آمریکا و روسیه مزدوران گذاشته معادن زمین در لیبی

ارتش ایالات متحده روز چهارشنبه متهم روسیه در حمایت از مزدوران شرق لیبی نیروهای کاشت مین در اطراف پایتخت طرابلس در خلاف سازمان ملل متحد تحریم تسلیحاتی در لیبی آخرین نشانه ای از چگونه دخالت خارجی است تشدید جنگ است.

آمریکا و آفریقا فرمان گفته است: “تایید عکاسی شواهد نشان می دهد[ing] یکسره قرار می گیرد تله و میادین مین اطراف حومه طرابلس را به سرت از اواسط ماه ژوئن” که آن را منسوب به مسکو حمایت واگنر گروه نظامی خصوصی شرکت.

“تصاویر و اطلاعاتی ارزیابی نشان می دهد که چگونه روسیه همچنان به دخالت در امور لیبی. واگنر گروه بی پروا استفاده از مین و تله های بمب گذاری شده در حال آسیب رساندن به غیر نظامیان بی گناه” گفت: Rear Admiral هایدی برگ AFRICOM مدیر هوش.

وجود دارد هیچ پاسخ فوری از مسکو است که بارها و بارها رد دخالت در لیبی و یا واگنر که AFRICOM می گوید 2000 مزدوران در لیبی.

در آوریل روسیه را رد کرد و اتهامات AFRICOM که آن را به حال مستقر 14 Mig-29s مبارزان به لیبی برای حمایت از روسیه کمک مزدوران شرق قدرتمند خلیفه Haftar.

آخرین اتهام یک روز پس از رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توافق طی یک تماس تلفنی به همکاری نزدیک تر به “ترویج ثبات پایدار در لیبی” با توجه به انتخابات ریاست جمهوری.

ترکیه و آمریکا هر دو از حمایت سازمان ملل متحد به رسمیت شناخته شده و دولت توافق ملی در طرابلس در حالی که روسیه و امارات متحده عربی و مصر حمایت Haftar که کنترل های کلیدی نفت لیبی امکانات و می گوید او در حال مبارزه با “تروریسم”.

ترکیه حمایت نظامی به GNA فعال آن برای دفع Haftar را 14 ماه تهاجمی برای به دست گرفتن طرابلس که سقوط ماه گذشته با نیروهای خود را خارج از حومه پایتخت.

از آن پس هر دو طرف شده است بسیج در سراسر مرکزی شهر ساحلی سرت زادگاه دیرین دیکتاتور Moammar Gadhafi که مرگ در سال 2011 قیام ناتو مورد حمایت طریقی سال از هرج و مرج در این کشور است.

تصرف سرت اجازه می دهد طرابلس نیروهای خود را برای پیشبرد در لیبی اصلی نفت اما در ماه گذشته Haftar متحد مصر را تهدید به اعزام نیروهای اگر استراتژیک شهر مورد حمله قرار گرفت.

روز دوشنبه شرقی مجلس در تراز وسط قرار دارد با Haftar گفت: این امر حمایت مصر مداخله.

لیبی و مصر باید با هم کار کنند به طبرق مجمع گفت: “برای تضمین اشغالگر را شکست و مشترک ما حفظ امنیت ملی” در برابر “خطرات ناشی از اشغال ترکیه”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net