آمریکا و مکزیک, مرز: هزاران نفر از مهاجران اخراج تحت coronavirus قدرت


آمریکا اخراج بیش از 6,300 مستند نشده مهاجران در آن مکزیک مرز با استفاده از قدرت اضطراری برای جلوگیری از coronavirus گسترش مقامات می گویند.

21 مارس بهداشت عمومی اندازه گیری اجازه می دهد تا مقامات نادیده گرفتن قوانین مهاجرت تسریع حذف فرآیندهای.

منتقدان می گویند منظور این است که استفاده می شود به عنوان یک فرمت از سخت سیاست های مهاجرتی.

تعدادی از گذرگاه های مرزی غیر قانونی کاهش یافته است در میان محدودیت های مسافرتی در سراسر منطقه است.

اضطراری بهداشت عمومی منظور صادر شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) ممنوعیت ورود اتباع خارجی در نظر گرفته شده به ژست یک “خطر جدی” برای گسترش بیماری مسری.

اندازه گیری ابتدا در محل برای 30 روز لازم بود به منظور محدود کردن گسترش بیماری در مکان های شلوغ مانند ایستگاه های گشت مرزی و یا بنادر از ورود گفت: CDC مدیر Dr Robert R Redfield. آمریکا دارای بیشترین تعداد تایید عفونت – بیش از 460,000 – و نزدیک به 16,500 مرگ و میر.

پس از CDC و اندازه گیری, معرفی شد, دغدغه در مرز کاهش 50% اقدام CBP کمیسر علامت گذاری مورگان گفت. کمتر از 100 نفر بودند تحت نظر این سازمان را بازداشت 97% سقوط از متوسط 3000.

نزدیک به 80 درصد از کسانی که در مرز بودند حذف شدن در عرض چند ساعت آقای مورگان اضافه شده گفت: “اکثریت قریب به اتفاق” گرفتار شده بودند عبور غیر قانونی. اکثر فرستاده شد به مکزیک بازگشت در حالی که برخی از آنها در بازگشت به کشورهای خود.

در سال های اخیر بسیاری از مردم در تلاش برای ورود به ایالات متحده آمده اند از گواتمالا, هندوراس و ال سالوادور معمولا ادعا می شود در حال فرار از فقر و خشونت است.

ترکیب این کشورها باید کمتر از 700 تایید موارد Covid-19 و 32 مرگ و میر با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز است که ردیابی این بیماری در سطح جهان است. مکزیک برخی از 3400 تایید موارد با 194 مرگ و میر.

کسانی که فرستاده بودن تحت سی دی سفارش شامل کودکان پس از رسیدن به مرز تنهایی که قبلا منتقل شده به وزارت بهداشت و خدمات انسانی برای محافظت از خشونت و استثمار. “این بیماری را نمی دانم سن” â آقای مورگان گفت.

اما او را رد کرد انتقاد که سلامت اندازه گیری مورد استفاده قرار گرفت به عنوان یک فرمت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تندرو سیاست های مهاجرتی. “این است که در مورد مهاجرت. این است که در مورد بهداشت عمومی” او گفت. “این است که در مورد قرار دادن جلو تهاجمی کاهش و مهار اقدامات است.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

اما داخلی CBP سند منتشر شده توسط ProPublica سایت نشان می دهد که دسترسی به حمایت های مانند پناهندگی شده است به طور موثر مسدود شده با استثنا اعطا شده تنها برای کسانی که قادر به نشان دادن یک “منطقی باور” ترس از شکنجه.

در روز سه شنبه و دموکرات در کمیته قضایی مجلس سنا نامه ای برای اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ که مسئول نظارت بر مرز سازمان گفت: دولت با استفاده از اضطراری بهداشت عمومی اندازه گیری شد نه قانونی است.

“بر خلاف قانون موجود, افراد, خانواده ها و کودکان در حال حاضر قادر به اندازه کافی ادعای پناهندگی, به دنبال سایر اشکال حمایت انسان دوستانه و در برخی موارد در حال اخراج شدن به کشورهایی که در آنها از ترس محاکمه” آن را گفت.

در این نامه همچنین گفت: دولت به نظر میرسد که “مسلم خود را جارو قدرت شتابزده اخراج بزرگ و تعداد نامعلومی از افراد پس از رسیدن به مرز ما” â. آن گفت: “این مقدار به یک شگفت انگیز گسترش قدرت اجرایی تحت پوشش جهانی همه گیر پاسخ.”

در ماه مارس 33,937 نفر گرفتار در تلاش برای عبور از مرز غیر قانونی است, سقوط 2,577 فتح از ماه گذشته با توجه به CBP. بسیاری از کشورها در سراسر آمریکای لاتین را تعطیل مرزهای خود را در تلاش برای متوقف کردن این بیماری است. در ماه گذشته ما مرزهای خود را بسته با کانادا و مکزیک به همه غیر ضروری سفر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de