سومین روز 2020: چگونه جشن سالگرد 75 در مستند

جمعه دوم ماه مه را علامت 75 سال پس از سومین روز به عنوان بریتانیا به خاطر پایان جنگ در اروپا است.

Coronavirus شیوع بدان معنی است که وجود خواهد داشت بدون احزاب خیابان رژه می روند و یا کنسرت, این سال, اما با این حال وجود دارد به مقدار زیادی در رفتن به جشن می گیرند.

در اینجا تمام اطلاعات شما نیاز به در مورد آنچه VE روز است که چرا ما آن را جشن می گیرند و از راه های که در آن شما می توانید مطمئن شوید که به مناسبت در مستند.

هنگامی که ام روز 2020?

سومین روز سال 2020 می گیرد در روز جمعه 8 مارس در بریتانیا است. در این سال از آن خواهد شد در تعطیلات بانکی – تصمیم گیری است که ساخته شده است به خصوص به افتخار سالگرد 75 از ام روز.

چه VE روز ؟

سومین روز (روز پیروزی در اروپا) است و نیروهای متفقین به طور رسمی اعلام تسلیم آلمان که در جنگ جهانی دوم در اروپا.

ارتش تسلیم شد و اولین امضا شده در مارس 7, اما یک کمی اصلاح سند با نظر نهایی امضا شد و در 8 مه در برلین.

جشن بلافاصله فوران در سراسر بریتانیا و بیش از یک میلیون نفر جشن در خیابان. در لندن پادشاه جورج ششم و ملکه الیزابت به نظر می رسد در بالکن در کنار نخست وزیر وینستون چرچیل.
در سال 1945 پادشاه جورج ششم به نظر می رسد به انبوه جمعیت از در بالکن کاخ باکینگهام همراه با شاهزاده خانم الیزابت ملکه الیزابت و شاهزاده خانم مارگارت.


اعتبار: Nixon & گریوس/Mirrorpix/گتی ایماژ

در آدرس های رادیویی به ملت چرچیل گفت: “دوستان عزیز من این ساعت شما. ممکن است ما اجازه می دهد خودمان را در یک دوره کوتاه از شادی.”

سومین روز است که در جشن حافظه از پیروزی متفقین بر آلمان نازی و نیروهای محور در جنگ جهانی دوم است. به ویژه نیروهای مسلح و پرسنل نیروی دریایی که جان خود را در نبرد.

چگونه VE روز شده است به رسمیت شناخته شده در سال های اخیر ؟

VE روز به رسمیت شناخته شده است هر سال با احزاب تجمع جامعه و قدردانی از نیروهای مسلح.

اخیر قابل توجهی را جشن گرفتند در سال 2015 که سالگرد 70 بعد از اینکه مشخص شد با سه روز از جشن.

ملکه پیوست 1,000 جانبازان و خانواده خود را در یک سرویس از روز شکرگزاری در کلیسای وستمینستر و یک رژه نظامی از طریق وست مینستر به سمت کاخ باکینگهام.
جانبازان و خانواده خود را از طریق کلمبوس به عنوان بخشی از یک رژه نظامی به مناسبت سومین روز در سال 2015.


اعتبار: Dominic Lapinski/PA

رهبران حزب خود قرار داده اختلافات سیاسی را کنار گذاشته و با اهدای تاج گل در تهی گور در کلمبوس در ادای احترام به جنگ مرده است.

خیابان احزاب بودند در سراسر کشور برگزار شد. یک 1940s-کنسرت مضمون صورت گرفت در اسب رژه سپاه پاسداران با اجرای برنامه های از کاترین جنکینز و وضع موجود.

سالگرد 60 بعد از اینکه مشخص شد در سال 2005 توسط جمعیت زیادی جمع آوری به عنوان ملکه و دوک ادینبورگ سفر در باز ماشین بالا پایین بازار به کاخ باکینگهام.

چه خانواده سلطنتی انجام VE روز ؟

ملکه را از آدرس ملت در مارس 8th, یک بار دیگر با ارائه یک ویژه تلویزیون پیام به مناسبت. سخنرانی خود بر اهمیت VE روز خواهد بود ساخته شده از قلعه ویندسور و را در 9 ساعت در لحظه ای که پدرش شاه جورج ششم به آدرس های رادیویی در سال 1945.

پس از ملکه سخنرانی singalong را از ورا لین “ما دیدار دوباره” است که وزارت فرهنگ رسانه و ورزش می گوید طراحی شده است به “اجازه می دهد تا کاربران را به یاد داشته باشید و به لطف جنگ جهانی دوم نسل”. شعر از لین دانلود آهنگ ایران تکرار شد در ملکه تلویزیونی آدرس مورد کوروناویروس.

شاهزاده ولز است که برای خواندن یک عصاره از دفتر خاطرات جورج ششم نوشته شده در 8 مه 1945 که توصیف آن روز که پیروزی در اروپا اعلام شد.

دیگر اعضای خانواده سلطنتی برای شرکت در تماس های تصویری با جنگ جهانی دوم جانبازان.

چگونه به مناسبت سومین روز در مستند

اگر چه اجتماعی فاصله گرفتن اقدامات منجر به تجمعات و احزاب لغو شدن طیف وسیعی از جشن رویدادها را در طول مستند.

