برنی ساندرز است بصورتی پایدار و محکم جلو-دونده در مسابقه برای تبدیل شدن به رقیب دموکرات به جمهوریخواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تازه از پیروزی این هفته در دولت دوم-توسط-حالت مسابقه. حمایت خود را است ملتهب است اما حزب او اجازه دهید به تنهایی کشور, آماده به آغوش چنین غیر معمول نامزد کنید ؟

برنی ساندرز دوست دارد به تماس انتخابات ریاست جمهوری انقلاب, اما این روزها آن را احساس بیشتر شبیه به یک تور کنسرت راک.

این سناتور ورمونت به نظر می رسد بعید است جبهه-مرد برای گروههای موسیقی مانند خون آشام آخر هفته و سکته مغزی, اما هر دو باید خدمت خود را به عنوان گرم کردن اعمال در اخیر تجمعات انتخاباتی.

اما هزاران نفر از طرفداران در بسته بندی شده عرصه رزرو خود را بلندترین سلامتی برای ژولیده زن 78 ساله نامزد با یک برش بروکلین لهجه.

پس از نزدیک به یک سال ماراتن از تظاهرات و جلسات بحث و زمین-تخمگذار Sanders مبارزات انتخاباتی در حال حاضر ورود به با حداکثر سرعت دویدن از نزدیکی-nonstop فعالیت است که حمل آن را از طریق ده ها تن از کشورها در سراسر کشور – قابل توجه در تست استقامت برای مردی که تنها چند ماه پیش بود که بستری شدن برای یک حمله قلبی.

“برنی ساندرز تنها نامزد انتخاباتی است که به من شجاعت به این باور است که ما نمی توانیم تنها تقاضا جسورانه تغییر اساسی اما آن است که در واقع بسیار قابل دسترسی” گفت: Aletha شاپیرو که در سفر به نیوهمپشایر از لانگ آیلند نیویورک به کمک ساندرز مبارزات انتخاباتی.

“اگر مردم با هم چوب, ما در واقع می تواند قرار دادن قدرت در دست مردم است.”

نتیجه نهایی از همه این تلاش ها بود که تصمیم گیری تقسیم در آیووا به عنوان سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg ادعا کرد که اکثر نمایندگان به کنوانسیون ملی دموکرات ها حتی اگر ساندرز برنده چند هزار رای بیشتر است.

در نیوهمشایر ساندرز به پایان رسید دقت جلوتر از Buttigieg دوباره با دو گره خورده در دولت نماینده دفعات مشاهده شده است.

که متوقف نمی ساندرز از هر دو مدعی پیروزی در آیووا و نیوهمشایر در سه شنبه شب حال و نگاه به آینده به مرحله نهایی مسابقات با مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

 • یک راهنمای ساده به ما مقدماتی و قفقاز
 • چگونه برنی ساندرز همیشه ضربان شانس

“دلیل ما برنده امشب در نیوهمپشایر ما برنده هفته گذشته در آیووا است که به دلیل کار سخت از بسیاری از داوطلبان,” او گفت:. “اجازه دهید به من می گویند امشب که این پیروزی در اینجا این است که این آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

جمعیت بسته بندی شده به یک کالج تربیت بدنی در پاسخ با پر سر و صدا تشویق به عنوان اگر دوره خود را به سلامتی می خواهد مورد علاقه خود را نامزد برای پیروزی های بیشتر در روزهای آینده.

“اون برقی” گفت: Scott Sandvik یک معلم موسیقی از بوستون. “من واقعا فکر می کنم این یک نسخه تنش پس از یک ناخن-گازگیر از انتخابات.”

اگر ساندرز “انقلاب” می کند را نگه دارید – یک خارجی در مبارزات انتخاباتی بازمی گردد به همان اندازه در برابر حزب دموکرات را تأسیس آن را به عنوان رئيس جمهور وقت – نیوهمپشایر به خوبی می تواند به عنوان دیده می شود که در آن همه آغاز شد.

اما مبارزه هنوز راه طولانی در پیش است.

یکی دیگر از شات در جایزه

چهار سال پیش ساندرز نیز به دنبال یک نتیجه در آیووا با پیروزی در نیوهمپشایر. که مسابقه بود و در واقع قاطع تر – 20-نقطه پیروزی هیلاری کلینتون که در نظر گرفته شد که شدیدا مورد علاقه ورود به مسابقه.

ساندرز’ 2016 New Hampshire, پیروزی, اما, شد, پرشی به یک استخر خالی.

او به دنبال پیروزی خود را در اکثریت سفید جدید دولت انگلستان با باریک از دست دادن در نوادا و یک فاتح در کارولینای جنوبی که در آن رای گیری دموکراتیک جمعیت است که اکثریت سیاه و سفید. اگر چه وجود دارد چند لکه های روشن پس از آن – پیروزی در میشیگان و ویسکانسین – کلینتون صرف چند ماه آینده کشیدن دور از ساندرز در بخش مسابقه است.

در حال حاضر ساندرز بازگشت امید تاریخ تکرار نمی کند خود را. رو بیشتر شلوغ زمینه او به نظر می رسد در یک موقعیت بسیار بهتر است به عنوان نامزدی مبارزه می شود یک دولت توسط دولت تقلا کردن در یک میدان نبرد است که امتداد و وسعت کشور است.

هیچ کلینتون ماشین در حال انتظار برای نبرد علیه ساندرز شورش در این زمان در اطراف. این سناتور ورمونت سر از نیوهمپشایر همراه با یک ragtag مخلوط از نامزدها همه تقلا برای یک جای پا است.

جو بایدن آشکار پیشتاز از طریق بسیاری از 2019 است grievously زخمی فقیر و نمایش آن در دو مورد اول مسابقات. الیزابت وارن دیگر نامزد جذاب به جناح لیبرال حزب دموکرات است به پایان رسید پشت ساندرز دو بار در حال حاضر و نشان می دهد هیچ نشانه ای به دست آوردن هر زمین.

در ضمن ادامه حضور Buttigieg و ctq میان میانه رو حزب را تضمین می کند وسط از جاده و استقرار دموکرات ها باقی خواهد ماند تقسیم شده است.

Buttigieg است اما نازک رزومه و شک و تردید در مورد درخواست تجدید نظر خود را به متنوع تر رتبه و فایل از حزب دموکرات است. Klobuchar است که به شمارش در پوشش رسانه ای از او در اواخر موج در نیوهمپشایر را برای تخلیه کمپین خزانه و عملا غیر موجود سازمان ملی.

که برنی ساندرز?

 • ساندرز به حال اول خود پیروزی سیاسی در برلینگتون ورمونت که در آن او را سرنگون کرد حاکم شش اصطلاح دموکرات در سال 1981 برای صندلی شهرداری با اختلاف فقط 10 رای
 • با وجود تلاش های استقرار دموکرات ها برای خنثی کردن خود در اوایل زندگی حرفه ای ساندرز در خدمت چهار دوره به عنوان شهردار قبل از انتخاب شدن به مجلس نمایندگان آمریکا در سال 1990 – اولین سیاستمدار مستقل در چهار دهه به انجام این کار
 • او برنده فعلی خود را بسازید در سال 2007 و در حال حاضر در دوره سوم
 • ساندرز دارای یک برادر بزرگتر لری که در انگلستان زندگی می کند تا به حال در حال حاضر مراقبت بهداشتی و اجتماعی سخنگوی حزب سبز

Sanders brothers: A tale of two underdogs

چگونه برنی ساندرز همیشه ضرب و شتم شانس

در ضمن ساندرز افزایش یافته است در نظر سنجی های ملی به عنوان بایدن دچار تزلزل. او دارای یک جانباز کمپین ساختار است که واقع شده و در حال اجرا پس از 2015 و یک اهدا کننده داوطلب و شبکه است که دهانه ملت است.

او $25m (£19m) جمع آوری کمک های حمل و نقل در ماه ژانویه به تنهایی تضمین خواهد کرد او بیش از منابع به اندازه کافی برای رقابت در هر دولت در شلوغ مارس تقویم اصلی.

او شده است به طور رسمی یا غیررسمی با حمایت چهره های از کار MP دایان ابوت به YouTube star جو روگان. روز جمعه او برداشت دیگری حمایت از شهردار نیویورک و مغبون 2020 نامزد, بیل د Blasio.

اگر برنی ساندرز نیست جبهه دموکراتیک-دونده در این مرحله کلمه به معنی کمی. او را به دور از یک قفل برای نامزدی اما مسیر پیش رو به نظر می رسد روشن ترین از هر یک از رقبای خود.

در سه شنبه شب ساندرز اصل گفت: به همان اندازه است.

