یونیون برلین در مقابل بایرن مونیخ, بوندسلیگا: نمره زندگی می کنند و آخرین به روز رسانی

تلگراف | No comments

  • یونیون برلین در مقابل بایرن مونیخ لگد کردن در 5:30بعد از ظهر
  • چگونه به را انتخاب کنید که تیم آلمان به حمایت از
  • چه بزرگترین بوندسلیگا بازی و چگونه است که از لیگ می گذرد ؟ تمام پاسخ سوالات شما
  • Wunderkinds درجه یک loanees و پنج راه عنوان مسابقه: چه به نگاه کردن به بوندسلیگا بازگشت

به روز رسانی خودکار

35 دقیقه – یونیون برلین 0 بایرن 0

برخی از طرفداران تماشای بازی در یک نوار در برلین.


اعتبار:
ایسنا

که ابجو به نظر می رسد باور نکردنی خوب.

32 دقیقه – یونیون برلین 0 بایرن 0

مقدار زیادی از دنده در وسط زمین. تمام پردازد. Thiago سرگرم کننده بزرگ است به سازمان دیده بان هر چند او تقریبا در زمان دو بازیکن در یک بار با یک مبدل تصویب شد که در واقع یک ترفند برای حرکت خود را به جلو.

30 دقیقه – یونیون برلین 0 بایرن 0

بازی تبدیل به یک هافبک قراضه. واقعا وجود دارد نه هر فضا در هر نقطه.

28 دقیقه – یونیون برلین 0 بایرن 0

اتفاقی داور لمس توپ هشدار.

25 دقیقه – یونیون برلین 0 بایرن 0

باید بگویم من واقعا لذت بردن از هیجان زده فریاد از هی هی هی هر زمان که کسی باعث می شود نه به طور کامل پاک مقابله با.

23 دقیقه – یونیون برلین 0 بایرن 0

بایرن باید یک ضربه آزاد گسترده ای راست حدود 30 متری. Kimmich با عالی و بسیار, آلمانی, سبیل, قلاب, آن, اما آن را به راحتی پاک و بایرن شروع دوباره با هر کس در داخل اتحادیه نیم.

دیویس مسابقات تا چپ و یک توپ سون به فضا جلوتر از او آتش کم توپ به منطقه و دروازه بان غواصی palming آن را در جعبه. آن را فقط نیاز به یک لمس! مولر اجرا شده است فراتر از آن! اتحادیه زنده ماندن. در حال حاضر است. بایرن قطعا به ثمر رساند به زودی.

21 دقیقه – یونیون برلین 0 بایرن 0

هدف مجاز

مولر به طور رسمی آفساید. هیچ هدف.

مولر آفساید

مولر آفساید در فاز اول و نه درگیر… و در عرض کمتر از یک ثانیه او درگیر است در فاز دوم. این آفساید?

مولر پسر در پشت پست.

GOOOOOOOOAAAAAAAAAALLLLLLL!!!!!

بایرن مونیخ را با سرب از یک گوشه! اما صبر کنید…. مولر ممکن است آفساید اینجا.

ور در حال بررسی آن است.

17 دقیقه – یونیون برلین 0 بایرن 0

اجتماعی فاصله نیمکت

اعتبار:
AFP

که اتحادیه برلین بازیکنان و کارکنان اجتماعی فاصله روی نیمکت است که در واقع می ایستد.

15 دقیقه – یونیون برلین 0 بایرن 0

Owen Hargreaves خیلی آرام و آرام در co-تفسیر در اینجا است که همراه با صفر جمعیت آن را برای تلفن های موبایل کمی مانند یک بازی اسنوکر. ساخته شده است که من تعجب می کنم که آیا کسی می تواند جان برج سنبله به ارائه تجزیه و تحلیل از برنلی مجموعه قطعات هنگامی که به لیگ برتر می آید.

12 دقیقه – یونیون برلین 0 بایرن 0

اتحادیه در حال بازی واقعا خوب در اینجا. آنها نگاه فوق العاده تیز در حال گرفتن توپ به مهاجمان به سرعت خوب شکل گسترده در اختیار داشتن و در حال مسدود کردن بایرن رو به جلو گزینه های عبور. آنها نیاز به شانس آنها ایجاد و یا این است که رفتن به اجتناب ناپذیر بایرن 2-0 برنده.

لنز رزرو شده است به صورت کشویی در Pavard.

10 دقیقه – یونیون برلین 0 بایرن 0

Pavard منجر به یک حرکت عبور و همپوشانی توپ ارسال شده از گسترده حق و Goretzka ورقه قبل از او می تواند به آن حمله کند. شانس رفته است.

من عاشق قادر به شنیدن لیگ برتر بازیکنان فریاد دستورالعمل در هر یک از دیگر. اگر آن اتفاق می افتد آن را برای رفتن به سرگرم کننده به تماشای.

8 دقیقه – یونیون برلین 0 بایرن 0

اتحادیه کار سخت در وسط زمین برای جلوگیری از بایرن مترقی عبور می کند و به جلو. آنها با متوقف کردن توپ و تبدیل آن به حملات بایرن جذب فشار و اشاره در هر یک از دیگر زمانی که یکی دیگر از شات مگس در طول نوار از نویر هدف. اتحادیه نگاه خوب است.

