ما در انتخابات سال 2020: تمرکز سوئیچ به نیوهمپشایر اولیه


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

یک هفته پس از انتخابات آمریکا مسابقه آغاز شد و در هرج و مرج, مد, مسابقه حرکت می کند به نیوهمپشایر در روز سه شنبه.

رای دهندگان در شمال شرقی ایالت انتخاب مورد نظر خود را نامزد برای سال 2020 نژاد انتخابات ریاست جمهوری در اولیه مسابقه.

برنی ساندرز یک لیبرال firebrand به نظر می رسد بهترین قرار داده شده به خوبی انجام دهد در نیوهمپشایر.

نتایج حاصل از اولین دموکراتیک مسابقه هفته گذشته در آیووا برگزار شد تا مشکلات فنی.

هدف مقدماتی و قفقاز است را به نفع خود به عنوان بسیاری از نمایندگان که ممکن است در همه کشورها و مناطق به منظور تایید به عنوان نامزد.

در اینجا چیزی است که انتظار می رود در نیوهمپشایر:

یک نفر برای تماشای

جو بایدن ممکن است انتظار می رود برای رسیدن به در نیوهمپشایر در بیشتر شناور فرم.

او در میان frontrunners در باز کردن آیووا قفقاز دوشنبه گذشته اما در پایان او عقب مانده ، معاون سابق رئیس جمهور ادعا کرد کمتر نمایندگان از رقبای آقای ساندرز پیت Buttigieg و الیزابت وارن.

در واقع این یک رقابت برای مقام سوم بین آقای بایدن و خانم وارن در نیوهمپشایر. یک عملکرد ضعیف وجود دارد می تواند آنها را هر دو در پشت پا فقط دو کشور به اولیه نجومی و آن را غیر معمول (اگر نه بی سابقه) برای کسی که برای برنده شدن در این نامزدی از چنین موقعیت.

اما این همه خبر بد برای آقای بایدن – او محبوب تر است در ایالات متحده هستند که متنوع تر از آیووا و نیوهمشایر و دو بعدی مسابقات هستند متحده با بزرگ لاتین و آفریقایی-آمریکایی جمعیت نوادا و کارولینای جنوبی است.

یک قطعه از متن

نیوهمپشایر مسابقه است نه مانند آیووا – اینها مقدماتی نمی قفقاز مانند در آیووا. تفاوت ؟ قفقاز یک فرایند پیچیده و دشوار که در آن مردم جمع آوری برای چند ساعت برای یک مهمانی ملاقات و رای عموم در مراحل. آنها نیاز بسیار کمی از تعهد است.

  • پرسش های بزرگ به عنوان نامزد spar در نیوهمپشایر
  • دولت تقسیم استیضاح

اولیه رای دهندگان از سوی دیگر فقط می تواند به نوبه خود در یک غرفه رای گیری و رای دادن در راز. پس از آن ترک. به عنوان یک نتیجه مشارکت بسیار بالاتر خواهد بود.

و دلیل اصلی رای دهندگان انتخاب خود را با استفاده از مداد و کاغذ باید وجود داشته باشد هیچ یک از ویژگی های سردرد ما در آیووا.

یک سوال بزرگ

است برنی ساندرز electable? خواسته ما دو رای دهندگان در نیوهمپشایر – دختر بزرگ برنی فن پدر یک منقضی حامی.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

یک بیت از چیزهای بی اهمیت

همانطور که شما در حال خواندن این, برخی از رای دهندگان در حال حاضر در نظرسنجی های انتخابات.

خصلت از نیوهمپشایر سیستم انتخاباتی این معنی است که مکان هایی با تعداد معینی از ساکنان می توانند رای بدهند که آنها دوست دارند – از جمله وسط شب.

بنابراین ساکنان سه hamlets – از جمله Dixville شکاف در نزدیکی مرز کانادا – آغاز مصاحبه برگه های رای خود پس از نیمه شب به عنوان سنتی است.

“ما این را جدی بگیرید,” تام Tillotson یک Dixville شکاف ساکن نظارت بر رای گیری گفت: خبرگزاری فرانسه اضافه کرد: “ما با فروتنی و مفتخر به… اساسا شروع تفنگ اولیه انتخابات.”

تا همین اواخر Dixville شکاف تا به حال تنها چهار نفر که نمی توانست به اندازه کافی برای آن را به رای دادن زود است. سپس یکی از ساکنان تصمیم به حرکت به عقب و همه چیز خوب بود دوباره.

این دهکده کوچک رای دادند در روز سه شنبه برای میلیاردر سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار به عنوان مورد نظر خود را نامزد.

آقای بلومبرگ که پیش از آن گفت: او را جست و خیز مسابقات در اوایل متحده دریافت سه از پنج رای به عنوان “نوشتن” نامزد – کسی که نامش بود در ابتدا در انتخابات اما اضافه شد با رای دهندگان.

  • ‘نوشتن’ نامزدها: یک تغییر ناگهانی از انتخابات آمریکا سیستم

آقای ساندرز و آقای Buttigieg دریافت یک رای در هر.

یک عدد بزرگ

برای برخی از نامزدها در حال حاضر انتهایی در انتهای بسته آن می تواند همه پایین آمده و به آنچه اتفاق می افتد در نیوهمپشایر.

هنوز هم وجود دارد 11 دموکراتیک نامزدها در حال اجرا و در حالی که بسیاری هنوز هم می تواند اتفاق می افتد در طول اولیه فصل عملکرد ضعیف می تواند طلسم شروع از پایان (و یا حتی پایان پایان) برای امثال Deval پاتریک Tulsi Gabbard و اندرو یانگ, سه هفته قبل از 14 متحده رای در روز سه شنبه.

  • عجیب و غریب نماد بر روی یک نامزد دست
  • این شروع یک برنی رونق ؟

یکی خارجی که ردی زیادی در نیوهمپشایر است مایکل بنت – کلرادو سناتور برگزار شد 50 تاون هال جلسات در دولت در دو ماه گذشته.

“ما امیدوار به حرکت مایکل از نیوهمپشایر به سوپر شنبه” خود را سخنگوی شانون بکهام گفت: دنور پست هفته گذشته با استناد به رشد جمعیت. اما آقای بنت متوسط است تلاش خود را برای رسیدن به کمپین زمین در شلوغ میشه.

یکی نقل قول

“ما یک تازه وارد در کاخ سفید و نگاه کنید که در آن آن را به ما. من فکر می کنم داشتن برخی از تجربه چیز خوبی است.”

مینه سوتا سناتور ctq یکی از بسیاری از نامزدها به هدف را در Mr Buttigieg در یک بحث در نیوهمپشایر در شب جمعه چهار روز پس از او انجام شده به شدت بیشتر از حد انتظار در آیووا.

خود را در وضعیت نشسته در جایی بین مرد به ضرب و شتم و بچه های جدید در بلوک. رقبای خود را در حال حاضر تست کردن خطوط حمله در برابر او – یکی از آنهایی که اصلی است که تجربه خود را (به عنوان شهردار یک اندک شهرستان در ایندیانا) نیست به اندازه کافی برای آماده شدن او برای ریاست جمهوری.

اما به عنوان بزرگ سیاه و سفید دیک آنتونی Zurcher گزارش شهردار پیت به خوبی ممکن است درخواست تجدید نظر به نیوهمپشایر بسیاری از رای دهندگان مستقل. نمایش خوب وجود دارد می تواند او را در صندلی رانندگی برای نامزدی حزب دموکرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im