بالقوه coronavirus واکسن در حال توسعه در دانشگاه آکسفورد خواهد بود trialled مردم از آوریل 23, مت, Hancock, نشان داد در یک جلسه دولت در آوریل 21.

واکسن پروژه است که در حال اجرا توسط Jenner, موسسه و آکسفورد واکسن را نیز دریافت £بیشتر از 20 میلیون دلار در کمک های مالی از دولت است.

“ما در حال رفتن به آنها را به دسته شمشیر و آنها را به هر منبع نیاز به آنها را بهترین شانس موفقیت” به وزیر بهداشت گفت.

جدید تزریق پول مستقیم به بودجه مسیرهای بالینی پروفسور اندرو Pollard ارشد محقق در این مطالعه و استاد اطفال عفونت و ایمنی در دانشگاه آکسفورد گفت.

“تقریبا تمام این کمک های مالی خواهد شد که در این کارآزمایی بالینی برنامه توسعه به مطمئن شوید که ما می توانیم به طور کامل تست این واکسن در افراد سالم بزرگسالان جوان” پروفسور Pollard گفت: آسمان, اخبار زیر را دولت اعلام خواهد شد.

“سپس ما را در حرکت به تست این واکسن در سایر گروههای سنی” او گفت:.

آقا جان بل رگیوس استاد پزشکی در دانشگاه آکسفورد گفت: “چند صد” انگلیسی ها در حال حاضر شده است با توجه به تجربی واکسن با امید که “سیگنال” در مورد اینکه آیا این کار می تواند ظهور تا اواسط ماه ژوئن.

فقط دو هفته پیش پروفسور پولارد و تیم خود را گفت: آنها انتظار می رود برای تولید یک میلیون دوز از واکسن آزمایشی در اوایل ماه سپتامبر; ماه پیش از رسمی 12 تا 18 ماه گاهشمار به نقل از کارشناسان در سراسر جهان است.

در حالی که در اوایل مرحله یا فاز یک – آزمایش های انسانی در حال انجام برنامه ریزی برای تولید در مقیاس بزرگ ظرفیت در حال حاضر در حال قرار دادن در محل “در معرض خطر”.

این به این معنی است که عکس تولید خواهد شد در اعداد بزرگ در خطر بی فایده است اگر آزمایشات نشان می دهد که آنها کار نمی کنند.

انگلیسی ها را دریافت کنید دسترسی ترجیحی به هر کروناویروس جدید واکسن های تهیه شده توسط مالیات دهندگان بودجه دانشگاه های انگلستان تحت یک معامله اعلام شده توسط دومینیک Raab.

معامله با سازمان جهانی بهداشت به معنی بریتانیا موافقت کرده است به کار با 20 کشورهای دیگر و سازمان جهانی از جمله فرانسه و آلمان و ایتالیا برای پیدا کردن واکسن و به اشتراک گذاری نتایج.

معامله آمد 24 ساعت پس از تلگراف گزارش داد که وزیر بهداشت مت, Hancock, می خواست انگلیسی ها به نفع اول از هر واکسن که آنها بودجه از طریق مالیات خود را.

در حالی که سازمان بهداشت جهانی و بریتانیا مشاور ارشد علمی Sir Patrick blue palace hotel بارها و بارها گفت: ایمن واکسن حداقل 12 تا 18 ماه دور آکسفورد تیم انتظار می رود برای تولید یک واکسن نامزد اواخر تابستان است.

هفته گذشته پروفسور آدریان هیل مدیر Jenner دانشگاه آکسفورد نشان داد که تیم “هدف این است که به حدود یک میلیون دوز در ماه سپتامبر هنگامی که ما نتايج اثر بخشی واکسن انجام شد.”

“سپس ما را در حرکت حتی سریع تر از وجود دارد به دلیل آن را بسیار روشن است که جهان در حال رفتن به نیاز به صدها میلیون دوز در حالت ایده آل تا پایان سال برای پایان دادن به این بیماری همه گیر و اجازه دهید ما از مستند با خیال راحت,” او اضافه شده است.

