مجموعه ای از به اصطلاح ارزشمند طومار دریای مرده قطعات بر روی صفحه نمایش در موزه مقدس در واشنگتن DC یافت شده است جعلی است.

پس از شش ماه از تحلیل کارشناسان منتشر شد 200 صفحه گزارش جزئیات چگونه قطعات فورج – به احتمال زیاد ساخته شده از چرم کفش.

“هر نمایشگاه ویژگی های است که نشان می دهد آنها عمدی جعلی” از تحلیلگران در بیانیه ای گفت.

کتیبه مجموعه ای از نسخه های خطی کهن از کتاب مقدس عبری.

برای اولین بار از این کتیبه ها در غارها پیدا شد در کومران و در ساحل غربی دریای مرده در سال 1947. آنها در این گزارش برای اولین بار کشف توسط یک جوان بدوی چوپان جستجو برای گوسفند از دست داده. کشف خود را در نظر گرفته است از جمله مهم ترین باستان شناسی در تاریخ است.

اکثریت برگزار می شود در یک مجموعه توسط دولت اسرائیل.

تقلبی در میان با ارزش ترین آثار باستانی در موزه های کتاب مقدس مجموعه است.

هزینه $500 متر (£386m) این موزه افتتاح شد توسط انجیلی مسیحی و میلیاردر استیو سبز در سال 2017.

Mr سبز اعلام نشده چقدر پرداخت شده برای 16 تکه اما مشابه معتبر, آثار باستانی ممکن است به فروش می رسد برای میلیون ها نفر است.

“پس از یک بررسی کامل از تمام تصویربرداری علمی و تجزیه و تحلیل نتایج آن آشکار است که هیچ یک از متنی قطعات در موزه های کتاب مقدس طومار دریای مرده مجموعه معتبر هستند” گفت: سر از تحقیقات کولت پا لم دادن هنر تقلب بینش, در بیانیه ای.

از سال 2002 که قبلا ناشناخته متنی قطعات – اعتقاد به کتاب مقدس و آثار باستانی متعلق به طومار دریای مرده – ظاهر در آثار باستانی در بازار است.

موزه مقدس خریداری شده 16 از این قطعات از چهار فرد جمع خصوصی. سیزده از این منتشر شده بودند توسط یک تیم از دانشمندان در سال 2016 “برای ارائه جامع فیزیکی و متنی شرح قطعات” از تحلیلگران نوشت. “در زمان انتشار بدون آزمون علمی از موزه حرکت قطعات تا به حال انجام شده است.”

“پس از انتشار دانشمندان ابراز نگرانی رو به رشد در مورد صحت این قطعات است.”

را قانع کننده تقلبی محققان برآورد جعل پوشش تکه با “براق کهربا مواد… به احتمال زیاد پوست حیوانات چسب”.

جامع گزارش شد این محصول از شش ماه تلاش از جمله 3D میکروسکوپ طیف سنجی مادون قرمز و “energy dispersive X-ray تجزیه و تحلیل”.

بخشی از همان مجموعه در حال حاضر حذف شده از صفحه نمایش پس از تست در اکتبر 2018 آنها را به توان این را تکذیب می کند بیش از حد.

این قبلا تست شد و دستور داد بعد از محققان کتاب مقدس که به بررسی 13 از موزه قبلا unstudied قطعات وجود دارد گفت: یک “احتمال” است که تعدادی از آنها مدرن جعلی.

و این نخستین بار نیست که موزه صاحبان مواجه اند اختلاف است. در سال 2017, آقای سبز شرکت سرگرمی لابی پرداخت $3m fine (£2.3 m) و بازگشت هزاران نفر از موارد پس از وزارت دادگستری ایالات متحده را متهم به آن قاچاق مکشوفه از عراق است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de