یک جوان 19 ساله سیاه زن از گواتمالا, درگذشت از آسیب رنج می برد پس از سقوط از مرز آمریکا و مکزیک, دیوار ما و گواتمالا مقامات می گویند.

میریام Stephany گیرن لونا کاهش یافت و به عنوان او تلاش برای صعود مش فولاد مانع نزدیکی El Paso, Texas در روز شنبه.

او به بیمارستان منتقل شد که پزشکان سعی در تحویل نوزاد توسط اورژانس سزارین بدون موفقیت است.

مقامات می گویند که این مورد نشان می دهد یک تغییر در نحوه مهاجران در حال تلاش برای رسیدن به ما در میان محدودیت های جدید.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که مبارزه با مهاجرت غیر قانونی به آمریکا عمده موضوع سیاست و اقدامات انجام شده برای جلوگیری از ورود از مرز مکزیک از جمله برنامه ریزی برای یک مرز دیوار. بخش های زیادی از این مرز در نزدیکی El Paso در حال حاضر نوعی از مانع است.

  • گام به کفش از یک مهاجر
  • مرز ایالات متحده در هفت نمودار

گیرن لونا شد سفر با 26 سال اعتقاد به شریک زندگی خود را و کودک پدر و کاهش بیش از 6 متر (19ft), گواتمالا, وزارت امور خارجه گفت: در روز پنج شنبه (به زبان اسپانیایی). مرد در نهایت ماموران گشت مرزی ایالات متحده که به نام یک آمبولانس برای نجات او.

با توجه به بیانیه گیرن لونا گرفته شده بود به یک بیمارستان در ال پاسو با خون ریزی مغزی کبد و کلیه پارگی و شکستگی لگن. او تحت جراحی های متعدد اما درگذشت او را از آسيب در روز سه شنبه.

گواتمالا بیانیه ای گفت او هفت ماه باردار در حالی که ما در گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) گفت: او هشت ماه.

گلوریا چاوز CBP, El Paso بخش رئیس سرزنش اعدام “قاچاقچیان انسان” که “او را تشویق و به او کمک کرد تا صعود” مانع است. “ما درگیر خواهد شد ما شرکای اجرای قانون در مکزیک برای پیدا کردن کسانی که مسئول قرار دادن این زندگی در معرض خطر” او در بیانیه ای گفت.

گزارش های رسانه ها گفت: گیرن لونا بود یک مددکار اجتماعی و مراسم مجلل زیبایی برنده و می خواستم برای رسیدن به ما برای کمک به خانواده اش از نظر مالی.

ده ها هزار نفر از مردم گواتمالا و همسایه السالوادور و هندوراس تلاش کرده اند برای ورود به ایالات متحده در سال های اخیر با بسیاری از گفته آنها در مواجهه با خشونت و فقر است.

تعداد Guatemalans تلاش برای صعود مرز آمریکا و مکزیک دیوار رز به تازگی زیرا آنها دیگر تسلیم به ما گشت مرزی Tekandi Paniagua Flores, گواتمالا کنسول در دل ریو تگزاس آسوشیتدپرس گفت news agency.

است که به دلیل تغییرات اجرا شده توسط دولت آمریکا از جمله باقی می ماند در مکزیک سیاست است که نیروهای پناهجویان از آمریکای مرکزی به صبر در مکزیک تا زمانی که تصمیم گیری در مورد خود رسیده است را ساخته اند آن را مشکل تر برای بسیاری از مردم باقی می ماند در آمریکا هنگامی که آنها گرفتار می شوند.

مردی که سفر با گیرن لونا است که ما تحت بازداشت است. گواتمالا وزارت امور خارجه گفت: از آن آغاز شده بود این روند به بازگرداندن گیرن لونا بدن.

بیشتر در ایالات متحده مهاجرت

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im