تحت-فشار, توییتر, رئیس, تجدید همه پرسی درباره شش ماه حرکت به آفریقا

تلگراف | No comments

توییتر اجرایی جک دورسی است که با توجه به لغو برنامه ای برای حرکت به آفریقا به عنوان او چهره یک فعال سهامداران پیشنهاد برای بیرون راندن او.

آقای دورسی گفت: شیوع کروناویروس و همچنین دلایل دیگر به معنای او را “ارزیابی مجدد” قبلا اعلام کرد secondment تا شش ماه.

از آن می آید پس از الیوت مدیریت فعال سرمایه گذار, گروه, پیشنهاد نامزدی چهار مدیران به توییتر هیئت مدیره در تلاش برای سرنگون آقای دورسی و افزایش توییتر به اشتراک گذاری قیمت. آقای دورسی نیز اجرا می شود پرداخت شرکت مربع و دو سه تعهدات اعتقاد به یک دلیل عمده برای الیوت مخالف است.

در ماه نوامبر آقای دورسی گفت که حرکت به آفریقا برای از بین سه و شش ماه در سال 2020 است. “آفریقا را تعریف آینده (به خصوص بیت کوین یکی!). هنوز مطمئن شوید که در آن هنوز اما من زندگی در اینجا برای 3-6 ماه اواسط سال 2020 است. ممنون من قادر به تجربه یک بخش کوچک” او توییتی پس از مراجعه به چندین صحرای کشور است.

با اشاره به cryptocurrency بیت کوین تفسیر شد به عنوان یک نشانه آن است که او را به صرف زمان بیشتری را بر روی مربع از توییتر در طول سفر.

در روز پنج شنبه در سخنرانی خود در یک همایش فن آوری در سان فرانسیسکو آقای دورسی گفت که او تا به حال ساخته شده است یک اشتباه و شکست خورده برای توضیح حرکت می کند و افزود که او تجدید نظر کند. “زمانی که من در توییتی در مورد قصد من به صرف چند ماه در آفریقا در این سال من ساخته شده است یک اشتباه و باید ارائه زمینه بیشتر در مورد که چرا” او گفت:.

“من تا به حال مشغول به کار در برنامه های من جایی که من می خواهم کار غیر متمرکز به عنوان تیم من و من هنگامی که ما در سفر, اما در نور Covid-19 و هر چیز دیگری که من نیاز به ارزیابی مجدد.”

در اوایل این هفته توییتر گفت: کارکنان آن به کار از خانه در میان شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>