ایالات متحده مهاجرت و گمرک آژانس استفاده می شود هواپیمایی متحده آمریکا, شرکت های هواپیمایی و خطوط هوایی دلتا به منظور تسهیل در بیش از 1200 اخراج پرواز به آمریکای مرکزی در بیش از یک سال با خطوط هوایی تجاری استفاده می شود برای تکمیل یخ را اجاره اخراج پرواز اطلاعات به دست آمده توسط نیوزویک نشان می دهد.

داده ها از یخ را نشان می دهد خطوط هوایی تجاری مورد استفاده قرار گرفت برای اخراج پرواز به آمریکای مرکزی در حداقل 1,386 موارد است. از کسانی که پرواز 1,288 تسهیل شد توسط ایالات متحده آمریکا و دلتا با ایران استفاده می شود برای نزدیک به نیمی (677) از تبعید پرواز. خطوط هوایی آمریکا مورد استفاده قرار گرفت برای 345 راهنمای سفر و دلتا 266.

در حالی که سه عمده شرکت های هواپیمایی تسهیل اکثریت اخراج پرواز Avianca و Copa Airlines همچنین جمعی فعال ده ها تن از حذف.

اکثر پروازها مورد استفاده قرار گرفت به اخراج مهاجران آمریکای مرکزی و پناهجویان به شمال مثلث کشور با 605 سفر محدود برای هندوراس 429 به گواتمالا و 79 به ال سالوادور.

فقط بیش از 150 پرواز در راس بودند به سان خوزه کاستاریکا در حالی که یکی دیگر از 100 محدود شد برای بلیز بلیز. شصت و هشت پرواز رفت و به پاناما سیتی پاناما و 16 انجام شده مسافران به ماناگوآ در نیکاراگوئه.

اکثر خروج به نظر می رسد به سرچشمه در تگزاس که شاهد افزایش پناهجویان و مهاجران پس از رسیدن در بنادر از ورود بیش از سال گذشته است. جورج بوش فرودگاه بین قاره ای, هوستون, خروج نقطه در 246 پرواز و دره فرودگاه بین المللی برای 204 پرواز.

فرودگاه های دیگر از جمله نیویورک John F. Kennedy International Airport, نیز عمده خروج امتیاز با JFK دیدن نزدیک به 280 اخراج پرواز ترک از دروازه آن است.

گرافیک زیر ارائه شده توسط ana ortega نشان دادن تعداد اخراج پرواز به آمریکای مرکزی در خطوط هوایی تجاری استفاده می شود با یخ.

ICE Deportations Commercial Airlines Newsweek Statista
تعداد اخراج پرواز به آمریکای مرکزی در خطوط هوایی تجاری استفاده می شود یخ در 2019.
نیوزویک / Ana Ortega

داده های ارائه شده توسط یخ به دست آمده از طریق قانون آزادی اطلاعات (FOIA) درخواست. این روشن نیست که چگونه بسیاری از افراد شده اند که در هر یک از اخراج پرواز. نیوزویک در تماس است یخ برای اطلاعات است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اداره مهاجرت و سیاست های یخ از بین بردن

وحی می آید مثل یخ همچنان به صورت نظارت بر اجرای آن از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تندرو مبنی بر مهاجرت از جمله “تحمل صفر” جدایی خانواده سیاست را دیدم که هزاران نفر از کودکان مهاجر جدا از خانواده خود را در مرز ایالات متحده و مکزیک در اواسط سال 2018 است.

برخی از شرکت ها در زمان ایستاده و حاضر به همکاری با pracitce. عمده تجاری شرکت های هواپیمایی از جمله ایالات متحده آمریکا و دلتا منتشر شده اظهارات خود را ابراز تمایل به همکاری در تسهیل نقل و انتقالات مربوط به جدایی قانون است.

اپراتورها در شهرستان کینگ واشنگتن عناوین ساخته شده در سال گذشته تعهد به توقف خدمت چارتر پرواز حامل بازداشت شدگان مهاجرت. حرکت در آمد یک سال پس از شهرستان آموخته است که آن فرودگاه مورد استفاده قرار گرفت به اخراج هزاران نفر از بازداشت شدگان مهاجرت به خارج از کشور.

پادشاه شهرستان اجرایی داو کنستانتین گفت که او “heartened به یاد بگیرند که پایه ثابت اپراتور در فرودگاه ما تصمیم گرفته اند به جای ارزش های مردم شهرستان کینگ.”

محکوم تجاری شرکت های هواپیمایی برای ادامه اجازه می دهد تا یخ برای استفاده از پروازهای خود را به اخراج مهاجران جس مورالس Rocketto صندلی از مهاجرت گروه حمایت از خانواده های متعلق به هم گفت: این شرکت ها باید “شرمنده.”

