تیوی مسابقه را به نفع خود حق به چالش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری. تنها یک نامزد از یک فیلد از دو دوجین خواهد شد به نام حزب دموکرات رسمی نامزد. امیدوار باید کاملا متفاوت پس زمینه ایدئولوژی و نقاط قوت و ضعف است. که حزب تراکم می تواند در تعیین آینده این کشور است. رای گیری شروع می شود در ماه فوریه سال 2020 با یک برنده نهایی را تایید کرد در ماه جولای – آماده به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات در تاریخ 3 نوامبر.

دنبال زندگی می کنند نیوهمپشایر اصلی به روز رسانی به عنوان برنی ساندرز ضربان پیت Buttigieg در پیروزی باریک.

Joe بایدن به قاب خود را به عنوان بهترین فرد قرار می گیرد به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و مورد علاقه در حزب دموکرات زمینه است. 77 ساله که در خدمت به عنوان باراک اوباما و معاون رئیس جمهور هشت سال معتقد است که خود را میانه رو پلت فرم می تواند پیروزی اوباما-مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان در نوسان کلید متحده است. در عین حال او آمد چهارم در آیووا و پنجم در نیوهمپشایر باعث بهت و حیرت در میان هواداران خود را, اما شانه از دستیاران خود را که سنجاق امید خود را در کارولینای جنوبی است.

Elizabeth وارن سناتور برای ماساچوست رقابت با برنی ساندرز به نمایندگی از مترقی چپ از حزب دموکرات است. او محکوم به فساد تاثیر پول در سیاست و تاسف از دست رفته فرصت های اقتصادی برای خانواده های شاغل. با این حال او مواجه شده است و انتقاد او ادعا می کند از میراث بومیان آمریکا.

بernie ساندرز یک سناتور مستقل برای ورمونت blindsided هیلاری کلینتون با یک شورشی مبارزات انتخاباتی از سمت چپ در سال 2016 که انرژی جوان رای دهندگان در یک موج که درو مقایسه با کار رهبر جرمی Corbyn. او وفادار و تاسیس شبکه ای از فعالان که می تواند remobilised برای شات دوم خود را در نامزدی حزب دموکرات. اما سن و سال او یک نگرانی است – او خواهد بود 79 در روز افتتاح.

Julian کاسترو سابق سن آنتونیو شهردار شده است به طور گسترده ای نوک به عنوان یک ستاره در حال افزایش در حزب دموکرات برای سال و در خدمت باراک اوباما و کابینه. نوه یک مهاجر مکزیکی آقای کاسترو به دنبال استفاده از خانواده اش داستان شخصی به چالش آقای مغلوب ساختن پیشی جستن مرز سیاست. آقای کاسترو خارج از مسابقه در شروع سال پس از مبارزه در طول سال 2019 را به یک دندانه در پای صندوقهای رای است.

J –ohn Delaney, یک نماینده کنگره از ایالت مریلند بود اولین پرتاب کلاه خود را به حلقه هنگامی که او ساخته شده خود را اعلام و در ماه سپتامبر 2017. 55 ساله زمین است که بدون شرمندگی متوسط است. این می تواند به اثبات ضعف با توجه به عدم به رسمیت شناختن نام و بدون چشم نواز سیاست های او را مجموعه جدا در یک شلوغ میشه.

He کاهش یافته است فقط قبل از آیووا انجمن.

Tulsi Gabbard یک جنگ عراق کهنه که اولین هندو انتخاب شده به کنگره و اولین عضو متولد شده در آمریکا, قلمرو ساموآی آمریکا گفت: “مسئله جنگ و صلح” خواهد بود و تمرکز اصلی مبارزات انتخاباتی خود را. 38 ساله کشیده شده انتقاد برای دیدار با رئیس جمهور بشار اسد و بازجویی نقش خود در حمله شیمیایی به غیرنظامیان.

Kirsten Gillibrand یک سناتور برای نیویورک صریح تهمت منتقد و قهرمان از مسائل زنان از جمله #MeToo جنبش است. 53-سال ارائه شده خودش را به عنوان یک مادر جوان برای مبارزه بهتر, بهداشت و درمان, مبارزه با “نژادپرستی نهادی” و در تثبیت سیستم های قدرت در واشنگتن است. اما Ms Gillibrand ترک نژاد در پایان تابستان پس از شکست واجد شرایط برای آینده بحث است.

Kamala هریس یک سناتور برای کالیفرنیا رخ داد یک تعادل بین سیاست های مترقی مانند مدیکر برای همه و بیشتر در حد متوسط به روش تفنگ حقوق و سیاست خارجی. با وجود اولیه افزایش در نظر سنجی 55 سال به پایان رسید به او پیشنهاد نامزدی در ماه دسامبر در پی سری از بودجه و مسائل مربوط به نیروی انسانی.

