پلیس دانشگاه جستجو برای نوجوانان که اتوبوس آسیب دیده پس از محروم شدن از ورود برای نداشتن ماسک

بر اساس گزارش اخیر WUSA9، یک ایستگاه خبری با مجوز واشنگتن دی سی، پلیس پردیس دانشگاه مریلند برای شناسایی گروهی از نوجوانانی که گفته می شود هفته گذشته به یک اتوبوس شاتل تحت اداره مدرسه آسیب دیده اند، کار می کند.

گزارش خروجی شامل نامه ای از راننده اتوبوس شاتل به دولت دانشگاه مریلند بود که WUSA9 آن را از طریق فدراسیون کارکنان ایالتی، کانتی و شهرداری آمریکا (AFSCME) اتحادیه محلی ۱۰۷۲ به دست آورده بود. در آن راننده که نامش اصلاح شده بود، گفت سه نوجوان پس از تلاش برای ورود بدون ماسک صورت، یکی از پنجره های شاتل را شکستند.

هنگامی که او به افراد گفت که برای سوار شدن به اتوبوس نیاز به پوشیدن ماسک دارند، «آنها اقدام به کشیدن پیراهن ها و ژاکت های خود بر روی صورت خود کردند.»

پروتکل های ایمنی ویروس کرونا دانشگاه مریلند از دانشجویان و دانشکده می خواهند که ماسک صورت را در تمام فضاهای عمومی داخل سالن و فضای باز در محوطه دانشگاه بپوشند، تمرینی که به طور گسترده توصیه می شود گسترش جدید کروناویروس را مهار کند.

اشتراک نیوزویک ارائه می دهد >

راننده اتوبوس شاتل در نامه خود به دولت اشاره کرد که به کارمندان دستور داده نمی شود علی رغم توصیه گسترده پردیس، استفاده از ماسک را اجرا کنند.

راننده به یاد آورد هر سه نوجوان پیاده کردن شاتل پس از او به آنها گفت با استفاده از لباس به عنوان پوشش صورت کافی نیست. او گفت که آن ها در ایستگاه اتوبوس منتظر ماندند تا زمان خروج تعیین شده خودروی او، اما هنگامی که اتوبوس شروع به رانندگی کرد، ناگهان صدای «یک تصادف بلند» را شنید.

University of Maryland پردیس دانشگاه مریلند در کالج پارک، مریلند، در اکتبر ۲۰۱۴ تصویر شده است. G Fiume/Maryland Terrapins/HollywoodTake

نامه اش ادامه داد: «بعد اتوبوس را کشیدم کنار و به آینه هایم نگاه کردم» جایی که دید گروه نوجوانان «فرار می کنند» ادامه داد. راننده با توجه به اینکه استفاده از ماسک قیمومیت قابل اجرا نیست، نسبت به سلامت خود و مسافران دیگر ابراز نگرانی کرد.

اشتراک نیوزویک ارائه می دهد >

داشبورد COVID-19 دانشگاه مریلند بین ۳۰ اوت تا ۵ سپتامبر ۱۵۸ مورد ویروس جدید را ثبت کرد که افرادی را که پس از حضور در محوطه دانشگاه در طول دو هفته قبل آزمایش مثبت کردند، به خود ثبت کرد. این دانشگاه کلاس های ترم پاییزی را در ۳۱ اوت از سر گرفت اما دانشجویان تا ۲۳ شهریور برای آموزش داخل به کلاس های درس بازنمي گردند.

AFSCME محلی 1072 محکوم سیاست در توییتر شنبه ، خواستار رویکرد دانشگاه به حفاظت از کارگران “غیر قابل قبول” و پیشنهاد عدم اجرای غیر قانونی است ، با توجه به فرماندار مریلند لری هوگان در سراسر ایالت قیمومیت ماسک.

این غیر قابل قبول است. مدیران UMD و مدیریت در حال ساخت قوانینی هستند که سلامت کارگران، دانشجویان، دانشکده، جامعه کالج پارک را بی اعتنایی می کنند. Weâve شده است درخواست آنها را به چانه زنی با اتحادیه ما بیش از سیاست های بهداشت و ایمنی COVID اما theyâve رد کرد.

— AFSCME محلی 1072 (@afscme_1072) سپتامبر 5, 2020

دانشگاه مریلند در بیانیه ای که به WUSA9 فرستاده شده بود به نامه راننده پاسخ داد. گفته می شود شاتل ها مجاز به «فراموش کردن توقف در صورت دیدن هر گونه تهدیدی برای ایمنی» هستند، از جمله شرایطی که سواران ماسک صورت نمی پوشند.

به گزارش WUSA9، در بیانیه این دانشگاه آمده است: «این یک حادثه بسیار تاسف بار است و ما به طور کامل از کارمند خود حمایت می کنیم که سلامت و ایمنی همه را در اتوبوس اول قرار داده است.»

ادامه داد: “ما اقدامات متعددی را برای حمایت از رانندگان خود در طول همه گیر COVID-19 قرار داده اند، از جمله این که رانندگان اتوبوس این اختیار را دارند که متوقف نشند و مسافران را بردارند اگر احساس کنند در حال حاضر افراد زیادی در اتوبوس وجود دارند.” “ما در حال شروع روند برای برقراری ارتباط با رانندگان اقتدار آنها را مجبور به فراموشی توقف اگر آنها هر گونه تهدید برای ایمنی، که شامل شرایط در اتوبوس که در آن مردم ماسک پوشیدن نیست.”

نیوزویک برای اظهار نظرهای اضافی به دانشگاه مریلند و AFSCME Local 1072 رسید، اما پاسخ هایی به موقع برای انتشار دریافت نکرد.

.node-type-article .article-body > p:last-of-type::after, .node-type-slideshow .article-body > p:last-of-type::after { محتوا: هیچ کدام }

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme