ما در فدراسیون فوتبال نظر خود را تغییر سیاست بیش از بازیکنان ایستاده در طول سرود ملی

ما در فدراسیون فوتبال به هیئت مدیره گزارش شده که در نظر بگیرید در حال تغییر سیاست خود را که می گوید بازیکنان باید ایستادن هنگام پخش سرود ملی.

پس از مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که در بازداشت پلیس به USSF هفته گذشته منتشر شد بیانیه ای گفت آنها “متحد علیه نژادپرستی” هر چند برخی استدلال می کنند این در تضاد با موضع خود را بیش از بازیکنان معترض در طول سرود ملی.

در سال 2016 آمریکا زنان بازیکن تیم ملی مگان Rapinoe kneeled در طول سرود ملی در دیدار مقابل تایلند به عنوان یکی از اولین ورزشکاران برای پیوستن به NFL چهارم-بازگشت khezri در اعتراض به خشونت پلیس و نژادی و نابرابری.

این USSF در پاسخ به او اعتراض با اجرای قوانین خاص است که او را متوقف از انجام این کار دوباره. سیاست 604-1 است که تاثیرات آن در سال 2017, می گوید: “همه افراد به نمایندگی از فدراسیون تیم ملی باید ایستاده با احترام در طول بازی از سرودهای ملی در هر رویداد است که در فدراسیون نشان داده شده است”.

با توجه به ESPN هر چند بدن حاکم بنا به گزارش رسیده به نام یک نشست ویژه برای سه شنبه — در خواست USSF جمهور سیندی Parlow مخروطی برای رسیدگی به این سیاست.

تظاهرات در آمریکا و در سراسر جهان در دو هفته پس از فلوید مرگ را دیده اند و هزاران نفر را به خیابان ها به نام Black Lives Matter جنبش و بسیاری از ورزشکاران باید خود را ابراز حمایت عمومی است. Rapinoe هفته گذشته با امضا نامه ای سرگشاده خواستار دولت های محلی به پلیس پال خواستار قطع بودجه دولت, بودجه, در حالی که تیم و کریستال دان توصیف نژادی كليشه اي او تجربه کرده بود به عنوان یک فوتبالیست در کانال های اجتماعی.

این USSF آشکار قصد دارد به تجدید نظر در سیاست های خود را می آید پس از NFL کمیسر راجر Goodell گفت: در هفته گذشته گفت: لیگ فوتبال آمریکایی بوده است اشتباه نیست برای گوش دادن به بازیکنان هر چه زودتر در تظاهرات علیه تبعیض نژادی: “ما لیگ ملی فوتبال اعتراف ما در اشتباه بودند برای گوش دادن به بازیکنان NFL زودتر و تشویق همه بازیکنان به صحبت کردن و اعتراض مسالمت آمیز. ما لیگ ملی فوتبال بر این باورند که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

زمانی که Kaepernick شروع اعتراض خود را در سال 2016 که تعدادی دیگر از بازیکنان در این لیگ پیوست Goodell گفت که او “موافق نیست” با سه ماهه پشت زانو. Kaepernick بازی کرده است و در لیگ پس از او تصمیم گرفتند قرارداد خود را با San Francisco 49ers پس از زانو زدن در طول سرود ملی در هر بازی از فصل 2016-17.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im