باز ما زنده ماندن پرتاب به شک پس از لغو سیتی باز در واشنگتن دی سی

از سرگیری مردان ATP Tour بیشتر شده است با تاخیر و پس از سیتی باز در واشنگتن لغو شد که باید بالا بردن علامت سوال بر روی ما باز است.

این مسابقات با توجه به شروع در 13 اوت راه اندازی شد به پا زدن کردن مردان حرفه ای تور زیر تعلیق آن در ماه مارس است.

اما به علت فقر و عدم قطعیت در رابطه با بیماری همه گیر کوروناویروس از جمله مسافرت های بین المللی و محدودیت های زیادی ميزان عفونت در ایالات متحده این مسابقات کشیده شده است.

قرار می دهد که بیشتر شک بر روی ما باز است که قرار است به زودی در نیویورک در اوت 31.

وجود دارد یکی از مسابقات برنامه ریزی شده بود و قبل از آن – Western & Southern Open در همان سایت در اوت 20 – و ATP گفته است که در تماس نزدیک با United States Tennis Association (USTA) بیش مرحله بندی از این دو رویداد.

تعدادی از بازیکنان از جمله نواک جوکوویچ و رافائل نادال ابراز شک و تردید بیش از بازی در مرغزار فلاشینگ هر چند سرنا ویلیامز متعهد به در نظر گرفتن بخشی.

اما در حال حاضر ممکن است که کل آمریکا سخت-دادگاه نوسان می تواند از بین برود با از سرگیری در صفحاتی دوباره مرتب اروپایی خاک رس-دادگاه های نجومی در ماه سپتامبر.

سیتی باز رئیس علامت Ein گفت: در ATP Tour سایت: “پس از چند ماه از کار خستگی ناپذیر توسط تیم ما و همکاری نزدیک ما با بسیاری از سهامداران ما دل به اعلام کند که ما باید متاسفانه به تعویق انداختن 52 سیتی باز تا تابستان 2021.

“با تنها 23 روز باقی مانده تا شروع مسابقات وجود دارد بیش از حد بسیاری حل نشده خارجی و مسائل مختلف بین المللی از جمله محدودیت های مسافرتی و همچنین نگران سلامت و ایمنی روند که ما را مجبور به این تصمیم در حال حاضر در انصاف به بازیکنان ما تامین کنندگان و شرکای طوری که آنها می تواند به یقین در اطراف خود را برنامه ریزی است.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im