ما دادستان ها می گویند چینی محقق است فرار از دستگیری در سان فرانسیسکو کنسولگری

اف بی آی معتقد است که یک پژوهشگر چینی متهم به تقلب ویزا برای مخفی کردن وابستگی نظامی چینی شده است پر از سوراخ در چینی کنسولگری در سان فرانسیسکو برای یک ماه با توجه به دادگاه براده.

براده در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در سان فرانسیسکو گفت که خوان تنگ که مشغول به کار در دانشگاه کالیفرنیا در دیویس به دروغ ادعا کرد او درخواست ویزا که او تا به حال نه در خدمت ارتش چین.

اما محققان دریافتند عکس از او در یک زندان نظامی و کشف او تا به حال مشغول به کار به عنوان یک محقق در چین نیروی هوایی ارتش دانشگاه علوم پزشکی.

دفتر تحقیقات فدرال در مورد سوال خود را در تاریخ 20 ژوئن و پس از آن او رفت و به کنسولگری جایی که اف بی آی معتقد است او باقی مانده است.

او به اتهام تقلب ویزا در ژوئن 26. ما اجرای قانون نمی تواند وارد یک سفارتخانه یا کنسولگری مگر اینکه دعوت و برخی مقامات بالا مانند سفیران باید مصونیت دیپلماتیک.

چینی کنسولگری در سان فرانسیسکو و تانگ نمی تواند بلافاصله نظر رسیده. وزارت امور خارجه ایالات متحده نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

اخبار, اولین گزارش Axios می آید به عنوان چین-آمریکا شعله ور شدن تنش با ایالات متحده به چین 72 ساعت برای بستن کنسولگری خود را در هوستون در میان اتهامات جاسوسی.

دادستان استدلال کرده اند در برابر وثیقه برای دیگر پژوهشگر چینی چن آهنگ نیز دستگیر و برای ویزا تقلب. آهنگ کار کرده و در دانشگاه استنفورد انجام پژوهش های عصبی دادگاه براده گفت.

دادگاه براده همچنین ذکر است دو نفر دیگر به تازگی به اتهام محققان چینی که مشغول به کار در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو و دانشگاه دوک است.

اف بی آی هشدار داده دانشگاه برای سال مورد خطر سرقت مالکیت معنوی توسط محققان خارجی و ایالات متحده را افزایش محدودیت های ویزای دانشجویی به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de