آمریکا و روسیه برای برگزاری مذاکرات در فضای امنیتی پس از ادعا که مسکو اخراج ضد ماهواره سلاح

ایالات متحده و روسیه هفته آینده خود را نگه دارید اول رسمی مذاکرات دو جانبه در فضای امنیتی پس از سال 2013 پس از یک اتهام که روسیه با آزمایش یک فضای مبتنی بر ضد ماهواره سلاح در این ماه یک مقام آمریکایی روز جمعه گفت.

واشنگتن امیدوار است برای ترویج هنجارهای مسئول رفتار در فضای بیرونی این معاون وزیر امور خارجه در امور امنیت بین المللی و منع گسترش کریستوفر فورد گفت: برای بیشتر ثبات و قابل پیش بینی و مدیریت بحران ابزار.

یک سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت که مذاکرات را روز دوشنبه در وین.

آقای فورد به خبرنگاران گفت که ایالات متحده معتقد روسیه و چین در حال حاضر تبدیل فضا به یک “جنگ-مبارزه با دامنه” اشاره کرد که ما فضای فرمان گفته است که شواهدی وجود دارد که روسیه با آزمایش یک فضای مبتنی بر ضد ماهواره سلاح در ژوئیه 15.

“آنچه آنها در حال انجام است سیگنالینگ به جهان که آنها قادر به از بین بردن ماهواره ها در مدار با ماهواره های دیگر به نظر می رسد. که بسیار نگران کننده تحریک آمیز خطرناک و بیمار توصیه چیز برای آنها را به انجام” آقای فورد گفت.

“ما امیدواریم که ما می تواند در انتقال این پیام به آنها و کار در یک راه بهتر برای کشور به نمایش مناسب خویشتن داری و رفتار مسئولانه در مدار به دلیل این است که مرتب کردن بر اساس چیزی که می تواند از دست رفتن بسیار بد و نه به سرعت در آینده” آقای فورد اضافه شده است.

او کاهش یافته است به نام چه کسی به تیم ما و یا به آدرس این که آیا آمریکا و مقامات روسیه ممکن است بحث در مورد امکان جایگزینی برای 2010 استراتژیک جدید کاهش سلاح پیمان (New START) که کلاه ما و روسیه مستقر استراتژیک سلاح های هسته ای کلاهک در 1,550 هر.

آمریکا به ویژه ریاست جمهوری ایران برای کنترل سلاح مارشال Billingslea به خبرنگاران گفت: پس از 22 ژوئن کنترل تسلیحات آمریکا با روسیه معاون وزیر امور خارجه در وین که بیشتر مذاکرات ممکن است در اواخر جولای یا اوایل آگوست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im