ایران هشدار 36,000 اخراج نزدیک به نیمی از آن در آمریکا کارکنان

هواپیمایی متحده را ارسال اخراج هشدار به 36,000 کارکنان — نزدیک به نیمی از آن در آمریکا کارکنان — در روشن ترین سیگنال در عین حال چگونه عمیقا رمان coronavirus شیوع صدمه زدن به صنعت هواپیمایی.

چشم انداز برای یک بازیابی در سفر هوایی اتحاد dimmed فقط در دو هفته گذشته به عنوان عفونت افزایش نرخ در بسیاری از ایالات متحده و برخی از ایالت های اعمال شده جدید قرنطینه مورد نیاز است.

مقامات ایالات گفت: آنها هنوز هم امیدوارم که به منظور محدود کردن تعدادی از اخراج با ارائه زود هنگام بازنشستگی بسته و 36,000 شماره بدترین سناریو. این اعلامیه در حال ارسال به کارکنان این ماه به معنای مطابق با 60 روز هشدار دهنده مورد نیاز در شرکت های بزرگ جلوتر از توده کاهش شغل.

این furloughs شامل 15,000 مسئولین پرواز 11,000 خدمات به مشتریان و دروازه عوامل 5,500 کارگران تعمیر و نگهداری و 2,250 خلبانان. آنها را در اثر و یا مدت کوتاهی پس از اکتبر 1. ایران نمی تواند اخراج کارگران قبل از آن به عنوان یک بیماری از 5 میلیارد دلار در حقوق و دستمزد فدرال کمک آن شروع به دریافت این بهار.

“این دقیقا همان است که چرا هواپیمایی حقوق و دستمزد پشتیبانی برنامه باید گسترش” اتحادیه خدمه پرواز رئیس جمهور سارا نلسون توییتی در پاسخ سه شنبه تا اوایل گزارش مدیریت نیات توسط Kris Van Cleave از رادیو فردا. AFA نشان دهنده متحد خدمه پرواز. “این برنامه در نظر گرفته شده بود تا ما را از طریق این دوره که کشور ما می تواند ویروس های موجود. مخالف اتفاق افتاده است و این شغل برنامه شفاف ترین و موفق باید تمدید شود.”

ایران میزبانی یک شهر با کارکنان روز شنبه که یک مدت زمان طولانی ایالات کارگر به نام “جدی” Van Cleave گزارش شده است. کارکنان هشدار داده بودند در جلسه روز سه شنبه شرکت هواپیمایی باور نمی کند به اندازه کافی مردم گرفته اند خروج بسته برای جلوگیری از lay-offs و furloughs و “ما به دنبال — در این نقطه در اخراج در ده ها هزار نفر.”

شرکت های هواپیمایی از دست دادن میلیاردها دلار در pandemic 09:21

ایالات مدیران گفت: این اعلامیه را به 45 درصد از خطوط هوایی ایالات متحده کارکنان. یکی دیگر از 1300 مدیریت و کارکنان پشتیبانی خواهد بود گذاشته اکتبر 1 ، المللی از جمله کارکنان ایران در حال حاضر در مجموع نیروی کار مورد 95,000.

مسافرت هوایی سقوط حدود 95% از 1 مارس تا اواسط آوریل و سپس شروع به بازیابی کند. تعدادی از ایالات متحده مسافران هوایی در اطراف ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته به بالاترین سطح خود از اواسط ماه مارس بود اما هنوز هم حدود 70% از یک سال پیش.

ویران بودن ایجاد اغتشاش توسط coronavirus بیماری همه گیر در حال برخورد به کار غنی از صنعت هوانوردی به خصوص سخت بین المللی حمل و نقل هوایی پیش بینی شرکت های هواپیمایی را از دست بدهند حداقل مبلغ 84 میلیارد دلار در سال 2020 است.

در هفته های اخیر تعداد موارد گزارش شده از COVID-19 تا حدود دو برابر و به حدود 50000 در روز است. نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات و شیکاگو اعلام کرده اند که افراد پس از رسیدن از کشورهای با میزان عفونت را به قرنطینه پرتاب و در عین حال جدید و موانع برای سفر هوایی.

ایالات ترافیک در آن به توپی در نیوآرک نیوجرسی سقوط کرده است عمیق تر از بقیه شبکه خود را پس از آن قوانین قرنطینه اعلام شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de