Venmo و نقد برنامه می خواهید به توزیع آمریکا محرک اقتصادی دولت پرداخت

Venmo و نقد برنامه می خواهید به در نظر گرفته شود به عنوان یک راه برای دولت فدرال برای توزیع پرداخت از بسته محرک اقتصادی به مردم است. شرکت های پدر و مادر از دو برنامه تماس خزانه, CNN, کسب و کار گزارش با هواداران گفت: آنها ارائه یک راه آسان برای آمریکایی ها برای دسترسی به پول است.

به 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی برای کارگران و کسب و کار و بیمارستان ها با هدف کاهش مشکلات اقتصادی که این بیماری همه گیر کوروناویروس قرار داده شده بر روی میلیون ها نفر از شهروندان ایالات متحده.

مستقیم پرداخت 1200 $در حال انتظار برای افراد ساخت $75 ، 000 در هر سال یا کمتر بر اساس بازده مالیات بر درآمد از سال 2019 یا 2018. ازدواج زوج های ساخت 150.000 دلار در هر سال و یا کمتر تنظیم شده برای دریافت $2,400 با اضافی $500 اضافه شده هر کودک است.

سود نیز به کسانی که هیچ درآمد یا دریافت خواهید کرد امنیت اجتماعی درآمد. کسانی که بیش از حد دریافت یک کاهش سود بالغ بر 50 دلار کمتر برای هر 1000 دلار بالاتر از $75,000 تا به نفع فاز به طور کامل برای کسانی که درآمد بیش از $99,000 در هر سال است.

Phase 4 coronavirus stimulus
سنای آمریکا به اتفاق آرا تصویب یک بسته امداد روز چهارشنبه برای آمریکایی ها و کسب و کار ویران شده توسط coronavirus همه گیر به نیویورک بيمارستان آماده برای یک موج ویروس بیماران.
عکس الکس EDELMAN/خبرگزاری فرانسه/گتی

مزایای بیکاری ارائه اضافی 600 $در هر هفته به مدت چهار ماه در بالای بودجه ارائه شده توسط دولت بیکاری است. فرفره اقتصاد کارگران نهفته COVID-19 همراه با دیگر قرارداد کارگران معمولا واجد شرایط برای مزایای بیکاری می تواند تحت پوشش این طرح است.

اگر چه اکثر مردم خواهد شد دریافت پول واریز مستقیم این است که گزینه ای برای آمریکایی ها که نمی باید یک حساب بانکی. برنامه های مانند Venmo و نقدی نرم افزار می تواند توسط افراد بدون.

جک دورسی بنیانگذار و مدیر عامل شرکت مربع که دارای پول نقد برنامه در توئیتر نوشت: “مردم نیاز به کمک بلافاصله. این فن آوری وجود دارد برای به دست آوردن پول برای بسیاری از مردم امروز (حتی برای کسانی که بدون حساب های بانکی). مربع و بسیاری از همسالان ما می توانید آن را انجام داده است. دولت آمریکا: اجازه بدهید به ما کمک کند.”

کارکنان از مربع و پی پال که صاحب Venmo کرده بود مذاکرات با خزانه بیش از چند هفته گذشته با توجه به سی ان ان.

یک منبع گفت: “آنها [دولت آمریکا] می دانم که آنها نیاز به دریافت این پول از درب به سرعت به طوری که من فکر می کنم آنها باز به روش سریعتر.

“آخرین باری که انجام شد این بود که در سال 2008 و 2009 و تکنولوژی وجود نداشت آن را به عنوان امروز” به آنها اضافه شده و اشاره ای به دولت پرداخت پس از رکود اقتصادی سال 2008.

“ما در این نقطه در حال حاضر به دنبال به چالش های فنی و اطلاعات دولت می تواند با یک شخص ثالث است. من فکر می کنم وزارت خزانه داری بسیار باز به آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im