“دلیل من معتقدم که ما در حال رفتن را به نفع خود است چرا که ما بی سابقه جنبش مردمی از ساحل به ساحل میلیون ها نفر از مردم,” او گفت:. “به این دلیل است که ما در حال رفتن به برنده شدن در این است که ما در حال قرار دادن با هم یک بی سابقه ای چند نسل, چند نژادی ،

تاریخچه قطعا در ساندرز’ جانبی. قرار دادن آیووا محبوب-نتیجه رای گیری در ستون خود به معنی سناتور ورمونت می پیوندد ال گور در سال 2000 و جان کری در سال 2004 هر دو نامزد احتمالی عنوان تنها غیر امتیازهای را به نفع خود وجود دارد و, New Hampshire. در واقع هیچ یک از کاندیداها به پایان رسیده در خارج از این دو در نیوهمپشایر و رفته برای نامزدی.

“من فکر می کنم مردم ایالات متحده را متحد اطراف خود را پیام حمایت از درست کار سخت مردم این کشور گفت:” توماس امادئو از Hooksett, New Hampshire, بازتاب خوشبینی بسیاری در نیوهمپشایر ساندرز رالی.

“او می تواند طنین انداز با مردم از همه سنین است.”

از زمان وضع Sanders, کمپین اتحاد هواداران خود را امیدوار برای بهترین ها, یک تکه بزرگ از دموکراتیک استقرار و میانه رو در حزب در حال ترس بدترین.

ورودی آتش

جمعه گذشته در چرخش اتاق قبل از نامزد حزب دموکرات بحث در منچستر ارشد ساندرز کمپین مشاور جف ویور روشن بود چشم در مورد چه چیزی در فروشگاه برای نامزد خود به عنوان یک دموکرات که استقرار views ساندرز به عنوان یک meddlesome و مخل خارجی آماده برای مبارزه با به عقب.

“همیشه وجود دارد یک هدف در پشت او گفت:” از Sanders. “آنها متوقف نخواهد شد تا زمانی که آنها مورد ضرب و شتم. ما آماده هستیم برای آن است.”

در آیووا ساندرز موضوع منفی تبلیغات تلویزیونی از هر دو سمت چپ و راست. محافظه کار باشگاه برای رشد پخش یک نقطه که رنگ سناتور ورمونت به عنوان یک افراطی و گفت که سلامت او شک پس از حمله قلبی در پاییز گذشته.

یک طرفدار اسرائیل دموکراتیک گروه زد یک آگهی شامل رای دهندگان ایالت آیووا گفت: ساندرز نمی تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

“این هیچ راز است که مبارزه ما در های سیاسی و پول و منافع که در حال حاضر در حال اجرا تبلیغات منفی علیه ما در آیووا” ساندرز گفت: در پاسخ. “میلیاردر کلاس عصبی شدن و باید آنها را.”

وجود دارد دلیلی برای باور ساندرز’ سیاسی-جوجیتسو استراتژی می تواند موثر باشد.

در سال 2016 به عنوان استقرار جمهوری خواه در نهایت اذعان کرد که تهدید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نامزدی مطرح آن پيوندک – 2012 از جمله ” نامزد میت رامنی – شروع به صحبت کردن. حملات خود را تنها برگ برنده قوی تر به عنوان او آنها را رنگ به عنوان “باتلاق” در آخرین بریده بریده نفس کشیدن از تلاش برای متوقف کردن او را.

“استقرار گرفته هرگز ساندرز به طور جدی و در حال حاضر که آنها نیاز به آنها در حال رفتن برای حمله به او گفت:” Caleb دروازه های ساندرز حامی از Cedar Rapids, Iowa که پیوست ساندرز در یک داوطلب سازمان رویداد روز قبل از آیووا قفقاز.

“اما من فکر می کنم که تنها افزایش درخواست تجدید نظر خود را به بسیاری از مردم به خصوص کسانی که نه فعال سیاسی.”

در نیوهمپشایر بایدن و Buttigieg آمار در ساندرز به طور مستقیم هر دو اخطار او بیش از حد افراطی به حزب نامزد و ایدئولوژیک بودند بیش از حد سفت و سخت.

Buttigieg متهم ساندرز از “تقسیم مردم با این سیاست است که می گوید:” اگر شما نمی رفتن تمام راه را به لبه آن را به حساب نمی کند’ یک سیاست است که می گوید: “این راه من از بزرگراه’.”

