ما شرکت های هواپیمایی برای دریافت $25bn بسته نجات

آمریکا موافقت کرده است حدود 25bn (£19.8 میلیارد دلار) بسته نجات برای 10 کشور بزرگترین هواپیمایی مسافرتی فرو با توجه به کوروناویروس.

خطوط هوایی آمریکا, ایالات, دلتا و جنوب غربی در میان دریافت کنندگان.

پول مورد استفاده قرار گیرد برای حقوق و دستمزد و ارائه خواهد شد از طریق ترکیبی از کم هزینه وام و مستقیم کمک های مالی.

کنگره در حال برنامه ریزی برای کمک به عنوان بخشی از آن در حدود $2tn امداد اورژانس لایحه ماه گذشته اما شرکت های هواپیمایی شده بود مذاکره کرد.

بسته نجات

تحت شرایط مشخص شده توسط وزارت خزانه داری آمریکا هفته گذشته عمده شرکت های هواپیمایی شد و انتظار می رود به بازپرداخت حدود 30 ٪ از حقوق و دستمزد بودجه دریافت می کنند.

کنگره نیز شرایط زمانی که در آن گردد اضطراری کمک قانون مانند ممنوعیت در برابر غیر ارادی furloughs و بارها در کاهش کارگر پرداخت و مزایا تا پایان ماه سپتامبر.

این نظر نیز محدود به اشتراک گذاری repurchases تا پایان ماه سپتامبر سال 2021 و اجرایی پرداخت تا پایان ماه مارس 2022.

خزانه داری آمریکا, وزیر استیون Mnuchin روز سه شنبه گفت: شرکت هواپیمایی مقابله خواهد “حمایت از کارگران آمریکایی و کمک به حفظ اهمیت استراتژیک صنعت هواپیمایی در حالی که اجازه می دهد برای مناسب غرامت به مالیات دهندگان”.

“ما مشتاقانه منتظر به کار با شرکت های هواپیمایی برای نهایی موافقت نامه های لازم و پرداخت وجوه را به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

تایید که شرکت های هواپیمایی خواهد با استفاده از حقوق و دستمزد نجات برداشته سهام صنعت در بعد از ساعات معاملاتی ارسال خطوط هوایی آمریکا تا بیش از 8 درصد و ایالات متحده هواپیمایی بیش از 7 درصد.

خطوط هوایی آمریکا رئیس داگ پارکر گفت شرکت او انتظار برای دریافت بیش از $10bn در حمایت از جمله 5.8 میلیارد دلار در حقوق و دستمزد بودجه از آن انتظار دارد حدود 4.1 میلیارد دلار را برای کمک مالی. این شرکت نیز درخواست برای وام دولت از طریق های مختلف برنامه.

“حمایت دولت ما به ما واگذار حمل بسیار زیاد مسئولیت و تعهد است که خطوط هوایی آمریکا ممتاز است به انجام,” آمریکایی اجرایی داگ پارکر گفت.

شرکت های دیگر مجموعه ای برای دریافت کمک های اولیه شامل جنوب غربی است که گفت: آن را به مبلغ 3.2 میلیارد دلار از جمله 2.3 میلیارد دلاری در حقوق و دستمزد پشتیبانی می کند.

نجات نگرانی

جهانی هواپیمایی گروه یاتا پیش بینی شده است بیش از $300bn در ضرر و زیان مربوط به کروناویروس و هشدار داد که برخی از 25 میلیون شغل در معرض خطر هستند.

در ایالات متحده سفر کاهش یافته است بیش از 95 درصد منجر به لغو گسترده ناوگان groundings و میلیاردها دلار ضرر و زیان است.

این صنعت تا به حال با آن مواجه انتقاد صرف پول در سال های اخیر به خرید مجدد سهام به جای سرمایه گذاری پول را به شرکت و یا از آن کارگران است.

سیاستمداران نیز نگران است که کمک مالی از شرکت های خصوصی منجر به اختلاف به عنوان اتفاق افتاده در طول بحران مالی 2008.

کار این اتحادیه است که نشان دهنده خدمه پرواز در انجمن از خدمه پرواز-CWA بین المللی گفت: اعتقاد بر این کنگره در نظر گرفته شده بود شرکت های هواپیمایی برای دریافت تمام $25bn در حقوق و دستمزد پشتیبانی در قالب کمک های مالی اما با این وجود استقبال خبری که صنعت و کاخ سفید تا به حال به نظر می آیند.

“ما در حال نزدیک تر از همیشه به تقریبا یک میلیون هواپیمایی کارگران دانستن آنها خواهد خود را دریافت چک پرداخت و خود را نگه بهداشت و درمان و سایر مزایای, حداقل تا سپتامبر” این گروه رئیس جمهور, سارا نلسون گفت. “این یک دستاورد بی سابقه – واقعا کارگران-اولین محرک.”

در آغاز آوریل 250 معاملات اتحادیه های کارگری و گروه های زیست محیطی امضا نامه ای سرگشاده مخالفت بی قید و شرط کمک مالی از شرکت های هواپیمایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de