خروج آمریکا از که می تواند باعث گسترده تر خروج کارشناسان بهداشت و درمان ترس

در حال رشد وجود دارد ترس است که ایالات متحده تصمیم به شکستن روابط با سازمان بهداشت جهانی می تواند باعث گسترده تر خروج و تضعیف همکاری جهانی فراتر از زمان بیماری همه گیر کوروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور رسمی به اطلاع سازمان ملل متحد است که آن را بیرون بکشد از این که در روز سه شنبه باعث گسترده محکومیت از کارشناسان که هشدار داده که این حرکت نشانه ای از “پایان دوران ایالات متحده بهداشت جهانی رهبری”.

اما وجود دارد که این تصمیم می تواند به تحریک دولت های دیگر که رهبران تراز وسط قرار دارد با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست های پوپولیستی مانند رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro به ترک سازمان است.

“من فکر نمی کنم ما در پایان برداشت از این که” دکتر کلر Wenham, دستیار استاد در بهداشت جهانی سیاست در مدرسه اقتصاد لندن گفت: تلگراف. “است Bolsonaro رفتن به جلو و برزیل ؟ که کشورهای دیگر ممکن است به دنبال کت و شلوار به دلیل پوپولیستی صورت گیرد ،

“یا شاید بیشتر pertinently – ما نمی دانیم که چه چیزی اتفاق می افتد در پشت صحنه. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممکن است با گفتگو با دولت او وجوه از طریق این طرح [رئیس جمهور در بيمارستانها] برای مثال می گویند ما به شما این پول به طور مستقیم اگر شما بیرون است.”

Dr Wenham گفت که این برداشت را “ماندگار پیامدهای فراتر از coronavirus” fragmenting همکاری های بین المللی و تغییر نفوذ و دور از ما – به خصوص که این کشور در نظر گرفته شده است به رفتار همه گیر بد.

“ما خروج از کسی است که یک اشتباه” اضافه شده تام Tugendhat یک نماینده محافظه کار مجلس و رئیس کمیته امور خارجی. “این است که بهداشت عمومی قدرت های جهان در فقیرترین و بسیاری از شما در حال حاضر ببینید ما به عنوان کمتر قابل اعتماد و کاهش نفوذ آن است.”

جو بایدن آمریکا از حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری گفته است که اگر او برنده انتخابات در ماه نوامبر او را بازگرداندن بودجه به چه کسی است.

پروفسور دیوید Heymann, بیماری های عفونی متخصص در لندن دانشکده بهداشت و طب گرمسیری و سابق که دستیار کارگردان گفت: کشورهای دیگر در حال حاضر به “شدت” برای پر کردن مالی از درجه اعتبار ساقط.

آمریکا خروج را ترک کمبود بودجه در حدود $426m در یک سازمان است که در حال حاضر در عمل در بودجه بند کفش از حدود 2.4 میلیارد دلار در سال است. در مقایسه با NHS بودجه سالانه تقریبا £130bn در حالی که مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری اجرا می شود در حدود 6.5 میلیارد دلار در سال است.

صحبت در چتم هاوس رویداد روز چهارشنبه – که Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل که از جیبش در آخرین لحظه به دلیل “یک سری از جلسات دیپلماتیک” مربوط به خروج آمریکا – پروفسور Heymann خاص آلمان به عنوان یک نیروی افزایش در سلامت عمومی است.

ماه گذشته در آلمان وزیر بهداشت ینس Spahn اعلام کرد این کشور متعهد خواهد شد بیش از €500 متر (£450m) به این که در این سال. در همان کنفرانس مطبوعاتی فرانسه گفت: این امر متعهد اضافی €140.

روز چهارشنبه آقای Spahn گفت: ما تصمیم گرفت یک “شکست برای همکاری های بین المللی” و گفت: اروپا کار می کنند به اصلاحات در آژانس سلامت سازمان ملل متحد.

Dr Wenham گفت که کشورهای اسکاندیناوی و کانادا و استرالیا بودند به احتمال زیاد به ارائه اضافی بودجه در موعد توجه به این که این دولت پا در زمانی که سلامت زنان سازمان از دست داد بودجه زمانی که آقای ترامپ معرفی “جهانی بدون قانون” در سال 2017.

اما چین نیز ممکن است امکان استفاده از جای خالی سمت چپ توسط ما – در طول این همه گیر این است که تبدیل شدن به یک پروکسی در میدان جنگ برای قدرت و مبارزه بین دو ابرقدرت.

یورگن Hardt یک سیاست خارجی سخنگوی آنگلا مرکل صدراعظم آلمان مرکز-راست ائتلاف گفت که خروج آمریکا خسارت آمریکا و غرب منافع استراتژیک فقط به عنوان چین شده است در نظر گرفتن نقش بیشتر در نهادهای بین المللی.

“به عنوان بزرگترین کمک کننده تا کنون ما برگ یک خلاء” آقای Hardt گفت. “این قابل پیش بینی است که چین بالاتر از همه سعی خواهد کرد به پر کردن این خلاء خود را. که بیشتر خواهد شد پیچیده اصلاحات لازم در سازمان,” او گفت:.

لارنس Gostin دانشکده مدیر در جورج تاون را اونیل موسسه ملی و جهانی سلامت قانون در توئیتر خود نوشت: “می تواند وجود داشته باشد هر برندگان از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک طرفه تهدید به خروج از چه کسی؟”

“روشن است که بازنده ایالات متحده آمریکا که از دست دادن نفوذ جهانی با شهروندان ما کمتر امن و مطمئن است. همچنین ممکن است یک برنده چین است که می تواند کمک به پر کردن شکاف در آمریکا از دست دادن رهبری,” او گفت:.

پروفسور Gostin یکی از 750 ما بهداشت عمومی رهبران به امضای نامه ای در هفته گذشته اصرار کنگره برای جلوگیری از خروج. در حالی که قانون اساسی خود را شامل نمی شود یک چارچوب برای چه عضو ترک کنگره با تصویب یک قطعنامه که دقیق چگونه این کشور ممکن است خروج در سال 1948.

این قانون نیاز دولت به ارائه که با یک سال متوجه دوره و تصریح می کند که تمام برجسته غرامت پرداخت می شود – ما در حال حاضر مدیون که $203m (£161m) که ذکر نشده بود در دولت متوجه خروج.

“این غیر قابل تصور است و بسیار غیر مسئولانه به برداشت منابع مالی از کسانی که در طول یکی از بزرگترین چالش های بهداشتی ما عمر” اضافه شده جرمی Farrar, مدیر خوش آمدید و یک عضو از انگلستان علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (مریم گلی).

“سلامت رهبران در ایالات متحده آمریکا به ارمغان بیاورد ویژگی های فوق العاده ای تخصص رهبری و نفوذ خود را از دست دادن از صحنه جهانی خواهد شد که پیامدهای فاجعه بار ترک ما و بهداشت جهانی ضعیف تر به عنوان یک نتیجه است.”

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de