وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo می گوید شده است وجود دارد “بسیار مهم دستیابی به موفقیت در” مذاکرات صلح با طالبان در روزهای اخیر.

وزیر دفاع علامت Esper زودتر گفت: آنها تا به حال “مذاکره یک پیشنهاد” برای یک هفته کاهش خشونت.

دو طرف باید مدت طولانی است که درگیر در مذاکرات با هدف پایان دادن به 18 سال جنگ در افغانستان است.

اما آنها شده اند مملو از چالش است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد مذاکرات “مرده” در ماه سپتامبر.

در روز پنج شنبه آقای Pompeo گفت: رئیس جمهور به ما داده بود و رفتن به آینده را برای بیشتر شد. او مورد ستایش قرار داد اخیر پیشرفت اما گفت: مذاکرات پیچیده شد و قرارداد صلح تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است رسیده است.

“ما امیدواریم که ما می تواند رسیدن به محل که در آن ما می تواند کاهش قابل توجهی در خشونت نه تنها بر روی یک تکه کاغذ” او گفت:. “اگر ما می توانیم وجود دارد و ما می توانیم نگه دارید که وضعیت در حالی که ما ممکن است قادر به شروع این بحث جدی است که همه افغان ها در یک میز نشسته, پیدا کردن یک آشتی واقعی.”

نظرات خود را پس از Mr Esper به خبرنگاران گفت: در مورد پیشنهاد “هفت روز کاهش خشونت”.

“ما گفت: در تمام طول که اگر نه تنها راه حل در افغانستان یک توافق سیاسی. پیشرفت در این جبهه و ما باید بیشتر به گزارشی که به زودی” او گفت:. “این خواهد بود مستمر evaluative روند که ما رفتن به جلو – اگر ما رفتن به جلو.”

اطلاعات بیشتر در مورد هنگامی که بخشی از بس راه اندازی شد آغاز شد و بلافاصله روشن نیست اما طالبان رسمی به خبرگزاری فرانسه گفت خبرگزاری که این گروه آغاز خواهد شد یک “کاهش خشونت” در روز جمعه.

آقای ترامپ ساخته شده است که خروج نیروهای نظامی آمریکا از افغانستان یک کلید سیاست خارجی هدف. برخی از 13,000 آمریکا نیروهای باقی مانده در افغانستان پس از ما مداخله برای سرنگونی طالبان در سال 2001 است.

ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟

در دسامبر 2018 طالبان اعلام کردند که دیدار با مقامات آمریکایی سعی کنید برای پیدا کردن یک “نقشه راه صلح”. اما داعش همچنان به امتناع از برگزاری رسمی مذاکرات با دولت افغانستان آنها را رد کرد که آمریکا “عروسک”.

پس نه دور از طالبان و آمریکا در قطر دو طرف به نظر می رسید به یک توافق است. واشنگتن بالا مذاکره کننده اعلام کرد در ماه سپتامبر است که به ما خواهد برداشت 5,400 نیروهای نظامی از افغانستان در طی 20 هفته به عنوان بخشی از یک توافق “در اصل” با طالبان.

اما روز بعد آقای ترامپ گفت: مذاکرات “مرده” پس از گروه های شبه نظامی بستری برای کشتن یک سرباز آمریکایی.

“آنها فکر می کردند که آنها تا به حال برای کشتن مردم خود را در کمی بهتر مذاکره موقعیت” او به خبرنگاران گفت: خواستار این حمله را “یک اشتباه بزرگ”.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در ماه های پس از معامله سقوط وجود دارد تا کنون هیچ اجازه دهید تا در مبارزه با. طالبان هشدار داده است که ما را “از دست دادن بیشتر” با لغو شد.

اطلاعیه توسط آمریکا روز پنج شنبه پس از رئیس جمهور اشرف غنی گفت که او تا به حال مطلع شده است از “پیشرفت قابل توجه” در این مذاکرات که دولت او در درگیر نیست.

چه پس زمینه به افغانستان جنگ ؟

طالبان و یا “دانش آموزان” در پشتو زبان پدید آمده در هرج و مرج است که به دنبال خروج نیروهای شوروی از افغانستان در سال 1989.

آنها در زمان کابل در سال 1996 و مسئول بسیاری از این کشور در عرض دو سال تمرین خود را تند و تلخ نسخه از شریعت یا قانون اسلامی.

جنگ افغانستان آغاز شد زمانی که ما راه اندازی حملات هوایی یک ماه پس از حملات 11 سپتامبر 2001 و پس از طالبان حاضر به دست مرد پشت آنها – اسامه بن لادن است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

به ما ملحق شد توسط یک ائتلاف بین المللی و طالبان به سرعت برداشته شد از قدرت است. آنها تبدیل به یک نیروی شورشی و ادامه داد مرگبار حملات بی ثباتی پس از آن افغانستان دولت.

ائتلاف به پایان رسید آن ماموریت جنگی در سال 2014 ماندن تنها به آموزش نیروهای افغان. اما ما همچنان خود را کوچک پشت عملیات نظامی از جمله حملات هوایی.

در همین حال طالبان ادامه داده است برای به دست آوردن شتاب. در سال 2018 بی سی در بر داشت آنها فعال بودند در سراسر 70 درصد از افغانستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nethec.su