افزایش کاخ سفید امیدوار مایکل بلومبرگ مصرف شده است آتش سنگین از همکار دموکراتیک رقبای ساعت جلوتر از بحث تلویزیون زندگی می کنند.

چهارشنبه شب فروم در نوادا اولین آزمون بزرگ برای آقای بلومبرگ پس از اواخر ورود به مسابقه.

او تحت حمله از رقبای جو بایدن و برنی ساندرز در سیاست پلت فرم و بهداشت شخصی.

میلیاردر نیز به احتمال زیاد به بحث گذشته اظهارات نژاد و جنسيت به عقب پرتاب در چهره اش.

هشت نامزد در رقابت باقی می ماند به دموکرات کاخ سفید نامزد شده است. برنده انتخاب خواهد شد در حزب کنوانسیون در جولای قبل از مواجهه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک جمهوری خواه در ماه نوامبر انتخابات.

آقای بلومبرگ است نه رقابت در چهار دموکراتیک رهبری برگه های رای در این سال به جای بانکی قوی و در اصطلاح سه شنبه مسابقه در 3 مارس 14 متحده رای خواهد داد.

سابق شهر نیویورک شهردار تا کنون ساخته شده تا خود را برای ورود دیرهنگام با هزینه های حمله رعد اسا ریختن بیش از $400 m (£310) در حال حاضر در ملی تبلیغات.

به منظور شرکت در نوادا بحث او تا به حال نمره بالاتر از دو رقم در چهار نظر سنجی های ملی به رسمیت شناخته شده توسط حزب دموکرات است.

حملات خود را از رقبای دموکرات پیشنهاد می کنم از آن خواهد شد یک شب سختی برای جهان نهم ثروتمندترین مرد.

ساندرز v بلومبرگ

آقای بلومبرگ و سناتور برنی ساندرز باید squabbled بارها و بارها حملات که به شدت در روزهای اخیر.

آقای ساندرز در زمان مستقیم ضربه تند وشدید زدن در میلیاردر در سه شنبه شب نرده علیه آقای بلومبرگ و “یک سیستم است که اجازه می دهد تا میلیاردرهای برای خرید انتخابات”.

“در اینجا این پیام است: هر کس در اینجا به ارزش $60bn شما می توانید برای رئيس جمهور اجرا و شما می توانید امواج رادیو و تلویزیون. دوستان من است که به نام الیگارشی نه دموکراسی” آقای ساندرز گفت.

آقای بلومبرگ آمار بازگشت در خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی در مقایسه با آقای ساندرز’ تاکتیک به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

دو کمپین نیز sparred بیش مربوطه خود را نامزد پرونده سلامت.

دفاع از آقای ساندرز’ تصمیم به انتشار اضافی سوابق پزشکی مربوط به حمله قلبی در ماه اکتبر ساندرز دبیر مطبوعاتی Briahna شادی خاکستری ادعا کرد که آقای بلومبرگ دچار حملات قلبی خود را.

تاجر را مدیر کمپین بازگشت اخراج تماس بیانیه ای از ساندرز’ تیم یک “مطلق دروغ” و “کاملا نادرست”.

اگر هر دو انسان و هر دو 78-ساله – شد برای برنده شدن در انتخابات ریاست جمهوری او را تبدیل به قدیمی ترین ساکن کاخ سفید.

Ms خاکستری بعد گفت در توییتر که او “misspoke”.

بایدن v بلومبرگ

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن همچنین عکس های گرفته شده در نیویورک سرمایه دار خیلی مهم تمرکز حملات خود را در Mr بلومبرگ کمپین تبلیغات شعار ارتباط خود را با رئیس جمهور سابق باراک اوباما و از خود گذشته وابستگی حزبی.

“حقیقت این است که او واقع شده است یک جمهوری خواه تمام عمر خود را” آقای بایدن روز چهارشنبه گفت:. “واقعیت این است که او نمی تایید باراک من یا هنگامی که ما زد. این است که یک پسر… با استفاده از باراک تصاویر مانند شما می دانید آنها خوب رفقا.

“من قصد دارم به بحث در مورد رکورد خود را.”

آقای بایدن پیشنهاد که آقای بلومبرگ در رابطه با آقای اوباما بود که شکننده تر از تبلیغات پیشنهاد شده است و تکرار توسط دیگران در دولت اوباما.

“آن را نامطلوب برای دیدن این همه بلومبرگ تبلیغات است که نشان می دهد اوباما تایید کرده است, او, به خصوص با توجه به نحوه… بهر حمایت خود را از اوباما عقب بود در سال 2012 گفت:” سابق اوباما سخنگوی Tommy Vietor در توییتر.

که در مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020?

  • پیدا کردن که دیگری در حال اجرا است و که ممکن است آنها را به پیوستن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im