چه کلیدی خود در مبارزات انتخاباتی وعده ؟

 • “مدیکر برای همه” تک پرداخت کننده سیستم بهداشت و درمان
 • حذف پزشکی و بدهی وام دانشجویی
 • پورنو عمومی, کالج ها, دانشگاه ها, تجارت, مدارس
 • سبز جدید مقابله
 • مالیات بر ثروت

کلمات

بار ها و بار ها آن را “electability” انتقاد استفاده می شود که به عنوان یک چماق در برابر ساندرز خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی است.

یک نظرسنجی اخیر نشان داد که بیش از نیمی از آمریکایی ها نمی خواهد رای برای یک “سوسیالیست” رئیس جمهور. مغلوب ساختن پیشی جستن در تظاهرات به طور منظم در وعده خود را تشویق حمایت است که “آمریکا هرگز سوسیالیستی ملت”.

“متعارف” نظر یک ساندرز نامزدی مربوطه می باشد در یک توییت شان Trende یک انتخابات تحلیلگر وب سایت RealClear سیاست است.

“برنی ساندرز کامل کلمات,” او نوشت. “او می تواند پیروزی با 10 امتیاز و یا از دست دادن 20.”

یک ضخیمتر میشود را توسط یک ساندرز منتقد ارائه شده توسط مجله نیویورک جاناتان Chait در یک ستون که به خصوص irked Sanders وفادار.

“هیچ حزب نامزدی با استثنای احتمالی Barry Goldwater در سال 1964 مطرح کرده است یک نامزد ریاست جمهوری با سطح نزولی قرار گرفتن در معرض خطر به عنوان یک ساندرز-led بلیط را,” او نوشت. “به معرفی ساندرز خواهد بود دیوانه است.”

زمانی که ریسک بسیار بالا – شکست مغلوب ساختن پیشی جستن شده است تمرکز مرکزی از دموکرات ها از روز انتخاب شد در سال 2016 – چرا آنها بپرسید حزب انتخاب یک نامزد خیلی دور از راحت میانه آمریکا سیاست ؟

وزش اعضای کنگره در خصوص ابراز نگرانی در مورد به اشتراک گذاری یک بلیط با مستقل فکر سناتور ورمونت که تنها عضو حزب دموکرات به اجرا برای رئيس جمهور.

دین فیلیپس به تازگی منتخب کنگره از ایالت مینه سوتا که دارای تایید Klobuchar گفت: سی ان ان که ساندرز می تواند یک “فاجعه” اثر در کنگره مسابقات در ماه نوامبر jeopardising اکثریت دموکرات ها برنده در 435-صندلی اتاق در سال 2018..

“احتمالا وجود دارد احتمالا 25 تا 30 کرسی است که کاملا می توان نهفته به طور مستقیم با خود قسم خورده سوسیالیستی در بالای بلیط,” او گفت:. “او یک دموکرات, شما می دانید, و این چیزی است که من آرزو می کنم بهتر بود درک کرد.”

بازتعریف ‘electability’

Sanders مبارزات انتخاباتی به وضوح متوجه می شود که برنده “electability” بحث ضروری است برای تامین امنیت این حزب 2020 نامزدی. این که چرا آنها دست از “ساندرز ضربان مغلوب ساختن پیشی جستن” برچسب در مبارزات انتخاباتی خود حوادث و شعار خودداری در نیوهمپشایر جشن پیروزی.

آنها سریع به استناد سر-به-سر رای گیری است که نشان می دهد کمی تفاوت معنی داری بین ساندرز-مغلوب ساختن پیشی جستن matchup و یک تهمت و بایدن نامزد اغلب ارائه شده به عنوان امن و electable گزینه است. اخیر ان بی سی/وال استریت ژورنال نظرسنجی به حال بایدن در بالا 50-44 در حالی که ساندرز به رهبری تهمت 49-45 – یک نظر آماری تفاوت ناچیز.

آنها همچنین استدلال می کنند که کل بحث در مورد electability قاب اشتباه است. سیاست آمریکا, آنها می گویند, نیست, نبرد برای میانه این نبرد ایده ها و نبرد برای صحت.

