بریتانیا ‘توسعه ابرقدرت’ وضعیت در معرض خطر در Dfid ادغام نمایندگان مجلس هشدار می دهند

انگلستان وضعیت به عنوان یک “توسعه بین المللی ابرقدرت” می تواند در معرض خطر پس از ادغام وزارت انکشاف بین المللی بریتانیا (Dfid) و خارجی نمایندگان مجلس هشدار داده اند.

در یک حرکت انتقاد از نمایندگان مجلس در سراسر هیئت مدیره سازمان های خیریه و سه پیشینیان نخست وزیر بوریس جانسون گفت: مجلس در ماه گذشته است که یک “سوپر-گروه” خواهد بود از “نفع” به بریتانیا در خارج از کشور کمک ماموریت.

اما عوام کمیته توسعه بین المللی (IDC) در یک گزارش تازه منتشر شده گفت: “ضربه” ادغام می تواند به کاهش بریتانیا ایستاده در جهان و bemoaned عدم مشورت با بخش قبل از این تصمیم اعلام شد.

این گزارش هشدار داده که بریتانیا به نیاز به “گارد در برابر” از دست دادن “با استعداد کارکنان توسعه” که به طور بالقوه می تواند “مختل جدید خارج از کشور وزارت اثربخشی و آسیب بریتانیا جهانی ایستاده”.

گروهی از نمایندگان مجلس مطرح شده ترس است که ترکیب این دو بخش می تواند آینه های مشابه ادغام در استرالیا و کانادا که منجر به از دست دادن کارشناسان و آسیب به کشور و بین المللی شهرت.

آن را به دولت رفت جهان فقیر هستند “به احتمال زیاد به پرداخت بیشترین قیمت” به عنوان یک نتیجه از تصمیم گیری است.

لغو از Dfid به عنوان یک گروه در حق خود پس از 23 سال همراه با جهان گریبانگیر توسط coronavirus همه گیر و بریتانیا کمک بودجه نیاز به کاهش بیش از £2 میلیارد با توجه به نتیجه رکود اقتصادی است.

انگلستان متعهد به صرف 0.7 درصد از درآمد ملی (GNI) در کمک به این معنی که هنگامی که اقتصاد قراردادهای بودجه نیز جلوتر.

“آن را نیز گیج کننده است که تصمیم به ادغام Dfid به FCO گرفته شد و در میان Covid-19 گیر” در این گزارش است.

“این تصمیم نهاد بین المللی پاسخ به Covid-19 در معرض خطر در زمانی که همکاری جهانی مورد نیاز است.

“این است که جهان را به فقیرترین و آسیب پذیرترین که به احتمال زیاد به پرداخت بیشترین قیمت.”

نمایندگان مجلس خواست آقای جانسون برای ادامه یک وزیر مسئول برای کمک حضور در کابینه را به همراه یک کمیته به مورد مداقه قرار دادن هزینه های خارج از کشور.

این کمیته رئیس کار MP سارا قهرمان گفت: “Dfid به انگلستان قابل توجهی بین المللی ایستاده است و چیزی است که همه ما باید افتخار کنیم.

“این است که عمیقا ناامید کننده است که دولت قادر به تشخیص این نقاط قوت آن را به عنوان ساخته شده خود حرکت ضربه به FCO فرو Dfid.

“در حال حاضر ما در آستانه این تخصص را از دست داده بودن و ما شهرت بین المللی آسیب دیده تعمیر.

“این واقعیت که هیچ مشاوره به ظاهر هیچ مدرکی وجود ندارد که چرا این ایده خوبی است واقعا اجازه می دهد تا پایین جوامع که بریتانیا کمک وجود دارد برای حمایت از.

“خارجی کشورهای مشترک المنافع و توسعه در حال حاضر دارای یک حواله و من صمیمانه امیدواریم که به توسعه است نه سمت صف.”

این کمیته همچنین گفت: دولت باید در حال حاضر یک بیانیه به مجلس تنظیم یک “شواهد رهبری منطق” برای ادغام تنظیم رود و هزینه های مورد انتظار منافع مالی درگیر است.

کاهش فقر “باید همچنان به شکل یک بخش مرکزی از دولت در سیاست بین المللی” با تمرکز بر “بسیار فقیرترین کشورهای” این گزارش اضافه شده است.

تصمیم به ادغام این دو بخش می آید در میان نخست وزیر قصد دارد به لرزش تا کلمبوس.

ماه گذشته تصمیم علامت Sedwill رئیس دولتی از نقش خود در ماه سپتامبر بود که کفن در حدس و گمان است که او تحمل کرده از نقش خود را به عنوان او اصرار داشت که او استعفا نداده.

در حالی که رئیس دولت خدمات ارتباطی (GCS), Alex آیکن عذر خواهی کرد به کارکنان در هفته گذشته بعد از آنها پیدا کردن آنها مواجه بالقوه زیان کار از طریق مطبوعات.

Dfid حدود 50 ارتباطات کارکنان اما آقای ایکن گفت: کارکنان تمام ادارات باید برای هدف حدود 30.

هنوز معلوم نیست چه ادغام Dfid و FCO معنی برای زمان کارکنان است.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de