بر خلاف با آنفلوآنزای اسپانیایی بازحمت حرکت کردن از اوج coronavirus طولانی خواهد بود

دوم و کشنده ترین موج 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی در نوردید شهرها و شهرستانها در هفته. از آن به اوج خود رسید سریع و کنترل نشده و ویرانگر بود.

مورخ آمریکایی John M بری که در سال 2004 حساب 1918 همه گیر یکی از بهترین و دقیق ترین خواسته شد تا در هفته گذشته به تأمل در چگونگی آن در مقایسه با Covid-19. وجود دارد مقدار زیادی از شباهت ها.

“رهبران گفت: چیزهایی مانند این است که عادی آنفلوانزا با نام دیگر” و “شما باید چیزی برای ترس اگر اقدامات احتیاطی مناسب گرفته شده است’.”

نیز وجود دارد تفاوت کلیدی: “طول زمان Covid-19 طول می کشد به کار راه خود را به بدن قابل ملاحظه ای طولانی تر است. آنفلوانزا در سال 1918 تا 1920 خواهد از طریق سوزاندن یک جامعه در شش تا 10 هفته و سپس شما را فراموش کرده ام در مورد آن. که نمی شود در مورد [Covid-19].”

این کلمات عاقلانه.
پاریسی تشویق استفاده از ماسک در سال 1918


اعتبار: HULTON بایگانی

هر روز در خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی وزیران و مشاوران علمی خود در حال حاضر نمودار که در مسیر ویروس است مسیر را از طریق بریتانیا. سپس پرسش: آیا ما ضربه اوج? چقدر دور است ؟ و چه زمانی تمام می شود ؟

جورج Batchelor, co-founder از لبه بهداشت که مدل تقاضا برای بیمه خدمات درمانی بیمارستان تراست فکر می کند یک اوج جدید موارد آمد و در اوایل ماه آوریل.

“پذیرش به بیمارستان ها و بخش تخت استفاده نیز به اوج خود رسید و شروع به کاهش کرد. مراقبت بحرانی تخت استفاده است که احتمالا اوج امروز بیشتر یا کمتر است. آن را عقب بستری شدن در بیمارستان به دلیل طولانی تر طول مدت اقامت. و مرگ و میر احتمالا به اوج خود رسید و یا انجام خواهد شد در آینده دو تا سه روز.”

آقای Batchelor مانند دیگران است مراقب باشید که شامل هشدارهای لازم.

پیچیده وجود دارد و کمتر از حد مطلوب مسائل ربطی به دولت داده که مهمترین آنها در زمینه مراقبت های اجتماعی که در آن وجود دارد نصب شواهد جدی و گزارش دهی.

آن ممکن است که گسترش ویروس در مراقبت از خانه بوده است “re-کشت” در چند هفته گذشته توسط تهاجمی تخلیه بیماران از بیمه خدمات درمانی تخت بیمارستان.

دکتر جیمی Wilson سابق بیمه خدمات درمانی روانپزشک و مدیر اجرایی Hometouch متخصص ارائه دهنده مراقبت از سالمندان, مظنون, بسیاری از مرگ و میر گزارش شده در مراقبت از خانه باعث شد توسط بیمه خدمات درمانی دکنتینگ Covid مثبت بیماران به آنها از اواسط ماه مارس.

دولت سند Covid-19 ترخیص از بیمارستان خدمات مورد نیاز منتشر شده در 19 مارس, کارگردانی که سالمندان بیماران بیمارستان منتقل می شود به خانه های سالمندان و یا سایر مراقبت های اجتماعی مسکن برای آزاد کردن ظرفیت بیمارستان. باور نکردنی با توجه به ضعیف مجهز ترین خانه های سالمندان هستند و منحصر به فرد سستی از خود ساکنان این سند آمده است: “برخی از این بیماران ممکن است Covid-19 آیا علامت دار یا بدون علامت است. همه این بیماران را می توان با خیال راحت برای مراقبت در خانه مراقبت اگر این راهنمایی است که به دنبال.”

دکتر ویلسون گفت: “به دستور که مراقبت از خانه باید Covid+ بیماران با چنین خطر عفونت و مرگ و مير بالا در ساکنان آسیب پذیر به نظر می رسد ژرف. مطمئنا معقول سیاست شده اند به حد مراقبت در منزل پذیرش و ارائه جایگزین های ایمن تر. تراژدی این است که این پیشگیری به وجود ظرفیت در زندگی-در بخش مراقبتهای.”

زنده-در بخش مراقبتهای خانه های مردم آسیب پذیر در خود شامل محل اقامت اغلب خانه خود را که در آن زندگی می کنند به تنهایی با یک مراقب. شورا می تواند قرار داده اند Covid بیماران در این امن تر واحد به جای خانه های بزرگ اما آنها تمایل به گران تر می شود.

بحران در حال حاضر بازی در بریتانیا مراقبت از خانه ممکن است یا نه ممکن است تغییر این دوره از این بیماری همه گیر. اما در هر صورت بعید است برای کمک به با بزرگتر سوال از چه مدت آن را برای زندگی به حالت عادی بازگشت.

که به عنوان مورخ آمریکایی, نکات نخواهد بود سریع روند.

اگر منحنی آنفلوآنزای اسپانیایی بود بی رحمانه مونیخی به شکل قله با بی تردید قله اوج ما در حال پوسته پوسته شدن است غیرقانونی را تملق گفتن affair – یک Snowdon یا کلیمانجارو.

آن را تملق گفتن نه تنها به دلیل ماهیت این ویروس اما از آنجا که مستند پهن نشست. مزایای هستند که به مراتب کمتر خواهد مرد – حدود 20,000 در مقایسه با 240,000 – اما آن را نیز بدان معنی است که ما خواهد فلات دیگر و بازحمت حرکت کردن به پایین خواهد بود طولانی و دشوار است.

نیز وجود دارد خطر تجدید حیات. ما سرکوب اوج Covid-19 اما این ویروس می تواند گزاف گویی هنگامی که ما برگرداندن به حالت عادی. چالش این است که راه ما را با خیال راحت و با آرامش به طرف دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im