“آنچه که ما آخرین بار بود که نامزد کسی بود که در پایین وسط و یکی دیگر از واشنگتن فرد بود که نمی خواهید به تغییر هر چیزی” گفت: Pat میگوئل Tomaino بوستون. “وجود دارد صدمه زدن به مردم در این کشور خریداری شده که بسیاری از جعلی تغییر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و در حال حاضر ما همه درد و رنج برای آن است.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

Tomaino که به طور داوطلبانه برای ساندرز در نیوهمپشایر اضافه شده است که سقوط اقتصادی سال 2008 نابود اعتماد بسیاری از آمریکایی ها در جریان اقتصادی و سیاسی نظم و مگر حزب دموکرات اذعان دارد و این تنظیم به واقعیت جدید آن را به از دست دادن نسبت ناروا به دوباره.

“ما هیچ توهم در مورد نخبگان در آینده برای نجات ما و یا سرهم بند در اطراف یک کمی بهتر تکنوکرات راه سفارش نخبگان سیستم که در آن فقط 1% سود” او گفت:.

“ما می دانیم که برنی ساندرز نمی خواهید هر یک از آن. ما می دانیم که او به ما برگشت و ما باید خود را.”

به این کشش این ساندرز کمپین اتحاد به موفقیت شناسایی و به نوبه خود از رای دهندگان که نشسته انتخابات گذشته است. آنها در حال شمارش جوانتر از رای دهندگان که نظرسنجی ها نشان می دهد اکثریت بازگشت ساندرز برای نامزدی و همچنین دیگر ناراضی آمریکایی که حاشیه رانده شده توسط سیستم.

در آیووا, حداقل, نتایج نه تشویق. اگر چه جوان رای دهندگان ساخته شده است تا سهم بیشتری از حزبی شرکت کنندگان در مجموع تعداد آنها از سال 2008 زمانی که باراک اوباما برای اولین بار در مبارزات انتخاباتی شد برق بسیاری از دموکرات ها.

نیوهمپشایر اعداد بهتر بود اما نشانه های اولیه هستند میزان مشارکت بالاتر بود و در بخشی به دلیل وزش نسیم معتدل و مستقل رای دهندگان به حمایت از Klobuchar و Buttigieg.

“من همواره معتقد بوده ام که به شدت مورد ما برای برنده شدن در این نامزدی و همچنین ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن است که ما می تواند به گسترش پایه” گفت: فیض فولادوند های ساندرز مدیر کمپین.

“ما باید جاه طلبانه ترین و مسیر دشوار به برنده این نامزدی به دلیل نیاز به آن توسط خود طبیعت است که مردم را به ارمغان آورد به این فرایند است.”

او اضافه کرد که او فکر مبارزات انتخاباتی گذاشته بود زمینه را برای افزایش مشارکت مردم در انتخابات در کشورهای پیش رو دارد اما به دلیل کل حزب باید نگران.

“ما باید خیلی بیشتر کار را به انجام,” او گفت:.

نگاهی نزدیک تر به نامزدهای دیگر

جدید متحده, new مشکلات

به عنوان تمرکز نوبت به نوادا است که دارای آن جلسه در هفته از شنبه Sanders مواجه است انتقاد از یک مسیر متفاوت است. دولت قدرتمند آشپزی اتحادیه در گردش است ادبیات نشان می دهد ساندرز برنامه ریزی برای جایگزینی بیمه درمانی خصوصی با دولت در اجرای برنامه لغو خواهد شد خود را به اتحادیه مذاکره برنامه.

این اتحادیه پس از آن منتشر شد بیانیه ای گفت که ساندرز هواداران پس از یادگیری این اتحادیه انتقاد کرده بود “وحشیانه” حمله سازمان است.

در حال حاضر ساندرز’ دموکراتیک مخالفان سنجش یک آسیب پذیری در نوادا در حال موقعیت خود را به عنوان مدافعان بهداشت و درمان اتحادیه در نظر دارد.

“اجازه دهید روشن است: حملات در این اتحادیه هستند غیر قابل قبول” Klobuchar نوشت: در یک صدای جیر جیر. “من از یک خانواده افتخار اعضای اتحادیه و من می دانم که زمانی که اتحادیه های کارگری قوی هستند و امریکا قوی است”

چهار سال پیش نوادا بود و مرحله بندی زمین برای کلینتون ضد او به عنوان برنده بیش از حمایت اتحادیه در لاس وگاس هتل ها و رستوران ها – حتی بدون یک حمایت آشکار.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

اگر ساندرز تصادفا در نوادا دوباره حرکت او به دست آورده بیش از دو هفته گذشته می تواند از دست رفته باز کردن درب برای یکی از نامزدها را مورد ضرب و شتم در نیوهمپشایر – و یا به صورت دیگری غیر منتظره نامزد که بافندگی در افق در هفته پیش رو است.

