هواپیمایی متحده را بریده بریده 50 درصد از ظرفیت پرواز در آوریل و مه, در حالی که همچنین هشدار coronavirus همه گیر می تواند فشار کاهش به اوج تابستان فصل مسافرت.

رزرو در حال کاهش و لغو افزایش, به عنوان ویروس همچنان به گسترش و ادعا می کنند بیشتر زندگی می کند. ایالات گفت: یکشنبه شب این انتظار هواپیما به تنها 20 ٪ تا 30 ٪ در بهترین حالت از حدود 90% قبل از ویروس رسید.

خطوط هوایی به کار گرفته شده یک میلیون کمتر مسافران در دو هفته اول ماه مارس از آن از یک سال پیش و این انتظار مارس درآمد به سقوط 1.5 میلیارد دلار کمتر از سال پیش, سرعت, مدیر عامل اسکار Munoz و رئیس جمهور اسکات کربی گفت: در نامه ای به کارکنان.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

“خبر بد این است که آن را بدتر” آنها نوشت. “ما انتظار داریم هر دو تعدادی از مشتریان و درآمد به کاهش شدید در روزها و هفته های پیش رو است.”

ایالات مدیریت صحبت کردن به خلبان و پرواز های کارگری در مورد مصرف کاهش در پرداخت و یا ساعت. آمریکا و دیگر شرکت های هواپیمایی در حال حاضر قطع مسافری با ظرفیت حمل.

مغلوب ساختن پیشی جستن سفر محدودیت باعث سردرگمی در میان شرکت های هواپیمایی مسافران

خطوط هوایی آمریکا اعلام کردند عصر روز دوشنبه بود که تعلیق حدود 75 درصد از آن مسافت طولانی پروازهای بین المللی, شروع دوشنبه و پایدار از طریق مه 6 به دلیل کاهش تقاضا و دولت آمریکا محدودیت های مسافران از بیشتر از اروپا است. آمریکا انتظار دارد که به قطع ایالات متحده پرواز 20 درصد در آوریل و 30 درصد در ماه مه.

آمریکا اعلام نشده است اما اخراج طرح به زمین در حدود 135 هواپیما.

آمریکا را حفظ خواهد کرد پرواز بین المللی سه راه: پروازهای روزانه از دالاس به لندن و میامی به لندن و سه پرواز در هفته از دالاس به توکیو. کوتاه تر بین المللی, پرواز به کانادا, مکزیک کارائیب و آمریکای مرکزی ادامه خواهد داد.

Munoz گفت: او صرف دو روز در واشنگتن, دی سی, بررسی احتمالی فدرال کمک به صنعت هواپیمایی. این شرکت ارائه شده هیچ جزئیات در چه کمک ممکن است مانند نگاه.

آنچه پیش رو در امریکا در میان شیوع کروناویروس

ایران و بسیاری از عمده جهان شرکت های هواپیمایی خواهد بود ورشکسته توسط ممکن است بدون کمک دولت و با توجه به صنعت حمل و نقل هوایی مشاوره CAPA مرکز حمل و نقل هوایی.

“ذخایر نقدی در حال اجرا به سرعت به عنوان ناوگان در حال پایه و چه پرواز وجود دارد کار بسیار کمتر از نیمه کامل” CAPA در بیانیه ای گفت. “تقاضا خشک در راه است که کاملا بی سابقه است.”

چینی هواپیمایی که عمدتا دولتی تامین خواهد شد و به احتمال زیاد زنده ماندن تاثیر و ایالات متحده هواپیمایی قدرتمند اتحادیه های کارگری است که به احتمال زیاد فشار واشنگتن به ارائه یارانه, CAPA گفت.

ظاهر می شود در ABC “این هفته” صبح روز یکشنبه وزیر خزانه داری استیون Mnuchin به نام تاثیر بر شرکت های هواپیمایی و سفر دیگر صنایع بی سابقه است. او نشان داد که یکی از گام های بعدی برای دولت فدرال است که به ارائه کمک به سفر مربوط به صنایع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im