دو دقیقه سکوت خواهد بود را در ساعت 11 صبح خواهد بود که در پخش ، ‘ملت نان تست به قهرمانان WW2’ برنامه ریزی شده است برای 3 بعدازظهر با مردم در سراسر کشور ایستاده و بالا بردن یک لیوان نوشیدنی از انتخاب خود را در حالی که گفت زیر نان تست: “به کسانی که به خیلی از شما متشکریم.”

برگزارکنندگان نیز تشویق انگلیسی ها برای تزئین خانه خود را با رنگ قرمز و سفید و آبی و نگه دارید ‘stay-در-خانه, خیابان, پارتی,’.

همسایگان را با پارچه مزین کردن پرچم ها و پارچه سست بافت پرچمی بیش از خانه های خود و لذت بردن از جشن با داشتن یک پیک نیک در باغ خود را, در حالی که رعایت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و ماندن حداقل دو متر از هم جدا از دیگران است.
اعتبار: OneBlueLight/گتی ایماژ

فلش های قرمز و نبرد بریتانیا یادبود پرواز انجام خواهد شد flypast بیش از کاخ باکینگهام در حالی که محلی رادیو ایستگاه های راه اندازی یک ابتکار عمل به شما کمک کند خود را به انگلیسی, پارچه سست بافت پرچمی برای سومین روز.

The Royal British Legion صنایع (RBLI) موسسه خیریه را راه اندازی کرده از ‘تامی در پنجره’ کمپین که در مراکز راه اندازی و تجلیل از قهرمانان ملی گذشته و حال است. عمومی خواسته شده است که برای حمایت از این سال را به بزرگداشت با قرار دادن یک ویژه طراحی تصویر از جنگ جهانی دوم سرباز تامی در خود ویندوز.

قرار دادی یادبود چهره های نظامی و برچسب در دسترس هستند با درآمد حاصل از رفتن به سمت کمک به جانبازان نظامی پیدا کردن اشتغال است.

رسمی VE روز 75 وب سایت دولت شامل و نکات برنامه ریزی به علاوه مواد غذایی راهنمایی برای کمک به شما در جشن خانه شامل یک دستور العمل از Prue لیت. وجود دارد آنلاین اختصاص داده شده toolkit در سومین روز از 75 سایت از جمله پارچه سست بافت پرچمی و پوستر است که می تواند چاپ شده و نمایش داده شده در صفحه اصلی.

این RBLI نیز تسهیل لیندی هاپ رقص کلاس های آموزش مردم محبوب در اواخر دهه 1930 و اوایل 1940s, رقص, در علاوه بر این به یک آنلاین آواز خواندن یک مدت طولانی از زمان جنگ کلاسیک. دیگر منابع آنلاین مضمون در سراسر روز در حال ارائه شده توسط BBC Bitesize شاهنشاهی جنگ موزه ملی, موزه و آرشیو ملی.

استنلی شرق 99 ساله و جانباز از لیتلهمپتن که موفق به دریافت لژیون d ‘Honneur در سال 2016 برای بخشی خود را در D-روز می خواهد کشور را به “کف زدن برای پیروزی’ در 7.45 pm الهام هفتگی clap وقوع کلید کارگران است.

“من می ترسم فقط همان بود که من در D-روز وقتی که من فرود در ساحل نرماندی” او گفت: تلگراف. “هر پنج شنبه در ساعت هشت من کف زدن برای تشکر از بیمه خدمات درمانی کارگران و در 8 مه من به کف زدن و به یاد داشته باشید همه رفقای من که نمی آمد خانه با من است.”

صدها نفر را نیز امضا کرده تا برای شرکت در یک مجازی VE روز بزرگداشت سازماندهی شده توسط Royal British Legion در کمبریج. استاندارد حامل در سراسر جهان خواهد شد فیلم خود را کاهش پرچم های خود را و این فیلم خواهد بود توالی و قبل از ویرایش منتشر شده در مارس 8.

در حال حاضر وجود دارد صدها نفر از فیلم ها از استاندارد حامل در سراسر جهان فرو بردن استانداردهای خود را در مجازی رژه 2020 Facebook صفحه.

انفرادی pipers و شهر criers در سراسر کشور به مناسبت سومین روز در امن و به شیوه ای مناسب. فردی pipers بازی خواهد کرد نبرد را بر فراز سنتی هوایی انجام شده در bagpipes در پایان یک نبرد از چهار قله در سراسر بریتانیا – بن نویس Scafell قله کوه Snowdon و Slieve دونالد.

در بازار شهر پنرین در Cornwall, در ضمن دو کلید کارگران منجر خواهد شد هزاران نفر از مردم در آواز کرن خانه من هماهنگ در حالی که ایستاده در درب خانه خود. حامل استاندارد شهر خود را British Legion صدا خواهد شد آخرین پست قبل از دو دقیقه سکوت و یک تفسیر از سرود ملی.

این Nottinghamshire شهر منسفیلد است سازماندهی اجتماعی فاصله خیابان پیک نیک در حالی که یک گروه اجتماعی در هروگیت است برای ارائه ساندویچ و scones به سالمندان ساکن در حال حاضر دریافت هفتگی مواد غذایی آف رها. در گلاسترشر پیشاهنگی گروه تشویق کودکان برای تزئین باغ خود را در اطراف یک VE بعد تم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر