• SheBelieves جام: راهنمای خود را به تیم
  • جام گام دیگری در ما زنان ثابت درایو برای بهبود
  • مگان Rapinoe مصاحبه: ‘زندگی من تغییر زیادی پس از جام جهانی’

به روز رسانی خودکار

نیمه وقت: انگلستان, ایالات متحده 0 0

Well آنها خواهید آن را. آن شده است به سختی نیمی برای انگلستان که کردم به نیم ساعت هم صدمه ندیده برابر قهرمان جهان, اما آنها ایجاد کرده اند بسیار کم است. آمریکایی ها شده اند غالب در حالی که انگلستان نگاه پاره پاره و کمی پایه دار. نویل نیاز به پیدا کردن یک راه برای تیم خود به تاثیر بازی بالاتر از زمین.

45 دقیقه: انگلستان, ایالات متحده 0 0

ثانیهeath چنین تهدید در سمت راست. او درایوهای پایین کانال و شاخه اما Telford هل می دهد آن را به صورت یک گوشه. انگلستان دریافت کنید و آن را دور برای تمام مبارزات خود را در دفاع از مجموعه قطعات بسیار خوبی است.

دقيقه 40: انگلستان, ایالات متحده 0 0

Oعزیم که می توانست یک پنالتی… گرین بک دور در انگلستان چپ پهلو دادن هیت اتاق به با حداکثر سرعت دویدن به منطقه و آنها درهم و برهم کردن. ما وینگر پایین می رود و فریاد می زند برای یک پنالتی اما داور است که با داشتن هیچ یک از آن. وجود ندارد بسیاری از تماس اما گرین مجاز هیت وقت بسیار وجود دارد و هم خوش شانس.

37 min: انگلستان, ایالات متحده 0 0

Telford شده است انگلستان بهترین بازیکن تا کنون با لیگ و لیگ. او می آید به جمع آوری عبور از o’hara و به نظر می رسد تشکیل شده است. شما احساس او را بیشتر به انجام نشده است. Ertz در حال اجرا است هافبک و انگلستان نمی توانید یک استراحت را بر روی توپ.

32 min: انگلستان, ایالات متحده 0 0

Lovely بازی از ما. Lavelle و هیت ترکیب در سمت راست قبل از دومی اسلاید تیز توپ را در سراسر نقطه پنالتی. لوید تنها برای پیدا کردن خالص اما او کم شات ضعیف است و سپاسگزاری دریافت شده توسط یک غواصی, Telford. انگلستان دروازه بان مشغول بوده است تا کنون.

28 دقیقه: انگلستان, ایالات متحده 0 0

Sauerbrunn باعث تکان دهنده عبور کردن از پشت, هدیه توپ به سفید که آتش یک شات در Naeher اما این حق را به ما دروازه بان گلو. در انتهای دیگر Lavelle شلاق در دوست داشتنی توپ که لوید باید بیشتر تماس بگیرید, اما او تنها می توانید با ارنج زدن شات خود را در سراسر هدف و Telford جمع آوری.

25 دقیقه: انگلستان, ایالات متحده 0 0

England ضربه مستقیم به دور است. نزدیکی پست گوشه است شلاق با سرعت و جیل اسکات است که درست در زیر نوار عملا تا ما دروازه بان سوراخهای بینی – اما نمی تواند کاملا بهم زدن توپ در خانه.

22 min: انگلستان, ایالات متحده 0 0

یکlmost 1-0 به ما. هیت تراشه های توپ بیش از یک درز دار فارسی دفاع و Houghton نتواند او ترخیص کالا از گمرک, خروج Horan طریق در هدف. او تا زمان تنظیم خودش برای پیدا کردن گوشه ای اما Telford در مسابقات خارج برای جلوگیری از شات خود را. عالی دروازه بان.

20 دقیقه: انگلستان, ایالات متحده 0 0

Lovely توپ از والش او به عنوان تراشه از طریق به parris در که sprints به این منطقه است. او هدر است و به راحتی توسط Naeher و انگلستان رو به جلو بود آفساید در هر صورت. بهتر از انگلستان ،

18 دقیقه: انگلستان, ایالات متحده 0 0

Pاريس باعث مختصری تاخت و تاز کردن به خاک ایالات متحده اما انگلستان نمی توانند از نیمه خود را. Parris در سپس تنفس دان را اجرا کنید را در جعبه. هاوتون و Horan با صدا غذا خوردن به هر یک از دیگر در سنگین برخورد که در آن از آمریکا می آید و خیلی بدتر اما او hobbles دور.

13 min: انگلستان, ایالات متحده 0 0

یکnother ضربه آزاد برای آمریکایی ها در همان منطقه گسترده ای در حق خود. هیت ضربه کم است و سخت تندرست به جعبه اما انگلستان روشن است. انگلستان در تلاش برای خارج شدن به عنوان Lavelle که بسیار خطرناک است که از این فاصله شاخه از 25 متری اما Telford غواصی به چپ و parries. نویل عصبی به نظر می رسد.

11 دقیقه: انگلستان, ایالات متحده 0 0

ثانیهemp می شود یک فرصت برای نشان دادن سرعت در سمت چپ شارژ گذشته او نشانگر و صیقل با برس گردان در پایین صلیب. قابل توجه از نوجوان.

