Unsealed FBI سوابق نشان می دهد بحث بر فلین پروب

به تازگی unsealed FBI یادداشت ها نشان می دهد که در طول یک داخلی, بحث در مورد اداره بررسی و سپس-مشاور امنیت ملی, مایکل فلین یک نویسنده ناشناخته سوال که آیا هدف این بود که “حقیقت/پذیرش” و یا “به او دروغ است.”

تک صفحه از یادداشت های دست نویس به تاریخ ژانویه 24, 2017 همان روز فلین کاخ سفید FBI مصاحبه. در حالی که نویسنده است نه شناسایی حروف “EP” به نظر می رسد نزدیک به تاریخ. CBS اخبار رسیده به یک مقام سابق اف بی آی برای تایید اینکه آیا رسمی که توسط نویسنده.

یادداشت ها به آرامی redacted و جزئیات در بخش “ما یک مورد در Flynn & روسها.” در یک بخش با عنوان “پس از آن” آن می گوید “آنچه هدف ما است? حقیقت/پذیرش یا به او دروغ, بنابراین ما می تواند به تعقیب او و یا او را از کار اخراج شدند؟”

یادداشت ادامه: “اگر ما او را وادار به اعتراف به شکستن لوگان عمل به حقایق به DOJ + باید آنها تصمیم بگیرند. اگر ما دیده می شود به عنوان بازی WH خشمگین خواهد بود. محافظت از موسسه ما با بازی کردن بازی ها.”

لوگان عمل مبهم است, قانون طراحی شده برای جلوگیری از افراد از این ادعا به نمایندگی از ایالات متحده در مذاکرات با قدرت های خارجی ،

FBI کاهش یافته است به نظر این یادداشت است.

فلین التماس کرد گناه را به دروغ به بازرسان فدرال بیش از دو سال پیش در مورد ارتباطات خود با سفیر روسیه و به عنوان بخشی از درخواست و توافق برای همکاری با مشاور ویژه رابرت مولر را به دست آورديم. اخیرا فلین تیم حقوقی به دنبال برداشت از درخواست.

در پاسخ به این توجه داشته باشید, قانون اساسی استاد و همشهری نویسندگان جاناتان Turley توییتی “ما نیاز به شنیدن از DOJ رسمی در معنای این توجه داشته باشید. اما اشاره به لوگان عمل است به خصوص سرد. آن را نشان می دهد استفاده از یک وقیحانه خلاف قانون اساسی عمل برای به دام انداختن یک تهمت رسمی.”

Turley ادامه داد: “این فقط یک سند (هر چند بیشتر است انتظار می رود منتشر شد) با این حال آن را می افزاید: نگران جزئیات جدید به یک در حال حاضر مشکوک پیگرد قانونی توسط وزارت دادگستری.”

سه صفحه از ایمیل نیز در انتشار جزئیات مکالمات بین سابق FBI Agent پیتر Strzok و سابق FBI, وکیل, لیزا صفحه. در یکی ارز, صفحه می پرسد Strzok و یک گیرنده که هویت redacted در چه نقطه ای به نقطه هشدار می دهند فلین است که دروغ گفتن به ماموران فدرال است که فدرال جرم تخطی از اظهارات نادرست اساسنامه 18 USC 1001.

در شب قبل از فلین مصاحبه صفحه نوشت و به Strzok و آنچه به نظر می رسد FBI دفتر مشاوره عمومی “(redacted) من یک سوال برای شما. می تواند تذکر re 1001 داده می شود در ابتدا در مصاحبه ؟ یا آن را به زیر یک بیانیه که عوامل این باور به غلط ؟ سیاست صحبت می کنند؟”

صفحه ادامه “به نظر می رسد سابق و سپس این امر می تواند یک راه آسان برای فقط معمولی لغزش است که در. البته همانطور که می دانید آقا فدرال قانون باعث می شود آن را یک جرم به…'”

این مقام که نام redacted پاسخ, “من به عنوان خوانده شده سیاست به تازگی, اما اگر من به درستی به یاد بیاورید می توانید آن را در هر زمان. من 90 درصد مطمئن در مورد آن, اما من می تواند در بررسی هستم.”

در دادگاه اسناد و مدارک ثبت شده توسط فلین تیم حقوقی در دسامبر 2018 وکلا ادعا کرد که “عوامل فراهم نیست ژنرال فلین با یک هشدار از مجازات برای ساخت یک بیانیه نادرست زیر 18 U. S. C. § 1001 در قبل ، حین و یا بعد از مصاحبه.”

در ایمیل دیگری از روز فلین مصاحبه از Strzok و به شدت redacted نام او در مورد سوالاتی برای “DD تماس.” “DD” FBI مختصر برای معاون مدیر.

در میان این سوال که آیا فردی است موضوع بررسی این که آیا آنها “نیاز به یک وکیل” و باید به آنها بگویم “(سپس WH رئیس ستاد Reince) Priebus” و “رئیس جمهور؟”

در اوایل سال جاری دادستان کل ویلیام بر آورده در آمریکا وکیل برای منطقه شرق میسوری جفری جنسن با دستور به بررسی فلین مورد اینکه آیا دولت تا به حال انجام آن به اصطلاح “بردی” تعهدات به تمام شواهد موجود به دفاع. یک DOJ رسمی گفت: بار بود که یک نیروی محرکه در پشت تصمیم به سوابق عمومی است.

فلین تیم حقوقی در حال حاضر به دنبال برداشت خود 2017 گناه بر اساس اتهامات که او تحت فشار است و شواهد کسر کرده بود.

کلر Hymes و رابرت Legare کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im