“این غیر قابل قبول است به سود حاصل از مغلوب ساختن پیشی جستن و ستم در برابر خانواده هایی که خانه های خود فرار کرد و به ارائه کودکان خود را با یک شانس در ایمنی” مورالس Rocketto گفت.

در بیانیه ای ارسال به نیوزویکیک دلتا سخنگو به دنبال روشن است که این شرکت هواپیمایی که مسئول تصمیم گیری در موارد مهاجرت پناهجویان و مهاجران.

“در نهایت تصمیم گیری در افراد وضعیت مهاجرت ساخته شده توسط قضات مهاجرت پس از اغلب طولانی فرآیندهای قانونی مربوط به فرصت های متعدد برای درخواست تجدید نظر” سخنگوی گفت.

دلتا سخنگو گفت: این شرکت هواپیمایی می داند “که اینها پیچیده و عاطفی موارد برای همه درگیر” و “کنگره نمایندگان و همچنین وزارت دادگستری باید منابع در دسترس برای کسانی که با نگرانی در مورد موارد خاص.”

United
ایالات متحده مهاجرت و گمرک آژانس استفاده می شود ایالات هواپیمایی برای 677 اخراج پروازهای بین ماه های ژانویه 1,2019 به ژانویه 16 سال 2020 است.
Newsweek/گتی

یخ چارتر پرواز و شهرستان جفت برنامه

در حالی که یخ شناخته شده است به منظور تسهیل آن اخراج پروازها تا حد زیادی از طریق اجاره پرواز با دو شایع ترین استفاده از حمل و نقل هوایی پیمانکاران فرعی بودن سویفت هوایی و جهان Atlantic Airlines بسیاری از آمریکایی ها ممکن است آگاه باشید که اخراج ها نیز گاهی اوقات تسهیل در پروازهای تجاری.

در ایمیل ارسال شده به انتخابیک سخنگوی خطوط هوایی آمریکا تایید کرد که یخ با استفاده از آن در خطوط هوایی و اشاره کرد که دولت آمریکا قادر به خرید فارس از آمریکایی حامل, از جمله خود شرکت هواپیمایی در نرخ تنزیل تحت شهرستان جفت برنامه.

این CPP طراحی شده بود در سال 1980 به ارائه تخفیف مسافری هوایی, خدمات حمل و نقل به دولت فدرال مسافران است. در این سرویس گنجانده شده است تنها 11 بازارهای اما یافته است و شامل بیش از 12000 در سال مالی 2020, با توجه به U. s. اداره کل خدمات.

با توجه به GSA آمریکا, ایالات, دلتا و آلاسکا هواپیمایی همه شرکت کنندگان در CPP طرح همراه با غرب, JetBlue هاوایی و نقره راه های هوایی است.

یک پرواز از طریق جستجو این CPP طرح نشان می دهد که یک پرواز از JFK یا LGA به سان پدرو سولا در هندوراس ممکن است هزینه به عنوان کمی به عنوان $177 است که به طور قابل توجهی ارزان تر از متوسط کرایه ذکر شده آنلاین است که می تواند هزینه بیش از $500.

در بیانیه ارسالی به رادیو فردایخ سخنگوی دانیل بنت تاکید کرد: “استفاده از CPP منحصر به فرد است به یخ. آن است که دولت گسترده” قبل از به تعویق انداختن GSA برای اطلاعات بیشتر.

یخ استفاده از CPP برنامه به کتاب پرواز نمی کند نشان می دهد که شرکت های هواپیمایی باید هر گونه همکاری با آژانس است. اما با شرکت های هواپیمایی قبلا حاضر به کار با یخ برای انجام نقل و انتقالات مربوط به خانواده جدایی سیاست مورالس Rocketto معتقد است که آنها می تواند انجام دهد همان وقتی که می آید به تبعید به عنوان یک کل.

“مردم آمریکا در حال حاضر نشان داد آنها را تحمل نکرده و شرکت های بزرگ نادیده گرفتن ملت ما ارزش های خانواده,” او گفت:. “در حال حاضر ما در حال ارسال این هواپیمایی که همان پیام است. این کشور معتقد است در درمان کودکان ما با عشق عزت و احترام. نه بهره مندی از یک مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست که deports خانواده به خطر است.”

ایالات متحده هواپیمایی با اشاره نیوزویک به یخ در هنگام تماس برای نظر. Avianca یک کلمبیا هواپیمایی با اشاره نیوزویک به دولت کلمبیا مهاجرت ، آلاسکا هواپیمایی و کوپا نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. نیوزویک تماس AeroMexico و انجمن از خدمه پرواز-CWA برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de