ما ژیمناست لوری هرناندز می گوید توهین آمیز مربی منصرف کردن او از رقابت

قهرمان المپیک ژیمناست لوری هرناندز است صحبت کردن در مورد 11 سال کلامی و عاطفی سوء استفاده رنج می برد او تحت سابق آمریکا در المپیک مربی تیم است که او می گوید: تاخیر در باز گشت او به این ورزش است.

روز چهارشنبه ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, معلق مگی هانی هشت سال پس از هرناندز و دو ژیمناست گزارش داد شهادت در برابر او در مقابل پانل مستقل و همچنین به عنوان یک ورزش امن پنل.

هرناندز 19 و سپس تبدیل به رسانه های اجتماعی در روز پنج شنبه به “به اشتراک گذاری داستان خود را با جهان” است. ریو 2016 طلا و نقره مدال برشمرد جزئیات از یک دهه از سوء استفاده از “فرد” که چربی-شرمنده او و او را مجبور به قطار مجروح که به رهبری او را به رنج می برند از حملات هراس.

“ایده های داستان من با جهان احساس می کند بسیار عصبی مخرب و آسیب پذیر… اما پس از شنیدن نتایج مثبت شب گذشته از پنل من احساس کردم که های من داستان می تواند به دیگران کمک کند و یا حداقل افزایش آگاهی عاطفی و کلامی سوء استفاده” هرناندز نوشت: در یک Instagram post.

“من تا به حال تجربه های بسیاری است که منجر به چندین حملات هراس که در آن من فقط می خواهم ایستادن در مقابل تجهیزات و… گریه. سخت و… وجود خواهد داشت صبح ها که من می خواهم گریه به عنوان به زودی به عنوان من می خواهم از خواب بیدار نگران فریاد و خشم که دروغ پیش رو برای بعد.

“من سعی کردم به گفتن این فرد که واکنش های خود را ساخته شده من را ناراحت و مضطرب یا این که خود حاوی کلمات صدمه دیده است و یا آن که سبک مربیگری برای من کار نمی کند. پاسخ همیشه در امتداد خطوط از “من هرگز انجام می شود که’, ‘است که هرگز اتفاق افتاده است’, ‘شما در حال ساخت تا چیز’, ‘شما بیش از حد حساس’, ‘توقف با توجه به چیزهایی که تا شخصا’.

“او می خواهم من خوار در مقابل دیگران به طور مداوم نظرات در مورد من به دست آوردن وزن من کار کردن در آسیب های متعدد, لعنت به من, اشاره راه را گریه کردم در مقابل دیگران و خیلی بیشتر است که می رود فراتر از خود کلمات است.”

این USAG تصمیم روز چهارشنبه به حالت تعلیق هانی که تا به حال شده است در تعلیق موقت از ژانویه می آید تقریبا چهار سال پس از هرناندز اول ثبت یک شکایت رسمی علیه این مربی در پاییز سال 2016 ماه پس از المپیک ریو.

هرناندز پس از دو سال وقفه از, ژیمناستیک, زمانی که او فکر او “متنفر” ورزش قبل از راه اندازی گشت در اواخر سال گذشته در تلاش برای واجد شرایط برای توکیو 2020 قبل از آن به تعویق افتاد.

“این خود بزرگترین دلیل من باز گشت بود پس دیر” آمریکا نوشت: از سوء استفاده است که او می گوید به ماندن با او “برای همیشه”.

“من فکر کردم من متنفر ژیمناستیک و آن را تا اواسط سال 2018 متوجه شدم که آن مردم ساخته شده است که تجربه بد نیست ورزش خود را.”

در Instagram پست هرناندز نیز بیان او “درد مقعد, تعجب” در حال نامیده می شود برای شهادت پس از او به ارمغان آورد و موضوع را به USAG توجه.

این آخرین مورد سوء استفاده برای سنگ USAG است که هنوز از وضعیتی وخیم از سوء استفاده جنسی رسوایی مربوط سابق تیم دکتر لری Nassar بود که محکوم به 300 سال زندان در سال 2017 پس از صدها نفر از زنان از جمله سیمون Biles شهادت در مورد سوء استفاده در دست خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de