5 دقیقه – یونیون برلین 0 بایرن 0

بازی بزرگ توسط اتحادیه (می توانید با من تماس بگیرید و آنها را اتحادیه ؟ من قصد دارم به آنها تماس بگیرید اتحادیه) به عنوان کار می کنند و یک حرکت در جناح راست است که به پایان می رسد با یک شوت مستقیم به دروازه بان از 10 متری. نویر است که هرگز مورد ضرب و شتم از آن موقعیت بود اما به خوبی کار می کرد.

3 دقیقه – یونیون برلین 0 بایرن 0

به عنوان شما می خواهم تصور کنید بایرن مسئول از شروع و Lewandowski در حال حاضر یک ضربه در هدف زمین در سقف net. اتحادیه در روشن 5-2-3 شکل در انتقال یک 5-4-1 در دفاع. فکر می کنم بایرن هستند 4-2-3-1 با مولر نزدیک به Lewandowski در 10 اسلات.

لگد کردن

آن را در!

طرفداران خارج

من شده است به اتحادیه برلین ورزشگاه بنابراین من مطمئن هستم که چگونه این عکس است اما عنوان می گوید: “افسران پلیس منجر به دور برلین فن در خارج از Alte Foersterei ورزشگاه” که برای تلفن های موبایل مانند این فصل ممکن است – شاید – جایی او نباید.


اعتبار:
شاتر

در اینجا یکی دیگر از پلیس در خارج از ورزشگاه.


اعتبار:
DPA

ترکیب اولیه شروع

یونیون برلین

Gikiewicz; Hübner, Schlotterbeck, Subotic, Trimmel, Andrich, Prömel, لنز Ingvartsen, Ujah, Bülter

جایگزین: رایرسون, Mees, Polter, اندرسون, Reichel, کاسیاس, Parensen, Gentner, نیکولا

بایرن مونیخ

نویر; Pavard, بواتنگ, با Alaba, دیویس, Kimmich, Thiago Alcantara, مولر Goretzka, Gnabry, Lewandowski جایگزین: Odriozola, Cuisance, Perisic, هرناندز, Ulreich, Coman, مای Zirkzee

بوندسلیگا بازگشته است

سلام و خوش آمدید به liveblog در این بسیار هیجان انگیز بازگشت فوتبال به ما تلویزیون بازیگران ممکن است بایرن مونیخ در سفر به پایتخت کشور است. یونیون برلین در حال جانبی که باید برای مقابله با رهبران لیگ و واقعا باید ‘مزیت خانه’ در حال حاضر که استادیوم خالی هستند.

ما تا به حال یک زن و شوهر از بازی روز شنبه با برنده برای بوروسیا دورتموند و بوروسیا مونشنگلادباخ در انتهای بالای جدول پوشش داده شده توسط شما واقعا در liveblogs. بازی های سرگرم کننده پر از انرژی و مهارت و شور و تاکتیکی دیدیم اما, وجود دارد, البته, کسانی که نمی تواند از آن لذت ببرید با توجه به آن به عنوان معمول فوتبال محصول آنها شده اند در خدمت بیش از چند سال گذشته.

بدون طرفداران پخش همان نیست و هر چند ما نمی توانیم اندازه گیری آن وجود دارد محدود به برخی از تفاوت های بازیکنان خروجی بر روی زمین بدون خواستار جمعیت خروشان دستورات. اما. Buuuut. آن را هنوز هم همان ورزش است. اگر شما مانند فوتبال و آن را درخشان به سازمان دیده بان.

شما به زودی خواهید تنظیم کنید. سر و صدا است که جمعیت ایجاد می کند باعث می شود بازی بی نهایت لذت بخش تر… اما اگر شما تماشای 1-1 بین رئال و بورنموث در صبح روز شنبه این دقیقا Pashun مرکزی.

فوری مخالفت با تغییر و یا به سادگی رد بازگشت فوتبال بدون جمعیت به عنوان ” نه ما بازی نمی کند حس به من – اما هر کس متفاوت است. نظر من که لذت بردن از فوتبال است. این یک زمان عجیب و غریب این است که چگونه ما باید به تماشای فوتبال در حالی که وجود یک ویروس پاک کردن هزاران نفر از انسان ها در سراسر جهان است. ناله کردن در مورد چگونه آن را به همان است که خودتان را به جای بیهوده دولت اتلاف انرژی و ایجاد این تصور از یک بیت از یک دبی Downer. هیچ فوتبال برای بیش از 60 روز… در حال حاضر ما برخی از! و آن را بزرگ!

پس به هر حال امروز ما یک سکوت ورزشگاه دیدار بایرن مونیخ نوع بازی است که به طور معمول پر کردن محل و ارائه یک فضای هیجان انگیز. پیشنهاد من برای حل این مشکل این است که بسیاری از بگیرید و یاد دهید شما در زوم به تماشای همراه و به این ترتیب شما یک مینی جمعیت سر و صدا. این است که یک ایده احمقانه? مهم نیست فقط لذت بردن از خودتان. همه چیز متفاوت هستند, این نیز بگذرد.

را فراموش کرده ام آنچه من به معنای تایپ کردن در مورد… اوه یه, که در آن است. لگد کردن 5:30بعد از ظهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>