ما امید به زندگی افزایش یافت در سال 2018 برای اولین بار در چهار سال خوش آمدید معکوس برای مقامات بهداشت مبارزه با مواد مخدر بیماری همه گیر آوردن کشور است.

مرگ و میر ناشی از استعمال بیش از حد مواد مخدر کاهش یافته است برای اولین بار در بیش از 20 سال با توجه به مراکز کنترل بیماری ها (CDC).

به طور کلی امید به زندگی بهبود یافته 0.1 سال از سال 2017 به 78 سال و هفت ماه آژانس گفت.

اخبار “یک پیروزی واقعی” گفت: Alex آذر به وزیر بهداشت آمریکا.

“این باید یک منبع تشویق برای همه آمریکایی ها که متعهد شده است برای اتصال مردم مبارزه با سوء مصرف مواد برای درمان و بازیابی” آقای آذر گفت.

نرخ مرگ و میر برای صدمات غیر عمدی که شامل مصرف بیش از حد کاهش یافته است 2.8% با توجه به CDC مرکز ملی آمار سلامت گزارش منتشر شده در روز پنج شنبه.

برخی از 400,000 آمریکایی ها فکر می کرده از مصرف بیش از حد به عنوان یک نتیجه از مواد مخدر است که بحران آغاز شد در اواخر 1990s به عنوان مسکن آب گرفتگی بازارهای آمریکا, رانندگی, اعتیاد به مواد مخدر.

تند نرخ مرگ و میر به دلیل مصرف بیش از حد مواد مخدر بوده است ذکر شده به عنوان دلیل کلیدی برای کاهش امید به زندگی دیده می شود در سال های گذشته.

مرگ و میر ناشی از بیماری های قلبی و سرطان دو علل مرگ و میر در ایالات متحده به کاهش خود ادامه داد, سقوط 0.8 درصد و 2.2 درصد بود.

کاهش مرگ ناشی از سرطان اختصاص 30 درصد از افزایش در امید به زندگی در سال 2018 به CDC گفت.

با وجود کاهش کلی مصرف بیش از حد, مرگ و میر, اما, كمربند با توجه به مصنوعی مواد مخدر – قوی تر مربوط به مواد مخدر سنتی به مواد مخدر مسکن – افزایش 10٪.

مصرف بیش از حد مرگ و میر ناشی از مواد مخدر مصنوعی مانند فنتانیل شده اند در حال افزایش از سال 1999 و به شدت افزایش یافته است در مقایسه با دیگر مواد مخدر از سال 2013.

مرگ و میر ناشی از کوکائین برابر شده از سال 2012 که آقای آذر به نام “نگران کننده” روند.

  • آیا ما واقعا زندگی می کنند طولانی تر از اجداد ما?

بالا 10 علل مرگ – که همچنین شامل سکته مغزی و دیابت و خودکشی شد همان است که در سال 2017, حسابداری برای اکثریت مرگ و میر.

نرخ خودکشی افزایش 1.4% اما بسیاری از علل شاهد مرگ و میر کاهش می یابد در سال 2018 است.

  • چرا آمریکایی ها می میرند جوان تر از انگلیسی ها?
  • 2017 به ما امید به زندگی قطره به خودکشی افزایش

فعلی امید به زندگی همچنان پایین تر از قله به ما امید به زندگی از 78.9 سال 2014 و کوتاه تر از متوسط از 80 سال در OECD سازمان بیشتر از کشورهای ثروتمند.

کارشناسان هشدار داد که افزایش در یک سال ممکن است نشان می دهد یک روند و ما همچنان در گذشته جایی در میان کشورهای ثروتمند برای امید به زندگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de