دانشگاه کالیفرنیای جنوبی (USC) اعلام کرد که تغییرات عمده ای به آن برنامه کمک مالی در روز پنج شنبه. با شروع کلاس ورودی پاییز سال 2020 خانواده های با درآمد سالانه 80.000 دلار یا کمتر می تواند حضور در مدرسه کمک درسی رایگان.

تلاش برای گسترش دسترسی برای افزایش تعداد متوسط و کم درآمد و دانش آموزان نیز شامل حذف یک سیاست است که جریمه صاحب خانه. دانشگاه, رئیس جمهور, سرود, Folt گفت: در بیانیه ای که داشتن یک خانه دیگر خواهد بود شمارش در کمک های مالی محاسبات. سیاست های جدید خواهد بود “مرحله به مرحله با هر ورود به کلاس.”

“هیجان زده به اعلام دو طرح های جدید است که کمک های مالی برای افزایش ما با استعداد و سختکوش دانش آموزان” Folt در توییتر نوشت.

Folt امیدوار است سیاست های جدید بهره مند شوند خانواده هایی که در حال مبارزه برای پرداخت افزایش هزینه های تحصیل در کالج. “ما در حال باز کردن درب گسترده تر به USC آموزش و پرورش ممکن است برای دانش آموزان با استعداد از همه جنبه های زندگی,” او گفت:. “این گام مهم ما در حال بدست گرفتن امروز به هیچ وجه پایان ما استطاعت سفر.”

روند اخبار ”

وب سایت دانشگاه می گوید: آن را افزایش می دهد در مقطع کارشناسی کمک بیش از 30 میلیون دلار در سال, بهره بیش از 4000 دانش آموزان در هر سال یک بار به طور کامل اجرا شده است.

Folt ساخته شده است که دسترسی و قیمت در USC از اولویت برخوردار شد رئيس جمهور از موسسه های خصوصی در ماه جولای سال 2019 در میان کالج پذیرش رشوه رسوایی. فراگیر طرح درگیر اتهام تقلب از نمرات آزمون و رشوه دادن از مربیان به دانش آموزان به مدارس نخبگان در سراسر کشور است.

این دانشگاه پیش بینی حدود یک سوم از پاییز سال 2020 و بهار سال 2021 وارد کردن کلاس بهره مند خواهد شد از افزایش کمک های مالی. دانش آموزان واجد شرایط دریافت خواهد کرد تا $45,000 بیشتر کمک های خود را در طول مطالعات کارشناسی.

این 2019-2020 برآورد هزینه حضور در USC می ایستد در حدود 77,500 با شهریه به تنهایی و به طور متوسط $57,000 برای سال تحصیلی. در مقايسه با متوسط هزینه حضور در یکی از دانشگاه کالیفرنیا در مدارس به طور قابل توجهی پایین تر — فقط $36,000 برای یک مقیم کالیفرنیا زندگی در محوطه دانشگاه.

با توجه به لس آنجلس تایمز, Folt گفت: آنها تصمیم گرفت در شهریه-آزاد آستانه $80,000 برای مطابقت با سیاست UC دانشگاه و “به چین با کالیفرنیا متوسط درآمد خانوار بود که $71,000 در سال 2017.”

USC جدید تلاش ها نیز همسو با سیاست یکی دیگر از نخبگان دانشگاهی در دولت است. بازگشت در سال 2018 استنفورد تصمیم به خلاص شدن از سهام خانه به عنوان یک عامل در محاسبه کمک های مالی.

برجسته دانشجویی فدرال بدهی در حال حاضر بالغ بر 1.5 تریلیون دلار با توجه به موسسه برای دسترسی و موفقیت است. کالج, قیمت و دانشجو-بدهی تبدیل به یک ردیف موضوع در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری است.

شهردار پیت Buttigieg گفت: “فردا صبح” که او پیشنهاد کمک درسی رایگان, عمومی, کالج “برای اولین 80%” آمریکایی است. “اگر شما بین که 80% و 90%, [درآمد] بیش از 100.000 دلار از آن خواهد شد یک مقیاس کشویی,” او گفت:.

سناتور برنی ساندرز گفت که او می خواهد برای پاک کردن ملت بدهی های برجسته دانش آموز توسط مالیات وال استریت معاملات. طرح خود را نیز ارائه 48 میلیارد دلار در بودجه دولت به ارائه خدمات رایگان تحصیل در کالج های دولتی و دانشگاه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im