انگلستان آب و هوا: داغترین روز از سال به عنوان متوسط بازدید 31C در هیترو

چهارشنبه داغترین روز از سال تا کنون, با متوسط رسیدن به 31 درجه در فرودگاه هیترو – و پنج شنبه می تواند حتی بالا که.

داغ آب و هوا انتظار می رود در حالی که به آخرین طولانی تر با کارشناسان هشدار در مورد خطرات بهداشتی از صف خارج از منزل برای سوپر مارکت ها در طول موج گرما و دمای همچنان به صعود در سراسر کشور است.

ملاقات در اتاق و گفت: این می تواند تبدیل به داغترین روز از سال با درجه حرارت رود به صعود در انگلستان و ولز است. اما رعد و برق انتظار می رود به فرم در سراسر غرب انگلستان در بعد از ظهر آوردن سنگین باران و روشنایی و تگرگ.

غرب لندن است که پیش بینی برای دیدن دمای قله بین 32C و 33C در حالی که بخش هایی از ولز می توانید ببینید جیوه افزایش به 34C. باید که اتفاق می افتد آن خواهد بود گرمترین ماه ژوئن در رکورد در ولز.

ملاقات در دفتر هواشناس جان گریفیث گفت: Midlands می تواند درجه حرارت رسیدن به 32C در روز پنج شنبه در حالی که ویلز راهپیمایی – منطقه همراه ویلز border – می توانید ببینید دمای 34C “بسیار محلی”.

پزشکان باید خواست مردم را به اقدامات احتیاطی اضافی برای ایمن ماندن در آفتاب.

Dr Lynn Thomas, مدیر پزشکی در St John Ambulance گفت: “شما می تواند در نهایت در آفتاب به مدت طولانی تر از حد انتظار بر آنچه به طور معمول خواهد بود یک سفر سریع مانند صف برای ورود به سوپر مارکت بنابراین شما باید آماده برای مراقبت از خود و دیگران است.”

او افزود: “خستگی گرما و گرمازدگي دو از جدی ترین مشکلات است که می تواند به توسعه زمانی که جیوه soars اما آماده بودن شما می توانید نقطه از علائم هشدار دهنده مانند سردرد و سرگیجه است.”

طوفان می آیند

خوب آب و هوا انتظار می رود که به نوبه خود از 4ساعت در روز پنج شنبه به عنوان رعد و برق شکل در جنوب غرب و جنوب شرق انگلستان و ولز غربی اسکاتلند و ایرلند شمالی است.

این ملاقات در دفتر صادر کرده است زرد رنگ هشدار آب و هوا برای این مناطق تا 9 روز جمعه هشدار از اختلال به علت جاری شدن سیل حملات رعد و برق و تگرگ و باد.

بین 30 تا 40 میلی متر (1.6 ins) باران می تواند در کمتر از دو ساعت.

در روز چهارشنبه ملاقات در دفتر صادر زرد آب و هوا هشدار به صورت گسترده بخش هایی از انگلستان و اسکاتلند و ولز است.

هشدار دهنده اجرا می شود از روز شنبه از طریق شنبه و:

  1. شانس کمی وجود دارد که خانه و کسب و کار می تواند آب گرفتگی به سرعت با آسیب به برخی از ساختمان ها از floodwater و اعتصابات رعد و برق و تگرگ و یا بادهای قوی
  2. که در آن جاری شدن سیل و یا حملات رعد و برق رخ می دهد وجود دارد احتمال تاخیر و لغو برخی از قطار و اتوبوس خدمات
  3. اسپری و جاری شدن سیل ناگهانی می تواند منجر به دشوار شرایط رانندگی و جاده از تعطیلی
  4. شانس کمی وجود دارد که برخی از جوامع ممکن است به قطع آب گرفتگی جاده ها
  5. وجود دارد شانس اندکی که کاهش قدرت می تواند رخ دهد و دیگر خدمات به برخی از خانه ها و کسب و کار می تواند از دست داد

شما می توانید زوم در جایی که شما هستند زیر را ببینید که چگونه داغ آن را دریافت کنید در نزدیکی شما:


اشعه ماوراء بنفش به سطح ‘فوق العاده بالا’

هشدارهای صادر شده است در مورد اشعه ماوراء بنفش سطح, که در حال رفتن به “فوق العاده بالا” بیش از چند روز آینده.

ملاقات در دفتر هواشناس الکس Burkill گفت: اشعه ماوراء بنفش به سطح خواهد بود “رسیدن به هشت سراسر بسیاری از مکان ها خواهد بود و نه رسیدن به سراسر نقاط دوون و کورنوال فردا.

“که در مورد عنوان بالا به عنوان آن می شود واقعا در انگلستان,” او اضافه شده است. “خورشید است به عنوان قوی به عنوان آن می شود در حال حاضر چون ما خیلی نزدیک به انقلاب.

“ما باید قله خورشید قدرت آسمان روشن مقدار زیادی از نور خورشید – آن را به مواد تشکیل دهنده مناسب برای بالا UV.”

آقای Burkill توصیه می شود هر کسی در خارج برای دوره های طولانی از زمان در روز چهارشنبه و پنج شنبه را به اتخاذ اقدامات برای محافظت از خود.

خریداران نیز توصیه شده است برای آگاه باشید که آنها را می توان مجبور به صرف زمان اضافی در آفتاب به عنوان یک نتیجه اجتماعی فاصله گرفته است.

لندن آتش نشانی (LFB) هشدار داد مردم به کباب کردن ممنوع در علف خشک رها کردن سیگار و یا مسابقات و یا ترک زباله مانند بطری های شیشه ای از دروغ گفتن در اطراف در میان یک خطر آنها می تواند شروع آتش سوزی.

این LFB معاون کمیسر ریچارد میلز گفت: “Barbecuing در علف خشک است و ناشی از بی فکری و بی پروا و به راحتی می تواند باعث یک آتش قابل توجهی که چیزی است که شما می خواهید در وجدان خود.”

هشدار بیش از خنک کردن در آب

مردم نیز در حال یادآوری به مراقبت در اطراف آب در طول تابستان نگرانی که مردم ممکن است وسوسه به یک شیب برای خنک کردن.

خدمات اضطراری و با عجله به سمت رودخانه تیمز در Cookham برکشایر در سهشنبه شب در میان گزارش هایی که یک مرد از دست رفته بود پس از رفتن به آب است.

سواحل مشغول بودند به عنوان افراد در زمان استفاده از آب و هوای خوب پس از گذراندن ماه از مستند, در خانه.

پیش بینی افزود: “گرما در حال رفتن به بسیار گسترده و حتی در بخش هایی از اسکاتلند ما می تواند به دنبال در اوج از 26 یا 27.”

“شب در حال رفتن به خونتان داغ و همچنین, بنابراین افرادی که مستعد ابتلا به گرما مبارزه خواهد کرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net