Pete Buttigieg آغاز شده کمی شناخته شده 38 ساله شهردار اما به سرعت تبدیل به یک لایه نامزد و برنده اولین مسابقه ابتدایی فصل — آیووا انجمن. آقای Buttigieg برگزار کرده است بدون ملی سیاسی است اما چشمگیر CV. این شامل داشتن به عنوان یک مامور ضد جاسوسی در افغانستان یک دانشگاه هاروارد مدرک تحصیلی و بورس تحصیلی رودز در آکسفورد. تنها هزاره و آشکارا گی نامزد در مسابقه او به قاب خود را در کاخ سفید پیشنهاد اطراف خود جوانان است.

یکمن Klobuchar یک سناتور برای مینه سوتا قرار خودش را به عنوان برجسته ترین نامزد میانه در این زمینه به عنوان او تلاش می کند را به نفع خود به تهمت رای دهندگان در منطقه است. 59 ساله و نوه آهن معدنچی تماس خودش ـــ دفاع تفنگ کنترل و مراقبت های بهداشتی جهانی در حالی که خواستار امریکا برای حمایت از نیروهای خود را.

Former شهردار نیویورک مایکل بلومبرگ در اواخر شرکت کننده برای مسابقه اما 77 ساله در حال حاضر صرف میلیون ها دلار آماده سازی خود برای پیچیده داده محور حمله به کاخ سفید است. آقای بلومبرگ در حال ورود به مسابقه در “نسیم” لین در کنار جو بایدن پیت Buttigieg و ctq. بر خلاف بسیاری از رقبای بالقوه آقای بلومبرگ نمی خواهد که یک نام شناخت مشکل است. رسانه های نجیب زاده و نیکوکار است و تخمین زده می شود هشتمین فرد ثروتمند در آمریکا و قصد دارد به outspend هر نامزد در رادیو و تلویزیون آگهی. به عنوان مخالفان اشاره, پول تنها سلاح آقای بلومبرگ است. او هیچ پایه در سراسر کشور از رای دهندگان. و داشتن وارد مسابقه تا اواخر او هیچ مردمی عملیات و یا داوطلبان.

تیوی 46 ساله در تگزاس را به دست آورد ملی زیر خود-شات انتخابات نبرد علیه سناتور تد کروز در سال گذشته است. آقای o’rourke پیام از ورود و خوش بینی رو در امریکا لیبرال نخبگان swooning اما او تلاش برای ترجمه است که انرژی را به یک موفقیت پیشنهاد ریاست جمهوری و ترک نژاد در آغاز ماه نوامبر.

Cory بوکر سناتور برای نیوجرسی است مدل دهید خود را یک “خیابان جنگنده”. 50 سال است که یکی از تنها سه, سیاه, کری و بی عیب و نقص تحصیلی CV – علوم سیاسی در دانشگاه استنفورد بورس تحصیلی رودز به آکسفورد به تحصیل حقوق در دانشگاه ییل. آقای بوکر ترک نژاد در ماه ژانویه پس از عدم تامین امنیت یک نقطه در مناظره قبل از آیووا قفقاز.

ببیمار د Blasio, شهردار شهر نیویورک دارای مقدار زیادی از به رسمیت شناختن نام اما کاهش یافته است از سال 2020 مسابقه در ماه سپتامبر با اذعان به او شانس کمی برای برنده شدن نامزدی.

Jay Inslee فرماندار برای واشنگتن زد تقریبا به طور انحصاری در یک تغییر آب و هوا پلت فرم – تنها نامزد در مسابقه به انجام این کار. 68 سال است که از منتقدان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و اقدام به شکایت از رئیس جمهور پس از او اقدام به پیاده سازی خود را مسلمان بان. اما در ماه اوت او کاهش یافته است پس از عدم تامین امنیت یک نقطه در آینده نامزدهای بحث است.

J –ohn Hickenlooper است فرماندار سابق ایالت کلرادو سابق دنور شهردار و میخانه صاحب. 67 ساله فروش زمین بود که او یک “افراطی نسیم” – نرم افزار-کسب و کار دموکرات است که به لحاظ اجتماعی مترقی است. اما عدم به رسمیت شناختن نام او برگزار شد در شلوغ زمینه پیشرو او را به جلو و در ماه اوت است.

Marianne ویلیامسون یک نویسنده پرفروش و معنوی اما شاید بهترین و شناخته شده برای ارائه اپرا وینفری معنوی مشاور. 66 سال از فرار ناموفق مبارزات انتخاباتی برای مجلس نمایندگان به عنوان یک نامزد مستقل در سال 2014. مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری به نام های “اخلاقی و بیداری معنوی در کشور”. Ms ویلیامسون انصراف در ماه ژانویه گفت: او نمی خواست به “راه مترقی نامزد برنده” نامزدی حزب دموکرات.