وارد میلیاردر

پس از آیووا و نیوهمشایر, نتیجه مسابقه ممکن است نامشخص است اما آن را حداقل به دنبال یک تا حدودی قابل پیش بینی ، زمینه باریک است به عنوان نامزد مبارزه در صندوق های رای و یا اجرا از پول است. این hardiest, کمپین نقل مکان به بعد battlegrounds.

که ممکن است تمام سر را از پنجره به زودی.

شده است وجود ندارد نامزد انتخابات ریاست جمهوری کاملا مانند مایکل بلومبرگ.

نیویورک چند میلیاردر نشسته است و از چهار نامزدی حزب دموکرات مسابقات و به جای آن با استفاده از منابع گسترده برای مبارزات انتخاباتی در بعد متحده که جایزه سهم شیر از نمایندگان به کنوانسیون ملی دموکرات ها که در آن حزب پرچمدار در نهایت تصمیم گرفت.

 • دموکراتیک 2020 مسابقه در پنج نمودار
 • چگونه بلومبرگ می تواند لرزش تا سال 2020 نژاد

که بلومبرگ ارائه یک چالش اضافی بی سابقه ای مانع ساندرز باید روشن اگر او می خواهد به حزب نامزد یک شرایط از دست داده است در این سناتور تیم.

“او ایستاده وجود دارد در حال انتظار در سه شنبه سعی کنید به بلوک ما اگر برخی از این افراد دیگر نمی توانند” گفت ویور از ساندرز مبارزات انتخاباتی. “این مسابقه کردم تا به یک راه طولانی برای رفتن و طبقه حاکم در این کشور را انجام خواهد داد هر چه طول می کشد برای جلوگیری از برنی ساندرز.”

ساندرز حامیان شده اند و حتی بیشتر کند.

“این نه ظریف در همه آنچه که مایکل بلومبرگ انجام شده است می گوید:” توماس Armadeo از Hookset, New Hampshire. “این بسیار فاحش چگونه او را خرید و بودجه راه خود را به این انتخابات است. و من فکر می کنم مردم در حال رفتن به دیدن آن است.”

نه هر کس می داند بلومبرگ از حضور به عنوان یک تهدید ،

“بلومبرگ کامل فویل برای برنی چون برنی شده و نرده در برابر میلیاردر کلاس برای دهه” گفت: دروازه سدار رپیدس. “و شانس در حال اجرا در برابر یک میلیاردر واقعی, من فکر می کنم که نقش حق را به نقاط قوت خود.”

که ممکن است آسان برای گفتن در این نقطه, اما اگر بلومبرگ می کند تبدیل به یک مانع جدی برای ساندرز – و اگر هم او را انکار می کند سناتور ورمونت اکثریت نمایندگان در کنوانسیون می شود و یا نامزد خود – وجود دارد می تواند جهنم به پرداخت از ساندرز وفادار.

خارج از ساندرز canvassing تجمع در نیوتن یک شهر کوچک در مرکز آیووا, کمپین داوطلب Krissy Haglund دست از جزوات و می گوید بلومبرگ یک “تست برای مردم آمریکا”.

“من فکر می کنم این یک آزمایش برای دیدن اگر آنها در حال حاضر به این باور است که پول باید از سیاست است.”

چهار سال پیش Haglund یک پزشک از مینیاپولیس, مینه سوتا گفت: مردم آمریکا از دست رفته “هدیه” که ساندرز بود آنها را ارائه. و هنگامی که با انتخاب بین کلینتون و مغلوب ساختن پیشی جستن او تصمیم به رای دادن به حزب سبز را جیل استین.

در اطراف این زمان او هنوز مطمئن شوید که او می شود قادر به پشتیبانی از هر کسی اما Sanders.

“من احساس می کنم به عنوان اینکه برنی در کلاس های خود را و هیچ یک از نامزدهای دیگر حتی نزدیک” او گفت:. “و من فکر می کنم اگر او نمی توانید آن را از آن خواهد بود چرا که از سیاست و نه که در او نیست به دست آورده آن را در اعداد و یا از مردم آمریکا است.”

و اگر آن را مهر او قطعا به دنبال جای دیگر.

دنبال آنتونی در توییتر

گزارش اضافی توسط هیلی توماس

.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im