از دانشگاه آکسفورد تیم تجربی محصول به نام “ChAdOx1 nCoV-19”, نوع واکسیناسیون فرزندتان شناخته شده به عنوان یک نوترکيب ویروسی بردار واکسن و فقط یکی از حداقل 70 بالقوه Covid-19 نامزد عکس تحت توسعه زیست فناوری و تیم های تحقیقاتی در سراسر جهان است.

واکسن به عنوان مناسب ترین واکسن تکنولوژی برای این ویروس به عنوان آن می تواند ایجاد یک پاسخ ایمنی قوی از یک دوز گفت: این تیم است.

وقتی پرسید که چگونه آنها موفق به حرکت معمولا فرایند طولانی از واکسن تایید همراه به سرعت استاد سارا گیلبرت که منجر مطالعه گفت: این تحقیقات در حال انجام به بیماری X – an هنوز ناشناخته عامل عفونی اختصاص داده شده به عنوان یک پتانسیل همه گیر در ساخت – که به آنها اجازه محوری به سرعت به Covid-19.

“سال گذشته تیم من در حال حاضر مشغول کار بر روی واکسن در برابر Lassa تب Mers که یکی دیگر از coronavirus واکسن و همچنین بیماری X” پروفسور گیلبرت گفت.

“بدیهی است که ما نمی دانیم که چه نوع پاتوژن بیماری X خواهد بود اما ما با قرار دادن برنامه ها در جای خود در مورد آن را تا موسیقی پاپ و ما نیاز به پاسخ به آن است.”

این نوع خاص از تکنولوژی این تیم تست نیز سریع روند.

“این ChAdOx واکسن به اصطلاح پلت فرم های فن آوری است که می تواند مورد استفاده برای ایجاد واکسن در برابر بسیاری از بیماری های مختلف.”

“ما درک می کنیم که تکنولوژی واقعا خوب و اخلاقی و نهادهای نظارتی نیز واقعا با آن آشنا… و به طوری که اجازه می دهد تا ما را به حرکت سریع تر زمانی که ما نیاز به.”

در اوایل این ماه مایکروسافت موسس میلیاردر و نیکوکار بیل گیتس صادر تماس فوری برای رهبران جهان برای متحد کردن و شروع به برنامه ریزی چگونه واکسن تولید خواهد شد و توزیع در حال حاضر برای جلوگیری از یک برنامه به طور بالقوه مرگبار تاخیر در ارائه درمان بیشتر پایین خط.

“ما مطمئن نیستند که واکسن خواهد شد موثر ترین و در عین حال و در هر یک نیاز به تکنولوژی منحصر به فرد به,” او گفت:.

“این بدان معناست که ملت نیاز به سرمایه گذاری در بسیاری از انواع مختلف از امکانات تولید در حال حاضر که دانستن برخی از هرگز استفاده می شود. در غیر این صورت ما زباله ماه پس از آزمایشگاه توسعه ایمن سازی در انتظار زمان مناسب تولید به مقیاس.”

یک بار قابل دوام واکسن یافت می شود تخمین زده می شود که میلیاردها دلار از دوز مورد نیاز خواهد بود – یک چالش است که شامل همکاری بین المللی به منظور دیدار با تقاضا است.

“اکثر کشورهای G20 لازم نیست واکسن تولید ظرفیت و هیچ کشور می داند برای مطمئن شوید که آن خواهد شد که تسهیلات برای Covd-19” گفت: Dr Richard Hatckett مدیر عامل شرکت ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری (Cepi).

برای آکسفورد تیم میلیون یا بیشتر دوز خواهد بود تولید شده توسط همکاران در بریتانیا و اروپا و هند و چین, پروفسور هیل نشان داد.

و اگر واکسن ثابت می تواند موفق شود و سپس این تیم اعمال خواهد شد برای “اورژانس با استفاده از تصویب” به رول از تلقيح برنامه بلافاصله.

“این همه کار انجام شده است غیر منتظره ای به سرعت” پروفسور هیل اعتراف کرد. اما این تیم با اعتماد به نفس است این واکسن را یک موفقیت خواهد بود.

“همیشه وجود دارد ناشناخته است. ما هرگز نمی تواند مطمئن باشد که این واکسن به کار خواهد کرد گفت:” پروفسور گیلبرت. “اما من شخصا فکر می کنم این یک فرصت بسیار قوی از کار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im