یکndrew یانگ کارآفرین و تاجر می گوید او می خواهد به معرفی یک جهانی درآمد اولیه از 1000 $در هر ماه برای همه آمریکایی ها به آدرس نابرابری اقتصادی. 45 سال متمرکز کرده است مبارزات انتخاباتی خود را بر “انسان محور سرمایه داری”. او در ابتدا تلاش برای دریافت ملی به رسمیت شناختن نام اما بسیار با انگیزه و جوانی و پایه. اما او کاهش یافته است پس از مقدماتی نیوهمپشایر.

Michael بنت یک سناتور برای کلرادو است که شاید بهترین و شناخته شده برای این که بخشی از به اصطلاح “باند هشت’ گروه دو حزبی که نوشت: اولین پیش نویس یک 2013 مهاجرت. 55 سال اعلام کرد پیشنهاد خود را برای ریاست جمهوری در اوایل ماه مه – پیوستن او رئیس سابق shive در شلوغ میشه. او کاهش یافته است پس از مقدماتی نیوهمپشایر.

Seth Moulton, 40, یک نماینده کنگره از ایالت ماساچوست. یک فارغ التحصیل دانشگاه هاروارد و سابق دریایی آمریکا او تعریف شده خود را به عنوان یک پیشرو حمایت قانونی از شاهدانه سبز جدید مقابله و بیشتر کنترل اسلحه. اما او کاهش یافته است در حال اجرا در ماه اوت گفت: روشن بود که آن را به حال تبدیل شدن به یک “سه راه مسابقه بین بایدن وارن و ساندرز”.

Tim Ryan انتخاب شد به کنگره در 29 ساله به نمایندگی از اوهایو. او نام خود را اصلاح خواهند طبقه کارگر در غرب که روشن تبدیل به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016. 46 سال است که وسط جاده دموکرات خواستار دشوار اکشن تغییر آب و هوا و جدید بهداشت عمومی سیستم بیمه است. او ترک نژاد پس از تلاش برای به دست آوردن کشش برابر بهتر شناخته شده همکاران در کنگره است.

Steve بولاک است فرماندار مونتانا یک دولت است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده به راحتی در سال 2016 و خود را به عنوان یک پراگماتیست است که می تواند کار با جمهوری خواهان برای رسیدن به اهداف خود. 53-او متمرکز بر اصلاح امور مالی مبارزات انتخاباتی اما او در اواخر ورود به مسابقه را مطرح کرد چالش و او کاهش یافته است در اوایل ماه دسامبر.

Wayne Messam شهردار Miramar تنها نامزد از فلوریدا بزرگترین کشور نوسان دولت است. 45 ساله و مشاوران می گویند یکی از اصلی سیاست های پیشنهادی خواهد بود آمرزنده به 1.5 تریلیون دلار در بدهی های دانشجویی در حال حاضر بدهکار 44 میلیون آمریکایی. آقای Messam تلاش برای شکستن زمین در پای صندوق های رای و در نهایت به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود در ماه نوامبر.

Joe Sestak بازنشسته سه ستاره نیروی دریایی دریاسالار منتظر تا اواخر ماه ژوئن به پرتاب نام خود را به این زمینه است. 67 سال است در حال اجرا در طولانی دریایی حرفه ای که میرسد از ویتنام و جنگ سرد دوره به افغانستان و عراق و ظهور چین است. او در اواخر ورود رد صلاحیت او از اول بحث. آقای Sestak متمایل نژاد در آغاز ماه دسامبر است.

California میلیاردر تام Steyer بهترین و شناخته شده برای bankrolling مبارزات انتخاباتی در سراسر کشور تماس برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح. 62 ساله رفته از عمده کمک کننده به نامزدهای دموکرات برای ورود به مسابقه خود را رسما اعلام نامزدی خود را در اوایل ماه جولای. اواخر ورود او به معنای از دست رفته قطع برای دور دوم از بحث است اما اگر گزارش او در نظر دارد به صرف $100 میلیون در پیشنهاد خود را در حال او هنوز هم دارای یک مزیت رقابتی است.

Eric Swalwell یک نماینده کنگره از کالیفرنیا گرفته است به خصوص دشوار خط اسلحه در مبارزات انتخاباتی خود خواستار ممنوعیت سلاح های حمله. بصورتی پایدار و محکم چرخش به چپ از حزب 38 ساله تایید کرده است, سبز جدید مقابله و پشت مدیکر برای همه که پاک ترین بیمه خصوصی. آقای Swalwell شد اولین نامزد به رها کردن مسابقه در ماه جولای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im