نبرد بین ما دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری پیت Buttigieg و جو بایدن است گرم می شود و تا آخر این هفته پس از هرج و مرج هفته گذشته آیووا انجمن.

ظاهر می شود در ABC را در این هفته دو نامزد ادامه داد: برای حمله به یکدیگر را ضبط.

مصاحبه های خود پس از آقای بایدن به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو مسخره پیت Buttigieg رکورد به عنوان شهردار South Bend, Indiana.

اولین اولیه انتخابات آغاز می شود در نیوهمپشایر در روز سه شنبه.

  • بایدن پاکستان به مطبوعات با وجود آیووا ‘روده پانچ’
  • یک راهنمای ساده به ما مقدماتی و قفقاز

نتایج اولیه از آیووا انجمن در 3 فوریه بود که احاطه مشکلات فنی نشان داد آقای Buttigieg در باریک منجر جلوتر از برنی ساندرز با هر دو نامزد دریافت حدود یک چهارم از آرا.

آقای بایدن با این حال در آمد و در چهارم.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

چرا در حال حاضر ؟

آقای بایدن جدید کمپین تصویری که مشاهده شده است از چهار میلیون بار پس از آن ارسال شده در توییتر در روز شنبه راه اندازی یک حمله کوبنده بر آقای Buttigieg مقایسه دستاورد های خود او به عنوان معاون رئیس جمهور را به حریف خود را ضبط به عنوان شهردار این شهر از جنوب خم.

در این ویدئو ادعا کرد که آقای Buttigieg از کار اخراج شده بود یک رئیس پلیس و مجبور کردن, سیاه, رئیس آتش نشانی در طول زمان خود را به عنوان شهردار.

“معاون رئیس جمهور تصمیم به اجرای این آگهی صحبت می کند بیشتر به جایی که او در حال حاضر در این مسابقه از آن در مورد پیت چشم انداز به عنوان یک شهردار و کهنه” Buttigieg ملی وزیر مطبوعات پاسخ داد.

خواسته در مصاحبه با ABC News در یکشنبه اگر او فکر Mr Buttigieg بود “یک مسابقه مشکل” آقای بایدن در پاسخ گفت: “نه من و گفت او نبوده است قادر به متحد کردن جامعه سیاه پوستان این چیزی است که من میگویم.”

“بیایید به چیزی مستقیم اینجا” آقای بایدن گفت. “من نمی حمله پیت. پیت شده به من حمله کردند. او شده است گفت: به این دلیل ما در مشکل ما در حال حاضر است چرا که از گذشته بوده است. که 8 سال از اوباما و من. من نمی که.”

Buttigieg اما در پاسخ ئی در یک مصاحبه جداگانه با شبکه ABC.

وقتی گفت که معاون سابق رئیس جمهور بایدن موقعیت به نظر می رسد به اصل بود که Buttigieg “هیچ باراک اوباما” سابق شهردار پاسخ داد: “و او راست من نه باراک اوباما و نه او. نه هر کسی که در حال اجرا برای رئيس جمهور در حال حاضر. و این نه سال 2008 آن را در سال 2020 و این انتخابات است که در مورد که در کشور ما این است که رهبری آینده است.”

او در پاسخ به بایدن استدلال در مورد اهمیت پیروزی در حمایت از رای دهندگان گفت: “من قصد دارم برای به کار برای کسب درآمد است که رای فقط به عنوان من در ساوث بند.”

“ما نیاز به یک چشم انداز سیستمیک برای از بین بردن نژادپرستی نظاممند” او در ادامه می گویند.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

وجود دارد در حال حاضر کمتر از یک دوجین نامزد چپ در مسابقه برای تبدیل شدن به نامزد دموکرات برای 3 نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

حزب رسمی نامزد است در ماه ژوئیه اعلام کرد در کنوانسیون ملی دموکرات ها اگر چه روشن frontrunner معمولا پدیدار قبل از این.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im