمیته گفت.

دولت وجود دارد گفت: “هیچ مدرکی” موفق دخالت روسیه در مبارزه با تروریسم در اروپا رای اما این کمیته – که نظارت بر کار بریتانیا در مجموع جاسوس – پیشنهاد وجود دارد مناسب بررسی است.

MI5 ارائه شده فقط “شش خط از متن” وقتی پرسید که آیا وجود دارد راز هوش در مسئله بالقوه روسیه دخالت در همه پرسی.

اما دولت – رهبری برجسته Brexiteer در آقای جانسون – را رد کرده است این کمیته تماس برای یک تجزیه و تحلیل کامل از اینکه ولادیمیر پوتین دولت را تلاش برای نفوذ در نتیجه 2016 رای دادن.

این گزارش پیش نویس توسط ISC اعضاء در آخرین مجلس. انتشار آن به تعویق افتاد توسط آقای جانسون تصمیم به تماس با یک انتخابات عمومی و با روند آهسته از انتصاب جانشین کمیته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net