یک هدف را نمی توان آمار انتظار می رود به اوج خود اذعان می کند مت Hancock

به وزیر بهداشت اذعان کرده است که هدف یک ظرفیت 18,000 بیماران بعید است که در محل مورد انتظار, اوج, ویروس, وجود, گفت: طرح دولت در مسیر است.

مت Hancock گفت: این ویروس به اوج انتظار می رود در عرض یک هفته تا 10 روز اما گفت که این یک ظرفیت به احتمال زیاد خواهد شد در زیر 18,000 توسط آن است.

او در دفاع از دولت را از دست داده و از شیوع و گفت: ارتش در حال حاضر کمک به تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) به بیمه خدمات درمانی ،

او همچنین گفت: در حال حاضر این است که “زمان” به بحث در مورد افزایش پرداخت برای پرستاران, اما گفت که او “دلسوز” به تماس برای آنها پرداخت می شود ،

صحبت با BBC Andrew Marr نشان می دهد مت Hancock گفت: “ما نیاز به مطمئن شوید که ما باید بیشتر هواکش از مردم وجود دارد که نیاز به تهویه.

“در حال حاضر ما بین از 9000 و 10000 هواکش در بیمه خدمات درمانی در حال حاضر و ما باید 2000 یدکی که در بخش مراقبت های تخت با یک ظرفیت باید نیاز مردم را به آنها و ما ramping که تا.

“پاسخ این است که هدف ما به جای 30,000 این است که ما نیاز 18,000 هواکش های آینده دو هفته.”

پرسید که چگونه بسیاری از وجود دارد خواهد بود در زمان یک هفته او گفت: “باید وجود داشته باشد یکی دیگر از 1500.”

پرسید: اگر کشور خواهد بود در زیر ظرفیت آن نیاز دارد در زمان یک هفته زمانی که ویروس است که انتظار می رود به اوج Mr Hancock گفت: “چون خوشبختانه ما تقاضا پایین به این دلیل که اکثریت قریب به اتفاق مردم زیر اجتماعی خود فاصله دستورالعمل.”

آقای Hancock افزود: “اگر ما موفق به رسیدن به این قله در عرض یک هفته تا 10 روز پس از آن (ونتیلاتور) تقاضا خواهد بود و حتی کمتر از 18000.

“اما 18,000 فعلی ما است هدف از آنجا که ما می خواهم برای آماده با کمربند و بند برای بدترین سناریو به جای مرکزی که سناریو.

“اگر من فقط می تواند توضیح دهد چرا که برقراری ارتباط در مورد این نوع از مدار است که واقعا دشوار است چرا که من می خواهم برای آماده سازی بیمه خدمات درمانی برای آنچه ممکن است اتفاق می افتد و مطمئن شوید که همیشه وجود دارد که ظرفیت یدکی.

“این کلید قفل و دانشمندان ممکن است می گویند آنچه آنها فکر می کنم آنها به احتمال زیاد مرکزی سناریو اما این خوب است برای من چون اگر این اتفاق نمی افتد ما نمی توانیم فقط می گویند به خوبی این مدل اشتباه است ما اصلا ظرفیت’.

“این یک داخلی, هدف, اما من فقط به شما گفتم. بنابراین هدف من در هواکش است که برای رسیدن به 18000-یک ظرفیت است و ما در مسیر رسیدن به این هدف است.”

آقای Hancock گفت: ارتش در حال حاضر کمک به بیمه خدمات درمانی با توزیع PPE به بیمارستان ها و مکان های دیگر مورد نیاز است.

او افزود: “ما باید حمل بیش از 400 میلیون آیتم از PPE و ما حمل و نقل آن به میزان ده ها میلیون نفر در روز است. ما باید کمک به ارتش به عنوان به خوبی و کار فوق العاده سخت بود.”

آقای Hancock گفت که او احساس می کند “به شدت” در مورد گرفتن PPE به جایی که به آن نیاز است در بیمه خدمات درمانی.

او گفت: “من احساس می کنم این یکی به شدت از آنجا که ما در حال درخواست از مردم برای خود قرار داده و در راه آسیب است برای مراقبت از دیگران و ما رو به مطمئن شوید که آنها دریافت تجهیزات.”

وی افزود: “آخرین شکل است که سه نفر فوت کرده اند و این خیلی غم انگیز است.”

پرسید: اگر پرستاران شایسته پرداخت افزایش Mr Hancock گفت: “هر کس می خواهد برای حمایت از پرستاران ما در حال حاضر و من مطمئن هستم که وجود خواهد داشت زمان به بحث در مورد چیزهایی مانند آن.

“در حال حاضر چیزی که ما در حال کار بر روی این است که چگونه از این طریق دریافت کنید.

“بنابراین من بسیار دلسوز به آن استدلال اما در حال حاضر نیست لحظه ای برای ورود به مذاکره پرداخت در حال حاضر لحظه ای برای همه انجام می شود خود را بسیار بهتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de