معلوم نیست چه مدت “stay-at-home” سفارشات گذشته دکتر Fauci می گوید

سی بی اس آمریکا | No comments

در 24 ساعت گذشته برخی از فرمانداران آغاز صدور ایالت stay-at-home سفارشات در تلاش برای کند کردن روند گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس. ساکنان کالیفرنیا و نیویورک و ایلینوی شده اند دستور داد به باقی می ماند در خانه های خود را به عنوان آنجا که ممکن است محرومیت برخی از ضروری استثنا.

در مصاحبه با “سی بی اس شب اخبار” لنگر نورا o’donnell, Dr. Anthony Fauci این کشور بالا بیماری های عفونی پزشک و عضو مجلس coronavirus نیروی کار گفت: آن را “بسیار دشوار است برای پیش بینی” هنگامی که این دستور را به پایان خواهد رسید.

جزئیات نورا o’donnell مصاحبه با دکتر Fauci زیر.
 
نورا o’donnell: اجازه دهید از من بپرسید شما با آخر هفته پیش رو در نیویورک و کالیفرنیا الزامی ساکنان خانه بمانند. چگونه بسیاری از هفته آیا شما فکر می کنم این می تواند در محل ؟
 
Dr. Anthony Fauci: شما می دانید, آن را واقعا بسیار دشوار است برای پیش بینی. من فکر می کنم شما را به نظارت بر آن را واقعا به صورت روزانه برای دیدن این نوع از تاثیر آن را داشتن. اگر شما نگاه در منحنی که من می دانم که شما انجام نورا منظورم این فقط شیب دار — راه راه. حدود 90 درصد از عفونت های جدید در حال آمدن از آن منطقه است. بنابراین آنها با داشتن خصوص مشکل دشوار است.

هر کس می خواهد به پهن کردن منحنی. باید بیشتر فرمانداران دنبال این ماندن در خانه ،
 
من فکر نمی کنم لزوما هر وضعیت هر منطقه و یا محل نیاز به این باشد که راه. اما قطعا در پاسخ به این نوع از وضعیت است که شما در حال دیدن در نیویورک, من فکر می کنم که مناسب حرکت می کند.
 
اجازه دهید بحث در مورد مواد مخدر که رئیس جمهور در تلاش است تا پیگیری سریع برای استفاده از. است که وجود دارد ثابت شده درمان برای جلوگیری و یا درمان COVID-19?
 
وجود دارد نه اثبات شده و تاکید word — اثبات شده درمان یا پیشگیری است. با این حال وجود دارد برخی از اطلاعات حدیثی است که یکی یا دو تا از این احتمالا ممکن است برخی از سود. اما من اصرار داشت و گفت: آن را تا به توان با یک ساختار است که جمع آوری اطلاعات.
 
اما به نظر نمی رسد که ساختار وجود دارد. باید پزشکان درمان COVID-19 بیماران در حال حاضر در نظر تجویز ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین?

وجود دارد رفتن به قرار دادن به جای بسیار به زودی — من فقط صحبت کردن به کمیسر FDA همراه با دکتر Birx در مورد داشتن یک سیستم, یک سیستم آنلاین که در آن مردم در واقع می تواند و باید یک پزشک را تعیین اینکه آیا یا نه آنها باید قرار داده اما همچنین دارای قابلیت جمع آوری اطلاعات.
 
در گفتگو با پزشکان وجود دارد تعدادی از عوارض جانبی از هیدروکسی کلروکین. آن است که یک داروی بی خطر است اما تعدادی از عوارض جانبی. بنابراین فقط تجویز آن prophylactically به هر کسی که می خواهد آن است که صدا پزشکی ؟
 
اگر شما در حال صحبت کردن در مورد کسی که باید COVID-19 بیماری که یک داستان متفاوت است از کسی در خیابان گفت: “هی ، من می خواهم شما را به ارسال یک نسخه برای من برای COVID-19.’ اما اگر کسی در یک وضعیت وخیم آنها نیاز به چیزی است که شما باید آن را امتحان کنید حتی اگر شما نمی دانید که در آن کار می کند ؟ که یک تصمیم بین پزشک و بیمار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>