ونزوئلا مادورو دستور اتحادیه اروپا ایران را ترک زیر تحریم های جدید

رئیس جمهوری ونزوئلا با رهبر در روز دوشنبه دستور داد که اتحادیه اروپا ایران را ترک کشور ساعت پس از اتحادیه اروپا اعلام کرد تحریم ها علیه چند تن از مقامات وفادار به رهبر سوسیالیست.

اتحادیه اروپا در معرض 11 مسئولان به تحریم های مالی با استناد به اقدامات خود در برابر عملکرد دموکراتیک ونزوئلا شورای ملی است.

اروپایی بلوک در اوایل این ماه گفت: تصمیم آمریکای جنوبی, کشور دیوان عالی کشور در ماه مه به تصویب یک متحد آقای مادورو به عنوان رئیس مجمع ملی نامشروع بود. رهبر مخالفان ژوئن Guaido بود حق کنگره رئیس جمهور پس از انتخابات توسط اکثریت اعضا در ژانویه نه دادگاه تایید لوئیس Parra اتحادیه اروپا گفت.

آقای Parra بود در میان آن نام در روز دوشنبه تحریم همراه با Franklyn دوارت و Jose Gregorio نوریگا که به عنوان معاون رئیس جمهور و مجلس در ماه مه حکم دادگاه.

آقای مادورو به اتحادیه اروپا فرستاده ایزابل بریلهنت Pedrosa 72 ساعت به ترک کشور پس از تحریم اعلام شد.

“یک هواپیما می تواند قرض داده به او را به ترک او گفت:” در طول یک ظاهر در تلویزیون دولتی ونزوئلا.

همچنین در لیست تحریم های اتحادیه اروپا بودند خوان خوزه مندوزا رئیس دادگاه عالی قانون اساسی, مجلسی, و, General Jose Ornelas رئیس شورای دفاع ملی.

اتحادیه اروپا گفت: 11 نفر “به خصوص مسئول اقدام در برابر مجمع ملی دموکراتیک عملکرد از جمله سلب مصونیت پارلمانی از چند تن از اعضای آن است.”

“[آنها] نیز آغاز سیاسی-انگیزه تعقیب و ایجاد موانع سیاسی و دموکراتیک حل بحران در ونزوئلا است.”

از سوی وزارت اطلاعات بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر و آن را نمی توان بلافاصله پس از تماس با برخی از کسانی که در تحریم است. یک سخنگوی اتحادیه اروپا در کاراکاس بلافاصله پاسخ به درخواست برای نظر.

اتحادیه اروپا گفت: لیست جدید گرفت و تعدادی از مقامات ونزوئلا تحت تحریم 36.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *