سناتور ریچارد با مته سوراخ کردن ‘ریخته سهام به ارزش $1.6 m با وجود اطمینان عمومی در مورد کوروناویروس’

تلگراف | No comments

جمهوری خواه رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا ریخته سهام و هشدار داد اهداکنندگان از یک فاجعه قریبالوقوع در فوریه حتی به کاخ سفید بازی کردن coronavirus تهدید ایالات متحده آمریکا رسانه ها گزارش کرده است.

سناتور ریچارد با مته سوراخ کردن که تقریبا روزانه جلسات از جامعه اطلاعاتی ایالات متحده در تهدید به کشور خود نوشت: در فاکس نیوز سایت در تاریخ 7 فوریه که دولت آمریکا بود “بهتر و آماده تر از همیشه” برای Covid-19 اطمینان آمریکایی ها که آنها به خوبی محافظت می شود.

این گزارش به احتمال زیاد خواهد شد اضافه کردن سوخت به اتهاماتی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ما را رهبری می دانستند از این تهدید جدی اما با تاخیر عمل که می توانست پیشتر از گسترش عفونت است. آمریکا بیش از 14,000 موارد و 205 مرگ و میر.

همانطور که آقای ترامپ بارها و بارها گفت که این ویروس نمی خواهد آمار ما سخت در فوریه 13 Mr بورر و همسرش به طور ناگهانی به فروش می رسد حداقل $582,000 (حدود £500,130) و تا آنجا که 1.6 میلیون دلار در سهام با توجه به Marketplace که ذکر مالی براده.

و دو هفته پس از آن در همان روز که آقای تهمت بود گفتن که 15 مورد گزارش شده می تواند ما را به اوج کارولینای شمالی سناتور گفت: خصوصی جمع اهداکنندگان ثروتمند که کروناویروس یک تهدید بود مانند 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی که ده ها کشته و میلیون ها نفر با توجه به رادیوی عمومی ملی.

NPR به دست آمده از یک ضبط که در آن آقای بورر گفت: اهدا کنندگان است که آنها باید محدود کردن سفر خود را 15 روز قبل از آقای ترامپ شوکه کشور با ممنوعیت ورود از اروپا است.

“یک چیز وجود دارد که من می توانم به شما بگویم در مورد این: آن است که بسیار تهاجمی تر در انتقال آن از هر چیز که ما را دیده اند در تاریخ اخیر گفت:” در ضبط.

“این است که احتمالا بیشتر شبیه به سال 1918 بیماری همه گیر.”

به عنوان رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا آقای بورر دریافت مقدار از همان گزارش روزانه در تهدید برای کشور است که کاخ سفید می شود و بنابراین او می شده اند آگاه از دولت داخلی پیش بینی.

در فوریه 26 روز قبل از Mr با مته سوراخ کردن ملاقات کنندگان آقای ترامپ گفت: آمریکا: “ما قصد داریم بسیار قابل ملاحظه ای پایین نیست” در شماره آلوده.

روز بعد رئیس جمهور اعلام کرد: “آن را به ناپدید می شوند. یک روز آن را مانند یک معجزه آن ناپدید خواهد شد.”

Mr با مته سوراخ کردن یک جمهوری خواه کهنه سنا که بازنشسته است و در ماه ژانویه در دفاع از اقدامات خود و به نام NPR مقاله “تلخیص سبک ضربه قطعه” که “آگاهانه و غیر مسئولانه تحریف” سخنان خود به اهدا کنندگان.

“پیام من به اشتراک گذاشته شده با ترکیبات یکی از مقامات بهداشت عمومی خواست همه ما به توجه به (این) coronavirus گسترش افزایش: آماده می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>