دادگستری آمریکا و دعوت از شاهزاده اندرو به صحبت کردن با ما’ پس از دستگیری Ghislaine ماکسول

دادستان در نیویورک گفت: آنها می خواهم شاهزاده اندرو به صحبت می کنند به آنها را پس از دستگیری از جفری اپستین کاردانی Ghislane ماکسول در قاچاق جنسی اتهامات عنوان شده علیه.

Ms ماکسول, انگلیسی مقتدر و دوست دختر سابق از خوار اواخر سرمایه دستگیر شد توسط FBI در یک شهر کوچک در نیوهمپشایر در روز پنج شنبه و تحت تعقیب به اتهام از جمله استخراج زیر سن قانونی دختران به سفر و از دروغ گفتن به محققان در مورد آن شد.

آدری اشتراوس اقدام آمریکا برای منطقه جنوبی نیویورک گفت که او “از آن استقبال شاهزاده اندرو در آینده به بحث با ما. ما می خواهیم به نفع خود بیانیه” اضافه کردن درهای خود را باز باقی می ماند.

او ادعا می کند Ms Maxwell, 58, بازی “نقش مهمی” در سوء استفاده جنسی از جزئی ، Ms ماکسول قبلا رد هر گونه دخالت و یا دانش اپستاین را به اتهام سوء رفتار جنسی.
ویرجینیا رابرتز عکس با شاهزاده اندرو و Ghislaine ماکسول در اوایل سال 2001.

این دستگیری می تواند پیامدهای قابل توجهی برای دوک یورک که گزارش شده است به معرفی اپستاین در سال 1999 توسط دوست خود خانم ماکسول.

دوک و Ghislaine

او مرکزی به اتهامات ساخته شده توسط ویرجینیا اندروز Giuffre که ادعا کرده بود که او مجبور شد به خواب با شاهزاده اندرو زمانی که او 17.

Ms Giuffre ادعا کرده او معرفی شد به دوک در Ms ماکسول لندن در ماه مارس سال 2001 با یک شرکت معروف عکس از دوک با بازوی خود را در اطراف این زن جوان گفت: به خود گرفته اند و طبقه بالا.

دوک گذشته شناخته شده به ملاقات خانم ماکسول در کاخ باکینگهام در تابستان 2019 دو هفته پس از دادگستری آمریکا اعلام کرد که آنها می خواستند به بازگشایی تحقیقات خود را به اپستاین.

دوک گفت: در Newsnight مصاحبه بود که آخرین بار او را در ارتباط با Ms ماکسول کسی که با او شده است دوستان برای دهه دعوت او به یک “ساده تیراندازی آخر هفته” در Sandringham و به شاهزاده بئاتریس را در جشن تولد 18 در قلعه ویندسور.

در ماه ژوئن دوک وکلا گفت که او تا به حال ارائه شده به صحبت می کنند به محققان “در حداقل سه نوبت در این سال” را متهم کرده که آنها را از “به دنبال تبلیغات به جای پذیرش کمک اتمام حجت”.
جفری اپستین مقتولین می رسند در دادگاه فدرال در نیویورک در سال 2019 از جمله آنی کشاورز حق و ویرجینیا Giuffre


اعتبار: بلومبرگ

در ماه نوامبر منابع آشنا با این مورد به تلگراف گفت خانم ماکسول هرگز دلالت دوک اگر او به مصاحبه توسط FBI بیش از اپستاین رسوایی.

Ms ماکسول را به جای اثبات دوک یورک را قاطعانه انکار همیشه داشتن یک رابطه جنسی با یک 17-year-old ‘برده’ قاچاق توسط دوست خود جفری اپستین ادعا شد.

اتهامات تازه

دادستان ها ادعا می کنند که خانم ماکسول استخدام مرتب و آزار قربانیان شناخته شده به کودکان به عنوان جوان به عنوان 14 و بخشی از قاچاق آنها را در سراسر امریکا و لندن و پاریس.

