آمریکا اعلام کرده است در حال گسترش آن محدودیت در مهاجرت شامل شش کشور است.

مردم از نیجریه و اریتره و سودان تانزانیا قرقیزستان و میانمار در حال حاضر خواهد شد مسدود شده و از به دست آوردن نوع خاصی از ویزا.

مردم را از این کشورها هنوز هم قادر خواهد بود به بازدید از ایالات متحده.

یک مقام رسمی گفت: اقدامات جدید حاصل از شکست با شش کشور برای دیدار با ما امنیت و اطلاعات-های استاندارد.

“این کشورها در بیشتر قسمت ها می خواهند به تواند مفید باشد اما برای انواع دلایل مختلف به سادگی موفق به دیدار با کسانی که حداقل مورد نیاز است که ما گذاشته” اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ به خبرنگاران گفت: در روز جمعه.

  • ما برای گسترش ممنوعیت سفر می گوید: مغلوب ساختن پیشی جستن
  • چه تهمت ممنوعیت سفر?

او گفت که مقامات با این کشور در تقویت امنیت خود نیاز به کمک به آنها را خاموش لیست.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای اولین بار معرفی ممنوعیت سفر در سال 2017. آن را در حال حاضر بسته ما مرزها به شهروندان از هفت کشور با اکثریت مسلمان.

آیا قوانین جدید ؟

به ما گفت: آن را به حالت تعلیق در صدور ویزا که می تواند منجر به اقامت دائم برای اتباع نیجریه و اریتره قرقیزستان و میانمار.

سودان و تانزانیا اتباع دیگر خواهد بود و مجاز به درخواست برای “تنوع” ویزا که در دسترس هستند از طریق قرعه کشی به متقاضیان از کشورهایی با نرخ مهاجرت پایین به ایالات متحده است.

Mr گرگ گفت: غیر از ویزای مهاجرت داده شده به مردم به صورت موقت باقی می ماند – از جمله بازدید کنندگان آن انجام کسب و کار و یا افرادی که به دنبال درمان های پزشکی را نمی توان نهفته در قوانین جدید.

جدید ملیت رو ویزا محدودیت نیجریه حساب برای مهاجرت به آمریکا.

وزارت امور خارجه ایالات متحده صادر شده در مورد 7,900 ویزای مهاجرت به نیجریه در سال مالی 2018 آغاز شد که در ماه اکتبر 2017.

سه نفر از این کشور محدودیت هایی رو به رو – قرقیزستان نیجریه و سودان – دارای اکثریت جمعیت مسلمان در حالی که اریتره و تانزانیا را ملاحظه مسلمان اقلیت.

چه سفر بان?

آقای ترامپ امضا برانگیز ممنوعیت سفر فقط هفت روز پس از مصرف در ژانویه 2017 با این استدلال آن را حیاتی برای محافظت از آمریکایی ها.

این ممنوعیت در ابتدا حذف شدند مردم از هفت اکثریت کشورهای مسلمان اما لیست اصلاح شد پس از یک سری از دادگاه چالش است.

آن را در حال حاضر محدود شهروندان, ایران, لیبی, سومالی, سوریه, یمن, ونزوئلا و کره شمالی.

در حالی که دولت به حالت تعلیق در اکثر مهاجر و غیر مهاجر ویزا به متقاضیان از این کشورها استثنا در دسترس برای دانش آموزان و کسانی که با “قابل توجه مخاطبین” در ایالات متحده است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im