Flood-آمار جوامع در حال آماده برای بیشتر باران های سنگین به عنوان سطح رودخانه همچنان به تهدید به نقض موانع.

صدها نفر از خواص آب گرفتگی شده است و در خطر خواص تخلیه در سراسر انگلستان و ولز پس از بارندگی را به انگلستان توسط طوفان دنیس.

سازمان محیط زیست (EA) هشدار داده است که سطح روی رودخانه راه و سورن باقی خواهد ماند به خصوص بالا به تعطیلات آخر هفته و پس از هر دو پرونده را شکست این هفته است.

رودخانه سورن بود که در ادامه به افزایش در سه شنبه شب تهدید خانه ها و خواص در میدلندز, با ترس از موانع خواهد بود overtopped.

West Mercia Police گفت: حدود 384 خواص شده اند “به طور قابل توجهی تحت تاثیر سیل” در سراسر Worcestershire Herefordshire و Shropshire.

آتش نشانان نجات کارکنان و ساکنان از خانه مراقبت در روستای وهیتچورچ در بانک ها از راه رودخانه

اعتبار:
گتی

Residents در Shropshire شهرهای Ironbridge و بریدگنرته بودند خواست به تخلیه خواص خود را در حالی که ساکنان در بودلی نزدیکی کیدرمینستر هشدار داده بودند که موانع سیل در ترجمه شده از گوشه ممکن است قادر به مقاومت در برابر افزایش سطح آب.

معاون پاسبان جولیان ماس گفت: “سطح آب شده اند بی سابقه ای در بسیاری از مکان ها و تاثیر چنین بالا-سطوح جاری شدن سیل شده است قابل توجهی در تمام سازمان ها اما بیشتر به طور قابل توجهی به اعضای عمومی را تحت تاثیر قرار در هر راه.

“ما دست کم نگیرید چه ناراحت کننده و مخل آن شده است.”

EA گفت: 599 خواص بوده و آب گرفتگی در سراسر انگلستان از بعد از ظهر سه شنبه به عنوان یک نتیجه از تعطیلات آخر هفته طوفان در حالی که حدود 800 خانه در ولز شده است به طور مستقیم تحت تاثیر جاری شدن سیل در اولین وزیر علامت Drakeford بی بی سی گفت.

Mسنگ معدن از 6km موقت موانع سیل ساخته شده اند در سراسر کشور و مقابله با سیل محافظت کرده اند نزدیک به 25000 خواص از اثرات طوفان EA گفت.

اما شکستن رکورد سطح رودخانه و ادامه داد: بارندگی به معنی جاری شدن سیل بیشتر است و ممکن است در بسیاری از کشور, EA, مدیر اجرایی, از سیل و ساحلی مدیریت ریسک John Curtin گفت.

“ما انتظار داریم بیشتر مخل آب و هوا به فردا و پنج شنبه در آوردن قابل توجهی خطر سیل به غرب میدلندز و با وجود سیل هشدارهای در محل در سراسر انگلستان” او گفت:.

این ملاقات در دفتر صادر کرده است زرد آب و هوا به صورت مداوم باران در ولز و شمال غرب انگلستان در روز چهارشنبه و پنج شنبه و شمال انگلستان در روز جمعه به شنبه.

EA مدیر برای Herefordshire و Worcestershire دیو Throup گفت: سطح سیل برگ قسمت های آسیب دیده در “قلمرو ناشناخته”.

طوفان دنیس ادعا زندگی ایوان غرفه از بزرگ بر منطقه بیرمنگام بود که جاروب دور توسط floodwater نزدیکی Tenbury در Worcestershire در روز یکشنبه.

شش شدید سیل هشدارهای باقی مانده در محل در سه شنبه شب برای رودخانه سورن در آپتون بر سورن Ironbridge و Uckinghall از راه رودخانه و رودخانه Lugg در همپتون اسقف در روز سه شنبه بعد از ظهر.

در ولز دو هشدارهای شدید در محل در راه رودخانه در منموته بودند کاهش داد توسط منابع طبیعی Wales, اگر چه سه راه پل در شهر باقی مانده بسته شده است.

صدها نفر از املاک مسکونی و تجاری آب گرفتگی شده است و چند صد نفر یا طبقه بالا نقل مکان کرد و یا در بر داشت مسکن جایگزین.

کوه نجات تیم های تخلیه یک مرد مسن از خانه خود را در یک آب گرفتگی جاده ها با شکستن خود را پشت درب با پتک و گرفتن او را به ایمنی بر روی یک قایق.

دیگر همسایگان در A466 جرأت نزدیک Lidl سوپر مارکت در قایق را انتخاب کنید تا مواد غذایی خود را خرید.

و تامین آب آشامیدنی مورد اصابت قرار گرفتند و پس از درمان با این نسخهها کار در Monmouthshire آب گرفتگی.

ویلز آب خواسته مردم در منموته به کاهش استفاده از آنها.

ساوت ولز آتش و نجات یک اقامت از طریق سیلاب در منموته,

اعتبار:
AFP

Over آخر رودخانه Taff در Pontypridd به بالاترین سطح در بیش از 40 سال و رودخانه یوسک رسید که بالاترین سطح از سال 1979 است.

رودخانه ترنت بود که باعث شدید هشدار سیل برای Burton-on-Trent نیز به اوج خود رسید و رکورد سطح زیر چهار متر در روز سه شنبه

وجود امداد در آپتون بر سورن و Uckinghall در Worcestershire صبح روز سه شنبه که برای مقابله با سیل شده بود را نقض کرده بودند.

اما آقای Throup خواست مردم در آن مناطق به “هوشیار باشند”.

او گفت: “ممکن است برخی از کوتاه مدت قطره در سطح, اما آنها به خوبی ممکن است به افزایش است. ما قطعا از جنگل وجود دارد کاملا یک راه طولانی برای رفتن با این سیل.”

نخست وزیر بوریس جانسون مواجه شده است به انتقاد از حزب کارگر برای بازدید از جوامع تحت تاثیر جاری شدن سیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im