تا یک سوم از انگلستان ممکن است به کروناویروس واکسن اگر یکی از توسعه یافته است, نظرسنجی جدید می یابد

تقریبا یک سوم از مردم در بریتانیا ممکن است یک coronavirus واکسن اگر یکی از توسعه یافته است, بر اساس یک نظرسنجی جدید.

نزدیک به یک پنجم بزرگسالان بریتانیا می گویند که آنها هم احتمالا یا قطعا رد واکسن با توجه به نظرسنجی از 1663 بزرگسالان و 15 درصد می گویند که آنها هنوز نمی دانند که چگونه آنها در مورد آن احساس.

یک coronavirus واکسن دیده می شود توسط بسیاری به عنوان تنها راه خروج از این بیماری همه گیر و صدها نفر در مراحل مختلف توسعه در سراسر جهان است.

با این حال دانشمندان می گویند که بین 70 تا 90 درصد از جمعیت خواهد شد که برای دریافت واکسن جدید برای آن به طور موثر در توقف گسترش Covid-19 که به کشته شدن یک و نیم میلیون نفر پس از فوران در چین شش ماه پیش.

سخت است که به یک رقم دقیق چگونه بسیاری از شما نیاز به دریافت واکسن به دلیل آن بستگی دارد که چگونه موثر آن معلوم می شود – اگر یکی را می توان توسعه یافته در همه. سرخک سازمان بهداشت جهانی (WHO) توصیه می کند که 95 درصد از جمعیت دریافت واکسن.

این شک و تردید در مورد یک واکسن جدید می آید پس از انفجار “ضد vaxxer” محتوای آنلاین و در رسانه های اجتماعی با توجه به تحقیقات جدید.

که در حال حاضر هشدار درباره موازی “infodemic” در کنار همه گیر و پژوهشی جدید از مرکز برای مقابله دیجیتال نفرت (CCDH) یافت می شود که ضد واکسن صفحات رسانه های اجتماعی و طرفداران اضافه شده اند 7.7 میلیون پیروان بیشتر در انگلستان و ایالات متحده پس از شیوع کروناویروس. این سازمان گفت که در حاشیه گروه بودند “preying” در ترس و عدم اطمینان در اطراف همه گیر به خدمت خود را به پایان می رسد.

در کل صفحات – که فروختن غلط تئوری های توطئه که از جمله واکسن باعث Covid-19 که نیکوکار بیل گیتس ایجاد این بیماری همه گیر و آزمایش است که برای واکسن را ترک کرده اند زنان نابارور – که 57 میلیون پیرو در سراسر Facebook, YouTube, Twitter و Instagram و بسیاری دیگر ممکن است دیده می شود که محتوا اگر کاربران به اشتراک گذاری آن.

نظرسنجی از YouGov و مرکز همچنین دریافتند که افرادی که اطلاعات خود را از رسانه های اجتماعی به جای بیشتر کانال های سنتی تر هستند به احتمال زیاد به شک و تردید در مورد واکسن و پیشنهاد کرد که این سیستم عامل را انجام نمی دهد به اندازه کافی برای مقابله با دروغ.

مدیر عامل شرکت CCDH عمران احمد گفت: “امید ما برای بازگشت به زندگی عادی بر عهده دانشمندان در حال توسعه موفق واکسن برای کوروناویروس. اما رسانه های اجتماعی شرکت های غیر مسئولانه تصمیم به ادامه انتشار anti-واکسن تبلیغات به معنی یک واکسن ممکن است موثر حاوی ویروس است. قیمت به صورت حرص و آز خود را یک هزینه پرداخت می شود در زندگی است.”

این شرکت رسانه های اجتماعی واکنش نشان داد و به شدت به پیشنهاد کردند که در پاسخ به این مشکل است.

یک Facebook سخنگو گفت: “ما در حال کار برای جلوگیری مضر اطلاعات غلط از گسترش بر روی سیستم عامل و حذف صدها هزار قطعه از COVID-19-مرتبط با اطلاعات غلط. ما کاهش واکسن اطلاعات غلط در اخبار ما آن را نشان نمی دهد در نتایج جستجو و یا آن را به شما توصیه در Facebook یا Instagram, ما اجازه نمی دهد آن را در تبلیغات و ما اتصال مردم با اطلاعات معتبر از به رسمیت شناخته شده کارشناسان بهداشت و درمان.”

