در یک جمعه دادگاه تشکیل پرونده دانشگاه میشیگان (UM) گفت که پرونده های حقوقی ثبت شده در مقابل مدرسه در رابطه با سوء رفتار جنسی پزشک ورزشی که کار را برای مدرسه در طول 1970s باید برکنار شود.

تحقیقات به رفتار دکتر رابرت اندرسون آغاز کرد و پس از مدیر ورزشی Warde مانوئل دریافت نامه ای از یک سابق UM کشتی گیر ادعا سوء رفتار جنسی توسط اندرسون که در سال 2008 درگذشت. بیش از 100 شکایت واصل شده اند در برابر مدرسه در رابطه با اندرسون رفتار و در نتیجه در حدود 40 پرونده های حقوقی ثبت شده در مقابل مدرسه ای در دادگاه فدرال.

در حالی که مدرسه اذعان کرد “واقعیت تلخ است که برخی از دانش آموزان دچار سوء استفاده جنسی در دست یکی از کارکنان سابق خود را” UM همچنین گفت: شاکیان بیش از حد طولانی منتظر به فایل کت و شلوار.

“شاکی ادعا می کند که شامل یک مجرم است که مرده به مدت 12 سال است که به کار گرفته شده توسط دانشگاه برای 17 سال و کسی که تجاوز او سال پیش—محروم توسط سه سال اساسنامه محدودیت ها” UM ادعا در دادگاه تشکیل پرونده.

عصر ایران رسیده به این UM اداره امور عمومی برای اظهار نظر ،

university of michigan
دانشگاه میشیگان مقامات روز جمعه گفت که مردم پر کردن کت و شلوار در برابر مدرسه برای سوء استفاده جنسی رخ داده است که در طول دهه 1970 موفق به انجام این کار در اساسنامه محدودیت ها.
گرگوری Shamus/گتی

پس از دریافت این نامه جزئیات اندرسون سوء استفاده مدیر ورزشی Warde اطلاع UM وکلای. Warde اقدامات نقض UM سیاست خود را به عنوان اولین حرکت باید به اطلاع UM عنوان IX محققان از اتهامات سوء رفتار جنسی.

با توجه به وزارت دادگستری عنوان IX طراحی شده است برای جلوگیری از تبعیض جنسی در هر برنامه آموزشی و یا فعالیت.

Warde اقدامات ممکن است اجازه داده اند UM تیم حقوقی این فرصت را به شروع به آماده شدن برای این مورد است.

“دانشگاه میشیگان نه دنبال سیاست های خود را نشان می دهد آنها پوشش چیزی” گفت: وکیل پارکر Stiner حقوقی, مشاوره برای نامه نویسنده به مطبوعات آزاد دیترویت در ماه آوریل است. “قطعا این نشان می دهد که آنها می خواستند به روش اندرسون مورد متفاوت تر از دیگر موارد است.”

UM رئیس جمهور علامت Schlissel و UM Board of Regents گفت: در یک راهپیمایی بیانیه ای که آنها “با عرض پوزش برای درد ناشی از شکست عزیزمان دانشگاه. این اتهامات که باید ظاهر اندوه و انزجار ما بود.”

به این منظور UM گفت: در روز جمعه دادگاه پرونده بود که “مصمم به اذعان و روی چیزی حساب کردن با آن گذشته و تا حد امکان ارائه عدالت—از جمله در قالب تسکین پولی—به اندرسون بازماندگان است.”

“دانشگاه را به رسمیت می شناسد مضرات [اندرسون] ایجاد می شود و متعهد به توسعه عادلانه و درست به موقع و کارآمد با رزولوشن فرایند—که نیازی نیست drawn-out دادخواهی” Schissel در بیانیه ای گفت.

اما وکیل جان منلی گفت: مطبوعات آزاد که دانشگاه تصمیم به سعی کنید برای دور زدن دادگاه بود “متاسفانه قابل پیش بینی است.”

“این ناامید کننده برای دیدن رجنت تلاش برای تکیه بر اساسنامه محدودیت ها به اخراج این موارد زمانی که مسئولان دانشگاه آگاهانه مخفی حقیقت از اندرسون قربانیان برای 30 سال” مردانه روز جمعه گفت. “UM حرکت است که متاسفانه قابل پیش بینی است و باید مشوق مجلس و فرماندار به تصویب اساسنامه محدودیت ها اصلاحات اجازه می دهد تا تمام اندرسون بازماندگان به روز خود را در دادگاه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im