تعداد مدعیان بیکاری رکورد

تعدادی از آمریکایی ها برای پر کردن بیکاری تا رسید به یک رکورد بالا به عنوان اقتصاد می رود به مستند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

حدود 3.3 میلیون نفر ثبت نام به ادعای مزایای بیکاری در هفته منتهی به 21 مارس, با توجه به وزارت کار داده است.

که تقریبا پنج برابر بیشتر از رکورد قبلی از 695,000 مجموعه در سال 1982.

عجله ضعف بسیاری از ادارات دولتی دست زدن به ادعا و حاکی از یک پایان ناگهانی به یک دهه از گسترش است.

تغییر می آید به عنوان مقامات در کشورهای در سراسر کشور نزدیک رستوران, کافه سینما, هتل ها و سالن های ورزشی در تلاش برای کند کردن روند گسترش ویروس. ماشین, شرکت متوقف شد تولید و سفر هوایی به طور چشمگیری کاهش یافته. با توجه به اقتصاددانان یک پنجم نیروی کار ایالات متحده آمریکا است که در برخی از قالب مستند.

تحلیلگران گفت: این وضعیت می تواند حتی بدتر از اطلاعات در حال حاضر نشان می دهد با توجه به گزارش این ماجرا تماس با خطوط و توفنده دولت وب سایت. برخی از انواع کارگران مانند افراد مشغول به کار پاره وقت آیا واجد شرایط نیست.

“من نوشتن در مورد اقتصاد ایالات متحده … از سال 1996 و این تنها بدترین نقطه داده من دیده ام تا کنون گفت:” ایان Shepherdson اقتصاددان ارشد از پانتئون اقتصاد است.

در سراسر کشور این ارقام نزدیک به پنج برابر بالاتر از بدترین نقطه از بحران مالی 2008.

در ایلینوی هفتگی مدعیان افزایش 10 برابر شده است. آنها بیش از quintupled در نیویورک و بیش از سه برابر شده در کالیفرنیا است که در میان اولین و بزرگترین متحده به اعمال محدودیت. اثرات حتی بیشتر چشمگیر در کشورهای کوچکتر.

در حالی که برخی از خرده فروشان مانند خارج شده و آمازون اعلام کرده اند برنامه ای برای استخدام اقتصاددانان گفت که نمی خواهد تا برای شغل از دست داده است. به عنوان درآمد تبخیر آسیب اقتصادی است به احتمال زیاد به گلوله برفی از هزینه های مصرف کننده حساب برای اکثریت ما اقتصاد است.

“هنگامی که خطرات اطراف ویروس تصویب آن را نمی خواهد فقط آسان به تلنگر سوئیچ و اشتغال بازگشت به قبل از بحران سطح” جوزف Brusuelas اقتصاددان ارشد در RSM در توییتر نوشت. “این است که چگونه این است که رفتن به محل کار و نیاز به کمک های بیشتر.”

در واشنگتن کنگره است که انتظار می رود به تصویب بیش از $2tn (£1.7 tn) محرک لایحه که شامل پرداخت های مستقیم از 1200 دلار (£999) برای بزرگسالان و گسترش مزایای بیکاری و تامین مالی برای صنایع از جمله شرکت های هواپیمایی. فدرال رزرو نیز گرفته است اقدامات بی سابقه ای برای تقویت اقتصاد است.

اما حتی با چنین اقدام تیز انقباض اقتصادی اجتناب ناپذیر است گفته تحلیلگران. کاهش درآمد کارگران به ویژه آسیب پذیر به عنوان مستند نیروهای خرده فروشان مواد غذایی در رسانه ها و دیگر پایین دستمزد کارفرمایان برای کاهش و یا نزدیک.

آقای Shepherson گفت که او انتظار دارد برای دیدن نرخ بیکاری افزایش حداقل 6.5% مدت کوتاهی نزدیک به دو برابر قبل از رای دادن – و در ادامه به تسریع در ماه های آینده.

“تغذیه اقدام و اقدامات مالی تنها می تواند به بهبود درد و ما همچنان نگران است که دومی ندارد و در عین حال در یک مقیاس کافی” آقای Shepherdson نوشت.

ایالات متحده نرخ بیکاری در ماه فوریه بود معلق در هوا در نزدیکی پایین تاریخی در 3.5%. به تازگی به عنوان سه هفته پیش تعدادی از مدعیان بود و تنها در مورد 210,000 رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود trumpeting بازار کار سلامت در توییتر.

آقای ترامپ ساخته شده است که قدرت اقتصاد سیاسی خود را کارت به تازگی گفت که او می خواهد به شل محدودیت در فعالیت به عنوان اوایل به عنوان در ماه آینده.

اما دولت و مقامات محلی نگران افزایش موارد ممکن است تصمیم به دنبال دولت فدرال به عنوان تعدادی از موارد همچنان به افزایش است. ما تا به حال بیش از 69,000 موارد به عنوان پنج شنبه.

در یک مصاحبه تلویزیونی در روز پنج شنبه فدرال رزرو صندلی جروم پاول گفت: “اول منظور از کسب و کار خواهد بود به گسترش ویروس را تحت کنترل و سپس از سرگیری فعالیت های اقتصادی”.

“هر چه زودتر ما را از طریق این دوره و دریافت این ویروس را تحت کنترل هر چه زودتر بهبود می آمد…ما می دانیم که فعالیت های اقتصادی کاهش خواهد یافت و احتمالا قابل ملاحظه ای در سه ماهه دوم اما من فکر می کنم بسیاری از انتظار می رود و من انتظار می رود فعالیت های اقتصادی به سر و عقب حرکت می کند تا در نیمه دوم سال,” او گفت:.

آخرین میزان بیکاری در آمریکا تعداد پیش بینی می شود فاجعه بار است. واقعی مجموع 3.3 میلیون و معلوم بود و حتی بدتر از حد انتظار است.

شکستن رکورد مقدار نشان دهنده یک اقتصاد ایالات متحده قرار داده و به deep-freeze تقریبا یک شبه. دولت-دستور shutdown نشده فقط توقیف کسب و کار به طور موقت آن را vaporised مشاغل میلیون ها نفر از آمریکایی ها – بسیاری از آنها به ویژه آسیب پذیر ساعتی کارگران خدمات زندگی می کنند که paycheque به paycheque.

بازار سهام سقوط آزاد و گزارش های اولیه از اخراج پیش بینی پنجشنبه گریم اخبار باعث کنگره به سادگی بزرگترین-همیشه بسته کمک های که به تصویب سنای آمریکا چهارشنبه شب. این آزمون در حال حاضر خواهد شد که آیا چند تریلیون دلار امداد انجام خواهد شد به اندازه کافی به سرعت به اندازه کافی به stanch خونریزی.

آنچه روشن در این نقطه, اما, فیزیکی, بیماری است که دچار ده ها هزار نفر از آمریکایی ها و رو به رشد خواهد بود همراه با یک بیماری اقتصادی است که اثرات منفی بر زندگی میلیون ها نفر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net