آمازون است teaming تا با محققان بودجه توسط شرکت مایکروسافت-بیل گیتس بنیانگذار شرکت به بلند کردن و تحویل coronavirus کیت های آزمایش.

بنیاد گیتس-حمایت سیاتل Coronavirus ارزیابی شبکه (اسکن) است که یادگیری چگونه عفونت گسترش می یابد.

آن را شامل جمع آوری بینی سواب برای ردیابی ویروس در میان ساکنان سیاتل شهرستان کینگ در واشنگتن است.

آمازون مراقبت های غول خرده فروشی کارمند مراقبت های پزشکی بازوی در حال حاضر کمک به تحویل کیت.

پادشاه شهرستان یکی از نقاط سخت ترین آمار شیوع در ایالات متحده است.

اسکن یک گروه پزشکی بهداشت عمومی و سازمان های تحقیقاتی در تلاش است برای پیدا کردن چگونه عفونت در حال گسترش در نقاط مختلف جامعه با هدف به دیدن چگونه شیوع است به احتمال زیاد به توسعه است.

آمازون مراقبت کمک خواهد کرد این کار با ارائه کیت های تست به خانه های مردم و سپس چیدن آنها را برای محققان است.

اگر این ویروس شناسایی شده شرکت کنندگان را پس از آن قرار داده می شود در ارتباط با بهداشت و درمان کارگران است.

“ما سپاسگزار بود احاطه شده توسط یک جامعه قوی و بهداشت عمومی بهداشت جهانی و رهبران علمی و مشتاق به اهرم آمازون مراقبت از زیرساخت های لجستیک و قابلیت پشتیبانی از این محلی تلاش” آمازون سخنگوی گفت.

این همکاری می تواند کمک به بهبود coronavirus تست در ایالات متحده آن را به عنوان وقفه و پشت کشورهای دیگر در مردم برای بررسی ویروس.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در روز دوشنبه گزارش داد 33,453 موارد coronavirus در کشور است. که افزایش 18,185 موارد از آن قبلی تعداد در حالی که مرگ و میر تقریبا دو برابر شده و به 400.

بنیاد بیل و ملیندا گیتس همراه با پژوهش موسسه خیریه خوش آمدید و مسترکارت تاثیر خیریه باید متعهد $125m بود (£107m) در بودجه به توسعه درمان برای coronavirus.

در اوایل این ماه آقای گیتس اعلام کرد او در پله پایین از مایکروسافت هیئت مدیره به تمرکز بر روی بشردوستانه خود را در تلاش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de