این شرکت همچنین گفت که آنها بررسی محتوا را به توجه خود را و آن را حذف اگر آن را نقض استانداردهای. یوتیوب سخنگو گفت: آنها گرفته شده بود مراحل مشابه را از این کانال از جمله “افزایش معتبر محتوا” و “کاهش گسترش اطلاعات غلط مضر”. با توجه به یوتیوب از کانال های ذکر شده در این گزارش تنها یکی از نمایش تبلیغات و یا monetising محتوای آن – و این بود demonetised هنگامی که آن بررسی شد.

باید منصفانه به رسانه های اجتماعی غول شک و تردید در مورد واکسن جدید است. در واقع میان “ضد vaxxers” بودند کسانی که اعتراض در برابر واکسن آبله در دهه 1880 در لستر.

آن را نیز دور از منحصر به فرد به انگلستان. که به نام “واکسن تردید” یکی از ده بزرگترین تهدید برای بهداشت و درمان در سراسر جهان در سال گذشته است.

در سال های اخیر افزایش تعداد پدر و مادر شدن فرزندان خود را واکسینه منجر به عمده شیوع بیماری سرخک در سراسر جهان از جمله در کشورهایی مانند انگلستان که در آن بیماری که قبلا حذف شده است.

بزرگ و به خوبی تامین می شود ضد واکسن گروه از جمله رابرت اف کندی جونیور جهانی جیوه پروژه (در حال حاضر سلامت کودکان دفاع) خرید تبلیغات آنلاین و اندرو ویکفیلد خوار سابق دکتر که بی اعتبار مطالعه نشان می دهد امکان ارتباط بین واکسن MMR و اوتیسم در سال 1998 در حال رشد و نفوذ در ایالات متحده است.

ضد واکسن گروه نیز بسیار آوازی در طول همه گیر پیوستن به نیروهای با کسانی که مخالف استفاده از ماسک و که گرفته اند به خیابان ها به اعتراض ما مستندات.

استاد هایدی لارسون یک انسان شناس و رئیس واکسن اعتماد به نفس پروژه در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری گفت: “این یک مشکل بزرگ از یک رشد, چالش, و آن را تحت تاثیر قرار Covid-19? بله, من فکر می کنم آن خواهد شد.”

او افزود: “من فکر می کنم بسیاری از مردم در بهداشت عمومی امیدوار بودند به دلیل Covid شده است تا به حال چنین رسیدن به مراتب تاثیر نه تنها در سلامت اما چیزهایی مثل بچه ها نمی توانند به مدرسه بروند مردم شده اند از دست دادن شغل خود و قادر به کار… منظورم این است که اگر یک لحظه به ویژگی های ارزش واکسن در حال حاضر این است که لحظه ای. اما متاسفانه در این زمینه از عدم قطعیت است و زمینه مناسبی برای ضد این گروه به جهش در. آن رفته است در یک مسیر متفاوت است.”

او گفت: مقدار زیادی از کار نیاز به قرار داده می شود توسط دولت و مقامات بهداشت عمومی برای اطمینان دادن به مردم که هر واکسن جدید است که توسعه امن است, به دلیل آن است که قابل فهم برای عموم به نگران چیزی رمان.

او گفت: امید وجود دارد. اکثریت مردم نه پر سر و صدا “ضد vaxxers” او تاکید کرد اما پدر و مادر نگران و یا نگران افراد با مشروع سوالات.

و این افراد می تواند متقاعد شود نه تنها اطلاعات اما ضرورت است. برای مثال به عنوان تلفات از coronavirus در انگلستان افزایش یافت و سپس کاهش تعداد کسانی که بودند باز به در نظر گرفتن یک واکسن جدید به دنبال یک مسیر مشابه استاد لارسون توضیح داده شده – نشان می دهد که مردم بیشتر به تلاش چیزهای جدید باز زمانی که خطر این ویروس را احساس می کند جدی تر است.

و همچنین به عنوان استاد لارسون سالها تجربه در زمینه – او استفاده می شود به سر تا واکسن ارتباطات یونیسف و توصیه که – او بیشتر یک دلیل شخصی برای تشویق مردم به فکر می کنم دوباره در مورد بالقوه واکسن.

شوهرش دکتر پیتر Piot یکی از جهان پیشرو ویروس شکارچیان که بسیار نزدیک به درگذشت Covid-19 در اوایل این سال است. او با توصیف آن به عنوان “انتقام از ویروس ها” و برای استاد لارسون – که او نیز تجربه بسیار خفیف علائم – این یک هشدار.

“این است که آنفولانزا. این چیزی است که به ظرف غذا به اطراف با چیزی است که می رود در یک زن و شوهر از هفته,” او گفت:. “من شخصا کاملا دریافت واکسن در صورت وجود شواهدی از آن موثر است. من قطعا نمی خواهید برای رفتن را از طریق آنچه که او را از طریق رفت.”

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im