ویلیام Sweeney, دستیار مدیر اف بی آی در شهر نیویورک توصیف Ms ماکسول به عنوان “یکی از خائنانی در این مورد”.

محل اختفای او را به حال شناخته شده پس از دستگیری اپستاین در تابستان گذشته. برخی گزارش ها از پیشنهاد او بوده است پنهان شده در اسرائیل و یا فرانسه و یا حتی در حال محافظت شده توسط اف بی آی است.

“ما شده اند به نگه داشتن زبانه ها در خانم ماکسول نگهداری و اخیرا او slithered دور به یک ملک در نیوهمپشایر” آقای Sweeney گفت.

با توجه به unsealed کیفرخواست در دادگاه منطقه جنوبی نیویورک او رو به شش اتهام از جمله ترفند و توطئه برای جلب افراد زیر سن قانونی برای سفر به تعامل با غیر قانونی اعمال جنسی, حمل و نقل و توطئه برای حمل و نقل افراد زیر سن قانونی به قصد شرکت در, جنایی, فعالیت جنسی و دو فقره دروغ.

دادستان فدرال در دادگاه گفت مقالات او تا به حال “ترغیب کرده و باعث جزئی قربانیان برای سفر به اپستین اقامت در کشورهای مختلف” و ماکسول که خواهد کمک به خود “نظافت و انقیاد به سوء استفاده جنسی.”

دادستان متهم شده است که خانم ماکسول به خوبی آگاه بود از اپستاین اولویت به صورت جزئی و که او در نظر گرفته شده برای سوء استفاده جنسی آنها است.

اتهامات تاریخ بازگشت به 1994 و شامل سه unnamed قربانیان جوانترین آنها بود 14 هنگامی که او به اتهام ملاقات انگلیسی مقتدر است که از اواخر انگلیسی, رسانه های نجیب زاده رابرت ماکسول.

یکی از دختران مراجعه کننده به عنوان “قربانی 3” در کیفرخواست برای محافظت از هویت او بود گفته زیر سن قانونی که او مرتب و آزار در لندن بین سال 1994-1995. کیفرخواست مدعی است که خانم ماکسول “تشویق قربانی 3 به ماساژ به اپستاین.”

Ms ماکسول متهم شد توسط بسیاری از زنان از استخدام آنها به اواخر سرمایه ماساژ, که در طی آن تحت فشار بودند و به جنسیت. کسانی که اتهامات تا به حال هرگز منجر به اتهامات جنایی.

‘منتظر این روز’

جنیفر Araoz یک زن که می گوید اپستاین raped او در نیویورک عمارت در سال 2002 زمانی که او 15 گفت: او می ترسید سرمایه را حلقه ای از توطئه گران برای سال.

“در حال حاضر که حلقه گرفته شده است, من می دانم که من نمی تواند صدمه دیده است دیگر” او در بیانیه ای گفت. “روز به روز من باید منتظر اخبار ماکسول که دستگیر شده و پاسخگوی اعمال او است. دستگیری او یک گام در این جهت و آن را واقعا بدان معنی است که سیستم عدالت را فراموش نمی کند در مورد ما.”

لیزا بلوم که نشان دهنده یکی از Ms ماکسول شاکیان به تلگراف گفت روز پنج شنبه او برطرف شد به شنیدن از او “دیر دستگیری” برای او “بی رحمانه” اقدامات است.

“Ghislaine ماکسول, وحشیانه, بی رحمانه و دستکاری رفتار باعث شد من مشتری فوق العاده ای درد” خانم بلوم گفت.

“ما او را تحسین دیر دستگیری امروز. همه دیگران متهم را قادر می سازد جفری اپستین predations باید به عدالت به ارمغان آورد به عنوان به خوبی.”

اپستاین گزارش شده است که کشته های خود را در سلول زندان خود را در نیویورک در ماه اوت گذشته در حالی که در انتظار محاکمه در قاچاق جنسی اتهامات عنوان شده علیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de