خفاش خون آشام ‘بوسه فرانسوی با خون’ به صورت پایدار اوراق قرضه

بی بی سی جهان | No comments

خفاش خون آشام ایجاد دوستی با های regurgitated خون با همسایگان خود در یک “نوع هولناک بوسه فرانسوی” یک مطالعه جدید می گوید.

محققان مشاهده پستانداران گفت: خود های رفتارهای ظاهر می شود از جنبه های مهم خود را مطابق با.

اگر خفاش ها به سه روز بدون خوردن آنها می توانید از گرسنگی می میرند بنابراین های خون می تواند صرفه جویی در زندگی عمل می کنند.

مطالعه منتشر شده در مجله زیست شناسی کنونی با هدف تعیین کنید چه گونه توسعه روابط است.

آن را در بر داشت که زمانی که خفاش خون آشام شد جدا شده در یک جای شب بسر بردن جفت ناآشنا با یک دیگر – اما در نزدیکی – آغاز خواهد شد نظافت و سپس “دهن گنده” قبل از مبادله مواد غذایی است.

  • اسرار چگونه خفاش خون آشام تشنه به خون تبدیل شد
  • پنج چیز که شما ممکن است بدانید در مورد خفاش ها

“ما از خفاش ها شروع به عنوان غریبه از مستعمرات مختلف به groupmates که قانون برای نجات یکدیگر زندگی” گفت: پروفسور جرالد کارتر نویسنده مطالعه و رفتاری بوم شناس در دانشگاه ایالتی اوهایو.

“آنها باید این ” رونق و رکود’ جستجوگری تجربه به طوری که آنها هر دو آن ضربه بزرگ و زیادی خون غذا و یا آنها گرسنگی برای آن شب.

“غذا های در خفاش خون آشام مثل این است که چگونه بسیاری از پرندگان گرداندن غذا برای فرزندان خود را. اما چه ویژه با خفاش خون آشام است که آنها این کار را برای دیگر بزرگسالان” پروفسور کارتر گفت.

او اضافه کرد که خفاش ها خواهد داماد حتی پس از خز شده بود پاک نشان می دهد که رفتار بود نه فقط یک مسئله حفظ بهداشت.

خون آشام خفاش ها تنها پستانداران به خوراک به طور کامل در خون است که آنها را با گاز گرفتن حیوانات بزرگتر مانند گاو.

موجودات پرواز نوشیدنی می تواند تا نیمی از وزن خود را در خون یک روز بر خلاف دیگر خود را بت بستگان که به طور کلی ناهار خوردن میوه شهد یا حشرات.

در ماه نوامبر یک مطالعه علمی کشف کرد که خفاش ها که به صورت اوراق قرضه در حالی که در اسارت اغلب همچنان روابط خود را هنگامی که منتشر شد به وحشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>