10 دقيقه: انگلستان, ایالات متحده 0 0

ثانیهeath به نظر می رسد خطرناک در شکستن برای ایالات متحده آمریکا و پرش کردن انگلستان باقی مانده است. او فر در یکی دیگر از ضربه آزاد و Houghton shuffles سراسر به پوشش سر و روشن است. هیت پس از آن آتش سوزی در یک گوشه اما Ertz هدر است که به راحتی برگزار می شود Telford.

7 دقیقه: انگلستان, ایالات متحده 0 0

ثانیهalf-فرصتی برای انگلستان به عنوان روشن می شود بالاترین در جعبه از یک گوشه اما چلسی مدافع کاملا نمی تواند به اندازه کافی دریافت تماس در هدر که trundles گسترده است.

5 دقیقه: انگلستان, ایالات متحده 0 0

Dخشم برای انگلستان به عنوان آمریکایی برنده توپ برگشت بالا تا زمین و ناگهان Lloyd است که از طریق آن بر روی هدف. Telford اتهامات به سرعت خفه زاویه و لوید تنها می تواند حرکت شبیه چمچه زنی او تلاش بیش از نوار.

3 دقيقه: انگلستان, ایالات متحده 0 0

England به دور یک ضربه آزاد در حدود 30 متری در سمت چپ خود را. توبین هیت شلاق آن در اما Steph Houghton سر آن روشن است.

1 دقیقه: انگلستان, ایالات متحده 0 0

تیاو در ایالات متحده آمریکا شروع با فشار بالا به انگلستان تلاش ناموفق به تصویب راه خود را از طریق. Millie روشن آن را می دهد یک شلاق تا در این زمینه است.

Kick-off: انگلستان, ایالات متحده 0 0

ثانیهقبل از اینکه ما به…

نگاه دور در حال حاضر بهداشت عمومی انگلستان

یکfter در سرودهای بازیکنان جلوگیری از دست دادن در مورد آنها آلوده به یکدیگر با کوروناویروس. بنابراین به جای آنها بانگ آرنج با مقامات. و پس از آن مقامات تمام لمسی دست یکدیگر. آن معنا ندارد ،

این تیم در راه خود را…

نویل: ما اینجا هستیم برای پیروزی

England سر مربی می گوید تیم خود را آماده رقابت و مشتاق به استفاده از این دوره از مسابقات تجربه به اعتماد به نفس قبل از بازی های المپیک است.

“این است که مسابقات ما در سال گذشته و ما به خانه رفت با جایزه و در زمان ما اعتماد به نفس زیادی از آن را به یک تورنمنت بزرگ است و ما می خواهیم به انجام این کار دوباره” فیل نویل به بی بی سی گفت. “ما می خواهیم به رقابت در بازی به خوبی و در نهایت نگاهی به خانه جایزه.

“خوب وجود دارد و ترکیبی از جوانی و تجربه در این تیم است که امیدوارم به ما بهترین شانس برنده شدن است.”

در آتش کنف شروع به انگلستان

Lauren کنف می شود برای اولین بار شروع به انگلستان امشب یک پاداش برای او درخشان فرم در گذشته سال است. این جوان 19 ساله به ثمر رساند تا پنج گل در گذشته 10 بازی برای منچستر سیتی. در ضمن مگان Rapinoe این Ballon d’or برنده است روی نیمکت برای ایالات متحده آمریکا.

در اینجا انگلستان تیم:

و در اینجا طرف آمریکایی با هشت نفر از یازدهم آغاز شده که در مقابل انگلستان در جام جهانی در مرحله نیمه نهایی:

Read بیشتر: لورن کنف انگلستان بزرگ نوجوان امید

چه SheBelieves جام ؟

تیاو SheBelieves جام است round-robin مسابقات هر سال برگزار می شود در آمریکای شمالی در پایان زمستان. انگلستان حاکم قهرمانان پس از ضرب و شتم ژاپن 3-0 در سال گذشته نهایی.

در این سال فیل نویل تیم روبرو خواهد شد و اسپانیا و ژاپن و آمریکا قهرمان جهان. اسپانیا در حال ساخت اولین خود را در این مسابقات ژاپن در حال رقابت برای بار دوم در حالی که ما باید آن را به دست آورد و دو بار.

جام برگزار شده در سالن های مختلف – اورلاندو نیوجرسی و Frisco – در لیگ فرمت. بالاترین رتبه بندی تیم پس از سه بازی برنده مسابقات.

در اینجا راهنمای کامل خود را به این تیم است.

خوب شب!

Tonight فیل نویل طرف انگلستان را در جام جهانی در اورلاندو در یک تکرار از تابستان گذشته جام جهانی در مرحله نیمه نهایی.

که بازی به پایان رسید و در دل شکستگی برای انگلستان پس از Steph Houghton از دست رفته در اواخر مجازات و آمریکایی ها را از طریق رفت به فینال – هر چند Houghton اصرار Lionesses هستند نه به فکر انتقام است.

اما انگلستان هستند SheBelieves جام دارندگان و علاقه مند خواهد بود برای پایان دادن به یک متعفن اجرا از فرم که در آن آنها موفق به کسب تنها دو تا از هفت بازی گذشته خود. نویل می گوید تیم او آمده اند خود را از طریق پست-جام جهانی بلوز و آماده به گزاف گویی امشب. این می تواند یک ترقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de